Philips 60PFL9607 nowy krok w przyszłość - czyli plazma Pioneera znalazła wreszcie ..

Tika

New member
Bez reklam
Też go posiadam i jestem mega zadowolony a Tobie radzę kupić słownik ortograficzny (znacznie tańszy niż projektor) a różnica będzie od razu widoczna.Jakby Philips produkował 70-80 cali też bym chętnie nabył.Ale na dziś 60 cali jest największy.I nie posiadam na dziś i nie chcę mieć tvn Hd.Na tym kanale nie znajduję nic co byłoby cokolwiek warte mojej uwagi.Mam tylko 13 kanałów Hd(oraz odtwarzacz blu ray) i daję sobie z tym radę.A pisząc o tvn 24 miałem na myśli że do takich kanałów wystarczy telewizor crt (nawet czarno biały),a nie Philips 9607 w 60 calach.
Dopóki a nie dopuki.

na Philipsie świat się nie kończy, lider to nie jest, nawet matryc swoich nie mają, poza tym Sharp ma w swojej ofercie 70" i 80"
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam wszystkich , jeszcze jestem na urlopie ale rodzinka wyszla na spacer to na chwilke wszedlem na forum... ostatnim razem na forum bylem przed swietami i troszke doszlo postow ( zona powiedziala ze na urlopie mam nie zagladac na zadne forum :) Ale tak chwile poczytalem i Play mam pytanko jeden z kolegow wyslal zdjecie ze swojego tv skalibrowanego i jedno zdjecie z trybu dynamicznego, a drugie po kalibracji .... jak to okresliles bylo to piekne zdjecie i do tego napsiales ze zwykly uzytkownik tak nie poustawia sobie samemu tv ( takie samo mam zdanie w tym temacie jak i Ty ) czego oczywiscie nie mozna nie zauwazyc jak duza jest roznica pomiedzy skalibrowanym tv, a takim samym ale nie skalibrowanym co dobitnie widac na tych chocby zdjeciach. Ale mam pytanie napisales w jednym z postow jak to cie zadziwia cytuje "nadzwyczajny" obraz w swoim tv ktory jak wiemy nie jest skalibrowany.... wobec czego prosze napisz jakbys okreslil obraz ze swojego tv po kalibracji skoro sam przyznales ze zdjecia kolegi po kalibracji sa piekne... skoro juz teraz twoj obraz z twojego tv jest nadzwyczajny. Drugie pytanie jakbys okreslil obraz na tv 4k i materiale nagranym w 4k??? Bo ja jakos juz slow nie znajduje na cos takiego.... a ja kiedy ogladalem na pokazie na tv 4k i materiale 4k powiedzialem ze obraz wymiata, ze wychodzi z tv taki jest ostry, piekne kolory i takie szczegoly na nim widac.... to slowo powiedzmy okresla slowo nadzwyczajny ktory to okreslasz juz dla swojego tv i nie skalibrowanego.... I jeszcze jedna sprawa napisales ze jakby byly philipsy 70, 80 cali to tez bys kupil.... naprawde bys kupil? Skoro pisales ze 60 calowego philipsa bys nie kupil jakby przyszlo ci zaplacic ponad 14 tys. bo to dla ciebie za duza kwota jak na tv - sam tak pisales.......
Szybal kazdy moze okreslac " cos" jak sie podoba bo zyjemy w wolnym kraju ale dla kogos kto choc troche uczyl sie historii to slowo krol ma znacznie wieksze znaczenie i ni jak sie nie ma do okreslenia tym slowem tv, samochodu itp... Krolem kolego to byl np. Jan III Sobieski, Kazimierz Wielki i naprawde daleko kazdemu tv nawet jaki wyjdzie za 20 lat do miana dla tego slowa.... Pozdrawiam. I oczywiscie bez urazy :)
lolek

ps. A propo projektora to naprawde jest fantastyczna rzecz i godna polecenia kazdemu kto lubi dobry film i poczuc sie jak prawie w kinie.... tylko nie kazdy potrafi sie przyznac do tego z roznych to powodow..... moja zona jakby wyrazila zgode taka zabawke to od razu bym kupowal projektor ale niestety nie chce z salonu zrobic sali kinowej co po troszku ja rozumiem... takie zycie - ciagle kompromisy. Wiec trzeba sie zadowolic bedzie kupnem 55 calowym tv, albo czekac na 65 cali ktory rozmiarami bedzie mniejszy niz obecne tv w tych calach.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szybal znam i takie powiedzenie ze " ksiezniczka jest tylko jedna" ale dla mnie to nie ma znaczenia .... ale spoko w koncu tak jak napisalem zyjemy w wolnym kraju i kazdy pisze co chce.... to nie Ukraina. Pozdrawiam.
lolek
 

