Philips 60PFL9607 nowy krok w przyszłość - czyli plazma Pioneera znalazła wreszcie ..

play007

New member
Bez reklam
Dlaczego? Przecież są osoby, które się tym zajmują i nie ma problemu, aby do nich dotrzeć - sam wspominałeś o jednej z nich:)

No i jest jeszcze Kiki, który także zajmuje się kalibracją.

Oni są za drodzy.A Pańskie zdjęcia wyśmienite.
Mając takie talenty marnuje się Pan.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego Play to napisales do kolegi Tomasza 93

"To nasza sprawa jak mamy ustawione tv.Nic Tobie do tego .Jak interesujesz się kalibracją do skontaktuj się .On podobno ratuje beznadziejne przypadki.
Tak na marginesie nie masz pojęcia o czym piszesz . Jak kupisz ten tv to porozmawiamy .Na dziś dyskusja z Tobą jest bezprzedmiotowa i doradzaj innym naiwnym jak inni kalibratorzy.
Doceniamy jak bardzo troszczysz się o nasze tv ale zrobimy to skutecznie sami."

Pozniej napiales w poscie kiedy przyjedzie do Ciebie kolega Tomasz i skalibruje Tobie tv, odpowiedzial ze raczej nigdy bo nie zajmuje sie kalibracja. Na co odpowiedziales ze szkoda ze nie przyjedzie .
Tomasz odpowiedzial :

"Dlaczego? Przecież są osoby, które się tym zajmują i nie ma problemu, aby do nich dotrzeć - sam wspominałeś o jednej z nich. No i jest jeszcze Kiki, który także zajmuje się kalibracją"

Po czym na ten post odpowiedziales :

"Oni są za drodzy.A Pańskie zdjęcia wyśmienite.
Mając takie talenty marnuje się Pan."

To rozumiem ze zdanie zmieniles i jednak juz kolega Tomasz ma jakies pojecie o kalibracji i zdjecia jego jednak cie przekonaly co do roznicy na + jesli chodzi o obraz po kalibracji? Mam newsa dla ciebie ale jak dostane potwierdzenie to wysle ci na priv jak juz przyjade na miejsce do domu. Pozdrawiam
Lolek
 

szybal

Banned
Kolego Play to napisales do kolegi Tomasza 93

"To nasza sprawa jak mamy ustawione tv.Nic Tobie do tego .Jak interesujesz się kalibracją do skontaktuj się z Maciejem Koprem.On podobno ratuje beznadziejne przypadki.
Tak na marginesie nie masz pojęcia o czym piszesz . Jak kupisz ten tv to porozmawiamy .Na dziś dyskusja z Tobą jest bezprzedmiotowa i doradzaj innym naiwnym jak inni kalibratorzy.
Doceniamy jak bardzo troszczysz się o nasze tv ale zrobimy to skutecznie sami."

Pozniej napiales w poscie kiedy przyjedzie do Ciebie kolega Tomasz i skalibruje Tobie tv, odpowiedzial ze raczej nigdy bo nie zajmuje sie kalibracja. Na co odpowiedziales ze szkoda ze nie przyjedzie .
Tomasz odpowiedzial :

"Dlaczego? Przecież są osoby, które się tym zajmują i nie ma problemu, aby do nich dotrzeć - sam wspominałeś o jednej z nich. No i jest jeszcze Kiki, który także zajmuje się kalibracją"

Po czym na ten post odpowiedziales :

"Oni są za drodzy.A Pańskie zdjęcia wyśmienite.
Mając takie talenty marnuje się Pan."


To rozumiem ze zdanie zmieniles i jednak juz kolega Tomasz ma jakies pojecie o kalibracji i zdjecia jego jednak cie przekonaly co do roznicy na + jesli chodzi o obraz po kalibracji? Mam newsa dla ciebie ale jak dostane potwierdzenie to wysle ci na priv jak juz przyjade na miejsce do domu. Pozdrawiam
Lolek
Czyżbyś kupił tv ???😁
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Ludziska , w sumie mnie nie interesuje ten telewizor bo mam lepszy od niego ale jak czytam powoli to forum to ręce mi opadają . Tutaj powinny się znaleźć posty pomagające tym co chcą kupić taki czy inny telewizor w doborze i wyborze jak ktoś jest laikiem . Natomiast jak ktoś normalny poczyta te przepychanki słowne pomyśli że to jakaś podrzędna knajpa , w której co poniektórzy nie mając grosza przy duszy uskrobali na kilka piwek i są expertami w każdej dziedzinie . Moderator powinien pousuwać każdy post który nic nie wnosi . Kolega Play007 jest zakochany w tym telewizorze i pewno nawet żone rzadziej głaska od pilota swojego tv :) . Cała reszta tego telewizora nie widziała nawet przez lornetke ale experci na całego . Więc proszę kto nie ma kupić ten telewizor i wtedy snuć fantasmagorie na jego temat . Koledze Lolkowi126 się dziwie że chce mu się wogóle polemizować w tej materii i rozpisywać . Nawet nie wiece ilu gości do mnie pisze na priva żebym im doradził co kupić , bo widzą że jestem obiektywny i nawet swój produkt potrafie skrytykować jak jest za co . Nie uważam że jestem alfą i omegą ale wyluzujcie ludziska . A moderatora proszę aby wreszcie to forum spełniało swoje zadanie , bo z branżowego zamienia się w pospolity tabloid gdzie wypowiadają się wszyscy Ci co chcą a nie Ci co powinni . A na marginesie POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z NOWYM 2013 ROKIEM i życzę każdemu wyjścia na rynek wreszcie telewizora bez wad :)
 

