Philips 65OLED856/12 kilka pytań

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Być może jak ktoś sprawdzał jak wyjmował telewizor - wypadły mu i zapomniał włożyć. Na szczęście to nie wielki koszt.
 

longmanpl

New member
Być może jak ktoś sprawdzał jak wyjmował telewizor - wypadły mu i zapomniał włożyć. Na szczęście to nie wielki koszt.
'Koszt' bardzo duży bo chciałem obejrzeć finał US Open z Igą :/

Poza tym, mając na względzie koszt zakupu telewizora, człowiek nie chce już zaliczać wpadek przy instalacji/montażu.
Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

cHaBeOn

New member
Podobno ten TV działa z G-Sync jest ktoś w stanie potwierdzić? i czy jeśli rzeczywiście działa to czy można zrobić G-Sync+HDR?

Dziękuję
 

longmanpl

New member
Poproszę, za chol*rę nie mogę namierzyć tego rozmiaru w marketach (fi oraz długość).

Przy okazji instrukcja PL jeśli była - jest tylko skrócona montażu.

A TV narazie sprawuje się dobrze.
Jedynie nie mogę zsynchronizować pilota pod przełączanie programów z kablówki :/
Działa tylko włączanie/wyłączanie dekodera .

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różni się - obsługą głosową , poczwórnym ambilightem, skalowaniem, wydajnością , poborem energii, HFR, , HDR, AI EQ, wyglądem, stopą centralną
 

Tresbien

New member
Różni się - obsługą głosową , poczwórnym ambilightem, skalowaniem, wydajnością , poborem energii, HFR, , HDR, AI EQ, wyglądem, stopą centralną

Dziękuję kiki widzę jesteś tutaj bardzo pomocy. Fajnie bo mało osób odpisuje. Miło trafić na kogoś życzliwego który ma pojęcie. Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli zależy Ci tylko na obrazie to nawet 706 będzie rewelacja.
Jedyna uwaga, należy się śpieszyć te ceny teraz to okazja, bo się kończą, a nowe są znacznie droższe.
 
Do góry