play007

New member
Bez reklam
Nie Lolek to nie jest wolny kraj.Nie zależy mi na tym , ale na Twoim rzekomo obiektywnym forum zablokowano mi możliwość pisania postów przez tydzień.
Testy które są dostępne w necie określają jakość telewizora Philips serii 9 w kwestii obrazu 2D jako nadzwyczajną.I dlatego mam prawo używać tego określenia .Kolega Szybal ma rację.Tryb np.ISFdzień umożliwiający kalibrację wygląda jak wyprany.A jak przełączysz na tryb np.standard obraz dużo lepszy dla oka.Więc po co piszesz po raz n-ty o zdjęciu człowieka który zajmuje się kalibracją.Według niego kalibracja oznacza obraz według zamysłu reżysera a według nas obraz taki jaki nam odpowiada.Nie wypisuj mi tak jak fachowcy z tamtego forum o super jakości 4k.Nie ma na dziś dla przeciętnego użytkownika materiału takiego i to temat do zamknięcia.Napisałem że kupiłbym 70-80 cali w analogicznej sytuacji promocyjnej.Osoba która sprzedała mi tv ,wczoraj sprzedała za 4800 Philipsa serii 6 (55 cali ) a miesiąc temu sprzedała Philipsa serii 8 za 7000.więc nadal ceny może nie powalają ale są promocyjne.Sharpy 70 cali kupisz za 15k (sam miałem okazję za 13k) a 80 calowe za 19 k.Projektory się nie nadają do zbyt jasnych pomieszczeń - mam taki pokój więc odpada .Natomiast zamiast czerni masz barwe szarą.Też mają wady.Jak mi Lolek ustawisz jeszcze lepiej tv to Ci napiszę że obraz jest supernadzwyczajny.Takie parametry kontrastu i głębokiej czerni zobaczy każdy laik po 5 minutach użytkowania.
Nadal nie dostrzegam juddera i żadnego teatru mimo supertestu fachowców od kalibracji z tamtego forum.Wpisy że światełka za tv to wiejskie poświetlenie jak z marketu mnie bawią.Philips ma patent do roku 2020 i nigdy nie zrezygnuję z tego rozwiązania.Teraz ogladanie filmu nabrało innego wymiaru.I mimo że według testerów obraz jest nadpłynny lub niepłynny.Za kalibracje 300 pln też nie zamierzam płacić.Tu zrobili na forum jednemu koledze to nie da się tego oglądać.Pozdrawiam
Napewno Lolek królem nie jest Sony.Efekt halo i kiepska czerń go eliminują.
Ma tamtym forum nawet najprostszy tv marki Sony rozłożyłby na łopatki każdego topowego przeciwnika.a takie marki jak Sharp czy Toshiba są wręcz wyśmiewane.No ale oni nie handlują więc muszą być obiektywni.....
Poczytaj sobie testy które wkleił Accu.Warto.
Szczęśliwego Nowego Roku 2013.Może w końcu w 2013 coś kupisz.