peterka1000

Member
Bez reklam
To nie tajemnica , każda plazma jest lepsza od tego Philipsa , a już Panasonic serii VT50 to już o klase. A co do zamiaru zakupu to miałęm taki zamiar bo myślałem że Philips coś zmienil w kwestii nadpłynności ale że nie tyle że nie zmienił co pogorszył sprawe , to dalej plazma Panasonika króluje bezapelacyjnie .
 

kriswas

Member
Bez reklam
Ludziska , w sumie mnie nie interesuje ten telewizor bo mam lepszy od niego ale jak czytam powoli to forum to ręce mi opadają . Tutaj powinny się znaleźć posty pomagające tym co chcą kupić taki czy inny telewizor w doborze i wyborze jak ktoś jest laikiem . Natomiast jak ktoś normalny poczyta te przepychanki słowne pomyśli że to jakaś podrzędna knajpa , w której co poniektórzy nie mając grosza przy duszy uskrobali na kilka piwek i są expertami w każdej dziedzinie . Moderator powinien pousuwać każdy post który nic nie wnosi . Kolega Play007 jest zakochany w tym telewizorze i pewno nawet żone rzadziej głaska od pilota swojego tv :) . Cała reszta tego telewizora nie widziała nawet przez lornetke ale experci na całego . Więc proszę kto nie ma kupić ten telewizor i wtedy snuć fantasmagorie na jego temat . Koledze Lolkowi126 się dziwie że chce mu się wogóle polemizować w tej materii i rozpisywać . Nawet nie wiece ilu gości do mnie pisze na priva żebym im doradził co kupić , bo widzą że jestem obiektywny i nawet swój produkt potrafie skrytykować jak jest za co . Nie uważam że jestem alfą i omegą ale wyluzujcie ludziska . A moderatora proszę aby wreszcie to forum spełniało swoje zadanie , bo z branżowego zamienia się w pospolity tabloid gdzie wypowiadają się wszyscy Ci co chcą a nie Ci co powinni . A na marginesie POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z NOWYM 2013 ROKIEM i życzę każdemu wyjścia na rynek wreszcie telewizora bez wad :)

Widzę, że @peterka to nie tylko jest nawrócony / plazma /, ale i nawiedzony / fanatyk /. Marzy mu się cenzura i powrót do tylko jasnej, jednolitej linii, jak za komuny. Całe szczęście, że tacy jak Ty, z takim podejściem, mogą sobie po podskakiwać w ... domu, i to jak im żona na to pozwoli. :mrgreen: Ja do Ciebie na 100% na PW bym nie napisał, bo ze swoimi "mondrościami" z lat minionych /Twoje wypowiedzi na forum/ sam się przekreśliłeś. Bez urazy kolego, trzeba oprócz pieniędzy mieć jeszcze to COŚ, co ludzie zwą klasą.
A tak BTW, zgodnie z tym coś napisał powyżej, to @lolek w ogóle nie miałby prawa wypowiedzi na forum, oczywiście w danym temacie.:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

kini0

New member
Bez reklam
To nie tajemnica , każda plazma jest lepsza od tego Philipsa , a już Panasonic serii VT50 to już o klase. A co do zamiaru zakupu to miałęm taki zamiar bo myślałem że Philips coś zmienil w kwestii nadpłynności ale że nie tyle że nie zmienił co pogorszył sprawe , to dalej plazma Panasonika króluje bezapelacyjnie .
Jako posiadacz plazmy Pioneera mogę powiedzieć że świeci w dalszym ciągu wzorcowo, ale już raczej nie króluje....
-Panasoniców widziałem kilka modeli i oprócz designu, pilota i multimediów zasysają.
 