Wpisz w necie :
Wielki test kalibracji TV - czy to jest rzeczywiście potrzebne?
Warto przeczytać.
http://www.audiostereo.pl/kalibracja-tv-ankieta_97667.html
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie Lolek to nie jest wolny kraj.Nie zależy mi na tym , ale na Twoim rzekomo obiektywnym forum zablokowano mi możliwość pisania postów przez tydzień.
Testy które są dostępne w necie określają jakość telewizora Philips serii 9 w kwestii obrazu 2D jako nadzwyczajną.I dlatego mam prawo używać tego określenia .Kolega Szybal ma rację.Tryb np.ISFdzień umożliwiający kalibrację wygląda jak wyprany.A jak przełączysz na tryb np.standard obraz dużo lepszy dla oka.Więc po co piszesz po raz n-ty o zdjęciu człowieka który zajmuje się kalibracją.Według niego kalibracja oznacza obraz według zamysłu reżysera a według nas obraz taki jaki nam odpowiada.Nie wypisuj mi tak jak fachowcy z tamtego forum o super jakości 4k.Nie ma na dziś dla przeciętnego użytkownika materiału takiego i to temat do zamknięcia.Napisałem że kupiłbym 70-80 cali w analogicznej sytuacji promocyjnej.Osoba która sprzedała mi tv ,wczoraj sprzedała za 4800 Philipsa serii 6 (55 cali ) a miesiąc temu sprzedała Philipsa serii 8 za 7000.więc nadal ceny może nie powalają ale są promocyjne.Sharpy 70 cali kupisz za 15k (sam miałem okazję za 13k) a 80 calowe za 19 k.Projektory się nie nadają do zbyt jasnych pomieszczeń - mam taki pokój więc odpada .Natomiast zamiast czerni masz barwe szarą.Też mają wady.Jak mi Lolek ustawisz jeszcze lepiej tv to Ci napiszę że obraz jest supernadzwyczajny.Takie parametry kontrastu i głębokiej czerni zobaczy każdy laik po 5 minutach użytkowania.
Nadal nie dostrzegam juddera i żadnego teatru mimo supertestu fachowców od kalibracji z tamtego forum.Wpisy że światełka za tv to wiejskie poświetlenie jak z marketu mnie bawią.Philips ma patent do roku 2020 i nigdy nie zrezygnuję z tego rozwiązania.Teraz ogladanie filmu nabrało innego wymiaru.I mimo że według testerów obraz jest nadpłynny lub niepłynny.Za kalibracje 300 pln też nie zamierzam płacić.Tu zrobili na forum jednemu koledze to nie da się tego oglądać.Pozdrawiam
Napewno Lolek królem nie jest Sony.Efekt halo i kiepska czerń go eliminują.
Ma tamtym forum nawet najprostszy tv marki Sony rozłożyłby na łopatki każdego topowego przeciwnika.a takie marki jak Sharp czy Toshiba są wręcz wyśmiewane.No ale oni nie handlują więc muszą być obiektywni.....
Poczytaj sobie testy które wkleił Accu.Warto.
Szczęśliwego Nowego Roku 2013.Może w końcu w 2013 coś kupisz.

Wpisz w necie :
Wielki test kalibracji TV - czy to jest rzeczywiście potrzebne?
Warto przeczytać.
Kalibracja TV/(?) - ankieta - Kino domowe - Audiostereo.pl

Witam tak na szybkiego postaram sie odpisac a wiec zaczne od tego ze na tamtym forum tak jak piszesz zablokowali cie na tydzien ale to wiesz dlaczego prawda ? Nie za pisanie tylko podejrzewam ze za to, gdyz cytowales nie do konca cytaty cale lub inne rzeczy w mawiajac przy tym ze ktos cos napisal itp to raz , dwa za nie umiejetne kopiowanie, a trzecia sprawa to co sie przejmujesz - mi kiki co jakis czas tutaj kasuje posty i jakos zyje wiec i ty przezyjesz. A zyjemy w wolnym kraju i mysle ze i ty, a na pewno ja jestem w takim wieku ze nie wiemy co to znaczy zyc w kraju typu chocby dzisiejsza Ukraina czy Korea polnocna. I obys kolego tego nie dozyl. Ty kolego masz dar przypisawnia czegos czego ktos nie napisal.... i w tym poscie znowu napisales cos czego nigdy nie pisalem, bo odnosnie tych dwoch konkretnych zdjec to poraz pierwszy napisalem , gdyz od bodajze 22.12 jestem tu poraz pierwszy i przeczytalem co napisales, a wyraznie z tego co napisales wynikalo ze to ci sie podobalo.... i malo tego napsiales ze zwykly gosc tego sobie nie ustawi zeby tak to wygladalo. Wiec tego nie zmieniaj. Teraz tez nie napisalem ze krolem jest sony , a napsialem ze zaden tv nawet za 20 lat nie bedzie krolem wg mojego zdania , ale to moze wynika ze mnie inaczej uczono historii. Nie istotne, a czepiania sie i tak dalej tamtego forum ze to niby wszystko krytykuja ... ale jak zauwazyles i sonego tez dobrze skrytykowali a ze na pkt. wygral to co z tego to nie istotne dla normalnego czlowieka, bo normalny czlowiek kupi taki tv ktory to jemu sie spodoba a nie komus kto testuje...Oni zachwycali sie 4k a ja ci mowie jako zwykly gosc ze dla mnie 4k jest tylko wtedy swietny jak jest material w 4k. I zadnego w tym zachwytu nie widze jesli sie pusci film dvd czy bluray to juz dla mnie czar opada.... A pisac moga co chca takie ich prawo, a twoje mozesz to przeczytac a robic swoje :) A to ze judder widzisz w tych scenach gdzie ciezko zauwazyc ,a w tych co latwiej jest nie widzisz to faktycznie zastanawia.... O panasonicu jak ci pisalem wt 50 zgnoil go a dla mnie jest ok ten tv i biore go pod uwage kupna. A czern w 955 nie jest kiepska jak dla mnie tylko srednia, tak samo efekt halo to nie jest az tak widoczne przy odpowiednich ustawieniach zeby od razu mowic ze tv do kitu jest, a kazdy sobie moze zobaczyc i ocenic ... A i tak o tych duzych tv ja mysle ze jakby philips wydal taki tv 80 cali to jego cena by byla gdzies okolo 50-70 tys najmarniej takze wiesz duza znizka by musiala byz zeby prosty grosc sobie mogl kupic taki tv. A projektor pomimo ze masz sloneczny salon ( ja tez taki mam ) mozna spokojnie zainstalowac , tylko to wymaga wiecej jeszcze kasy bo trzeba rolety zastosowac tak jak moj kolega na pilocik i wszystko jest cacy. I na koniec apropo ze oni sa bezstronni to powiem ci tyle ze kazdy z nich zyje zupelnie z czego innego ( nie znam ich osobiscie ,ale mam kolege ktory zna dobrze jednego z nich )zyja zupelnie z czego innego i to co chwala to chwala, a co psiocza to psiocza, ale nie ukrywaja tego, a ktos tutaj chwali wszystko i chyba zapomnial dodac ze jedna z firm kalibrujacych o ktorych pisal to firma na jego syna zalozona - maly szczegol prawda? Pozdrawiam goraco zycze dobrej zabawy na sylwku i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
lolek
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam chodzi o cene za tv ktory to gosc sprzedaje? Pewnie ze tak ale ja nowy chce kupic, a na chwile obecna kosztuje 7200 plus gwarnacja 5 letnia, a kupujac od niego juz takowej nie otrzymam. Mnie naprawde stac kupic nowy ze sklepu a nie wiesz od kogos.... choc z drugiej strony nie masz wrazenia ze czlowiek troszke dziwny bo wiedzac jaki ma sie salon to sie wie czy 55 cali bedzie dobry czy tez nie do takiego salonu nie uwazasz? Nie kupilbys do siebie 46 cali tv bo wiesz z zalozenia ze on bylby za maly... a dwa to jeszcze mysle o lg 960 i o sonym 955 ale to czas pokaze czy bedzie troszke tanszy i jak wezme go do specjalnego ich pokoju zeby zobaczyc jak siesprawi sie w ciemniejszych warunkach ten tv. A na chwile obecna wczoraj kolega do mnie dzwonil byl w dwoch Sc i na razie taniej jak 12500 nie bedzie bo jest duze zapotrzebowanie na te tv a malo szt. Ale za dwa miesiace moze sie to zmienic :) Bo jak dac juz wiecej kasy to on ma byc lepszy od tanszego panasa wt 50 nie inaczej.... A jest szansa ze tez w marcu wejda juz nowe sony za 850 choc to nie pewne bo mowia ze blizej maja, a ja chcialbym tv miec juz na swieta wielkanocne, ale zobaczy sie czas pokaze. Wiesz to tez uzaleznione jest od calosci innego sprzetu ktory bede kupowal, a jest tego troche w jakim czasie dystrybutorzy mi zalatwia caly ten sprzet w odpowiednim kolorze oczywiscie. Bo nie mialbym w wogole problemu jakby 850 miala podstawe taka jak ma w USA. To bralbym ten i nie zastanawialbym sie nawet minuty. jak dla mnie cena- jakosc jest to najfajniejszy tv na rynku plus 5 lat gwarncji w cenie. Ewentualnie zeby ten ruch byl inny w philipsie serii 8 to ten bym bral ale ja nie poradze ze dla mnie jest to nie do zaakceptowania. Pomimo ze caly tv mi sie bardzo podoba. A i pisales cos o ambilight ze co niektorzy mowia ze to wioska jest :) to nie ma co zwracac uwagi - niech dalej tak mysla... ja znam tez takiego co uwazal tak, a jak kupil sobie samsunga to z tylu na tv przykleil sobie diody led niebieskie zeby mu swiecila poswiata :) Jest to fajny gadzet i kazdy to rozsadny przyzna. Choc dla mnei plynnosc jest wazniejsza... Pozdrawiam i do uslyszenia 02 stycznia jak przyjade z rodzinka z urlopu. I od razu ide na Hobbita w 3d 48 klatkach ;-) Raz jeszcze Tobie i wszystkim zycze Szczesliwego NOwego ROku.:)
lolek
l
 