play007

New member
Bez reklam
Skoro kolega Peterka pisze że każda plazma jest lepsza od tego Philipsa to muszę rozważyć sprzedaż tego modelu i jednoczesny zakup najtańszej plazmy(przecież i tak jest lepsza).Kolego Peterka czy ten LG 60PZ250 za 4300 pln może być?W sumie to jesteśmy wszyscy naiwni jak można w ogóle kupować lcd led i to z taką płynnością za tak koszmarne pieniądze jak plazma jest zawsze najlepsza.Eureka.Rok 2013 zaczeliśmy od super doświadczenia.To bezcenne.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
????nie pij bo piszesz bez sensu ,nie podoba Ci się Philips to ciesz się swoją przestarzałą plazmą nikt ci nie broni tylko tobie fora się pomieszały tu nie piszemy o zabytkach😊😞😉😁😂😄😅😆

Zabytkiem przestarzałym jesteś Ty . Tyle lat mija i jakoś telewizory LCD się cały czas zamiast rozwijać w jakości obrazu cofają . Gdyby Philips był lepszy od mojego Panasonica w kwestii jakości obrazu już by u mnie stał w domu , nie rozumiesz tego ? Mam plazme nie z powodu że hołduje tej czy innej technologii , tylko poprostu patrze obiektywnie na jakość samego obrazu ( inne kwestie mnie nie interesują , mam nierozpakowane nawet jeszcze okulary 3D czy ten pilot pod internet który jest w Panasoniku ) i niestety nie pojawiło się nic lepszego w tej kwestii i zapewne się długo nie pojawi . Poprostu technologia LCD nie ma szans tego dokonać z prostych ograniczeń technologicznych . Żeby to zobrazować wystarczy się pokierować zdrowym rozsądkiem i podstawową wiedzą . Jeżeli panel FULL HD to 1920 na 1080 pikseli i każdy osobny piksel w plaźmie świeci własnym światłem wielobarwnym i jest ich dokładnie tyle ile z mnożnika 1920 razy 1080 , to aby pojawił się taki LCD co faktycznie zamiecie plazme w każdym aspekcie , musiałby taki LCD posiadać tyle diodek RGB ile pikseli czyli 2073600 . Kosztował by zapewne około 100000 zł . Albo i więcej . Więc wiadomo że się takowy telewizor LCD nigdy nie pojawi . Więc dopiero jakaś inna technologia musi zawitać aby plazma zaświeciła gorzej . I ani czyjeś przekonania czy marzenia tego faktu nie zmienią . Każdy też co ma pojęcie wie że plazma dlatego stała się niszą że większość pseudo HD maniaków zwraca uwagę na odpustowy aspekt telewizora , czyli net , iple i inne gówna . Jak słysze że wadą plazmy jest większy pobór prądu od LCD co przekłada się miesięcznie na max 25 zł to odrazu widze z jakimi burakami mam do czynienia . Więc nie pisz o plaźmie Panasonica jako o antyku no chyba że porównasz to do exkluzywnego antyka . Zresztą nie będe więcej się wypowiadał bo szkoda mojego czasu , podsumowanie jest takie że znam wielu ludzi handlujących telewizorami i sprzedającymi na kopy dziadostwa jakim jest LCD ale dziwnym trafem we własnym domu 95 % takowych ma plazme . Pozdrawiam pseudo znawców tematu i tym samym nie odpowiadam dalej na zaczepki bo to nie ma sensu .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kurcze mam tez tego Kuro, w miedzy czasie sporo innych pdp i nie wiem z ktorej strony patrzec to plazmy w zadnym wypadku nie sa idealne - malo tego maja mase wad. Znam na wylot vt50 65" i takze daleko do idealu, juz wolalbym Kuro ktore nowe juz nie jest. Mnie osobiscie wiecej rzeczy drazni w pdp jak w przyzwoitym lcd, chyba ze ktos tu ma na mysli Lcd Funai z Tesco.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam przyjechalem w nocy z urlopu i widze ze goraco sie zrobilo i dziwne ze to tylko na temacie philipsa taka goraczka panuje.... Szybal nie kupilem tv, tak jak napisalem koledze Play ze kupuje pod koniec marca , ewentualnie sie moze przesunac na kwiecien, bo to uzaleznione jest od calej reszty sprzetu ktory bede zamawial kiedy dostane go zeby moc podpiac tv i sprawdzic na konkretnym sprzecie. A odnosnie newsa to jak dostane jakie spotwierdzenie to Koledze wlasnie przesle bo rozumiem ze kolego Play dalej jestes zainteresowany konsola ps3 do swojego telewizorka? Pozdrawiam.
lolek
ps Szybal nie wiem czy sprawdzales ale plazma vt 50 jest z ubieglego roku tak jak i twoj tv wiec raczej to zabytkiem nie jest tak jak i twoj tv prawda?
 
Do góry