play007

New member
Bez reklam
Ludzie popełniają błędy.Masa osób kupuje tv (zbyt małe ) a pózniej je odsprzedaje ze stratą.Jak kupił 18 grudnia to prawie jak nówka.Gwarancja 5 lat na Panasonica lub Sony obowiązuje tylko w ściśle określonych okresach .Nie zawsze się wstrzelisz.
Płynność w Philipsie serii 8 Ci sie nie podoba , bo tak piszą na forum czy sam to stwierdziłeś organoleptycznie?Kolega Szybal nic takiego nie wspominał.
Mój kolega rok temu odradzał mi 55 cali( bo za duży) a dziś mówi że 60 cali to mały tv.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hej tak na szybkiego bo z tel. pisze:) widzialem philipsa serii 8 razem ze znajomymi bylemw jednym ze sklepow mediaexpert( pisalem o tym juz ...) i kilka scen z filmow puscilem te co ogladalem podczas innych testow innych tv. Ja to widze, koledzy ktorzy ze mna byli rowniez to widzieli ale tak jak mowie jako calosc tv uwazam ze jest fajny. A to ze mi nie pasuje pod tym wzgledem to juz inna bajka. Nie majaca znaczenia byc moze dla innych potencjalnych nabywcow tego modelu. Pozdarwiam.
lolek
 

Tomasz93

Member
I tak naprawdę to nie potrzebuje żadnych ustawień. Wybierasz sobie któreś z fabrycznych i wszystko jest pięknie. Pozdrawiam.

Cieszę się Dyzio - bo ja do dziś nie mogę się nadziwić jego nadzwyczajnej jakości obrazu.I to bez kalibracji.

Tryb np.ISFdzień umożliwiający kalibrację wygląda jak wyprany.A jak przełączysz na tryb np.standard obraz dużo lepszy dla oka.Więc po co piszesz po raz n-ty o zdjęciu człowieka który zajmuje się kalibracją.Według niego kalibracja oznacza obraz według zamysłu reżysera a według nas obraz taki jaki nam odpowiada.

Bez obrazy, ale tego typu wypowiedzi świadczą tylko o jednym, a mianowicie o tym, że osoby je piszące, mają małe doświadczenie w obcowaniu z właściwie reprodukowanym (wyglądającym) obrazem.

Nie sposób mówić o świetnym obrazie korzystając z ustawień fabrycznych, choćby sam telewizor kosztował 20 tys. Pokazałem to na przykładzie swojego telewizora - obraz dynamiczny i obraz skalibrowany. Przecież mógłbym także oglądać filmy na jednym z trybów fabrycznych i zachwycać się obrazem, bo jest rewelacyjny, ale kalibracja weryfikuje te ochy i achy, i do póki nie zobaczymy właściwego obrazu, dopóty będziemy zachwycać się obrazem z trybów fabrycznych.

Tak, obraz skalibrowany może wydać nam się mdły, nieostry, wyblakły itp., w porównaniu, na przykład, z trybem dynamicznym czy standardowym, ale tak ma właśnie wyglądać, jest on bowiem zbliżony do wzorca. Wystarczy przejść się do pierwszego lepszego kina, aby przekonać się, że ten sam film wygląda inaczej u nas w domu i zupełnie inaczej w kinie. W kinie nigdy obraz nie wygląda jak na trybie dynamicznym:) Albo wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że trawa nie jest tak zielona jak na naszym telewizorze:)

Podsumowując, oglądając filmy (czy też telewizję w ogóle) na jednym z trybów fabrycznych i mówienie, że obraz jest świetny jest wielkim nieporozumieniem. Taki obraz jest nie do zaakceptowania. Panowie macie świetny telewizor, ale obraz jaki teraz oglądacie jest beznadziejny:)

Szkoda, że nie można naszych telewizorów włożyć do plecaka i odwiedzać się nawzajem w celu skonfrontowania naszych TV:) Ja z miłą chęcią bym pojeździł i rozłożył nie jeden telewizor na łopatki:)

W załączniku kolejny przykład kadru ze skalibrowanej przez Kikiego Toshiby oraz z mojego telewizora - równie skalibrowanego.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Cyt;"a według nas obraz taki jaki nam odpowiada".Mam prośbe kol.play 007,możesz wkleić jedno zdjecie ze studia,spiker,spikerka?chodzi o twarz,może być w tle studio będziemy mogli sobie wszyscy porównać do swoich TV.Wiem,że zdjecie nie odda dokładnie ale spróbuj.Dla mnie matryce Sharpa mają "rozjazd" w kolorach i jestem ciekawy czy Philips programowo to zniwelował?Co do załączonych zdjęć przez kol.Tomasz93 jedno jest totalnie przepalone i nie sądze żeby ktoś tak chciał oglądać TV,ale to już danej osoby wybór?.Po to są te fora,żeby pokazać,że może być inaczej.Przecież jak się część z userów już goli,pewnie większość tu zagladajacych,to nie chciało by z samego rana oglądać przepalonej czy żółtej gęby a to jest pierwsza wada złego ustawienia TV. żeby była jasnoś co kto i na czym i jak ogdląda to jest jego sprawa,ja tylko mówie,że można lepiej dowód fotki kol.Tomasza93.Kolego play 007 jestem dalekii od ścigania Ciebie,masz super TV i dobrze ,że go bronisz.pozdr.
 

play007

New member
Bez reklam
Kolego Tomaszu pisaliśmy już o tym nie raz.Tak większość z nas ma małe bądź żadne doświadczenie w obcowaniu z właściwie reprodukowanym (wyglądającym) obrazem.I napewno nie nauczymy się tego na odległość.Nie każdemu się musi podobać (mdły) skalibrowany obraz.Czy mamy na siłę mówić że nam się podoba(choć wcale tak nie jest) tylko dlatego że powinno tak być?
Kolego RHJG nie ma akurat teraz programu informacyjnego ze studia.Masz 3 zdjęcia z TVP Hd.Pierwsze to automat na aparacie dwa następne to program portret.Tv ustawiony w stylu obrazu standard.
http://naforum.zapodaj.net/7fb2e2ca432d.jpg.html
http://zapodaj.net/0ae89e100f6f2.jpg.html
http://naforum.zapodaj.net/79e5943b8c9a.jpg.html
Myślę ze zdjęcia nie są szczególnie udane, przy zmianie trybu w aparacie lub obrazu w tv każde wyjdzie inaczej.
Oceniać moim zdaniem należy możliwości tv na żywo.Mogę zrobić 20 zdjęć i każde będzie inne.Czy to w dzień czy w nocy.Do tego każdy ma inne warunki oświetlenia w mieszkaniu a kanał kanałowi nierówny.Są kanały hd gdzie obraz wymiata a są też takie gdzie obraz jest przeciętny.Ba nawet na tym samym kanale są audycje z extra przekazem a sa zupełnie słabe.To wszystko nalezy brać pod uwagę.A i zacięcie fotograficzne też nie bez znaczenia.Można zrobić kiepskie ujęcie lustrzanką a i bardzo dobre kompaktem.Żadne ustawienie tv nie pomoże jak kiepski sygnał i bitrate.
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Bez sensu te gadki jak ktoś chce niech kalibruje dla mnie to kasa wywalona w bloto,ja uważam że obraz w moim tv jest idealny a oglądam dużo filmów i mdły obraz mnie nie interesuje ustawilem tv na osobistych pod siebie i gra muzyka Play lepiej te 300zl dołożyć do Ps3 niż kalibrować oczywiście jak dla mnie.
 
Do góry