Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam go w domu teraz i sam jestem zdziwiony extra jakością upscalowania.
Ostrość taka że obraz wychodzi z ekranu .
Rewelacyjna czerń - przy załączonym ambilight !

Edyt dotyczy Miracastu i tu nie ma żadnej sensacji.

Tak polecam i to bardzo.
Sam mam problem zakłóceń przesyłu obrazu bezprzewodowego w jakości HD poprzez sender, ale jestem dobrej myśli.
 

BMMB

New member
Mam go w domu teraz i sam jestem zdziwiony extra jakością upscalowania.
Ostrość taka że obraz wychodzi z ekranu .
Rewelacyjna czerń - przy załączonym ambilight !

Edyt dotyczy Miracastu i tu nie ma żadnej sensacji.

Tak polecam i to bardzo.
Sam mam problem zakłóceń przesyłu obrazu bezprzewodowego w jakości HD poprzez sender, ale jestem dobrej myśli.

Krótko mówiąc w cenie do 7k za 65" nic nie ma podjazdu?
 

DJ82

Member
Jesteś pewny że tego nie naprawili/dodali?

Tak

Musiałem na chwilę wyjść z domu i zaraz zabieram się dalej za testowanie.

EDIT.
YOUTUBE nadal tylko 1080p i jeszcze mi się zawiesił...

zastanawiam się co w ogóle zmienił ten soft...

Przywracam właśnie TV do ustawień fabrycznych może coś się zmieni...
 
Ostatnia edycja:

rafal20x

New member
Tak

Musiałem na chwilę wyjść z domu i zaraz zabieram się dalej za testowanie.

EDIT.
YOUTUBE nadal tylko 1080p i jeszcze mi się zawiesił...

zastanawiam się co w ogóle zmienił ten soft...

Przywracam właśnie TV do ustawień fabrycznych może coś się zmieni...


Lista zmian na stronie jeszcze nie zaktualizowana :)
 

tomeko12

New member
Wg mnie w funkcjonalności nic się nie zmieniło, co nie działało, nadal nie działa...
Może poprawili stabilność, ale to wyjdzie w praniu.
 

DJ82

Member
Wg mnie w funkcjonalności nic się nie zmieniło, co nie działało, nadal nie działa...
Może poprawili stabilność, ale to wyjdzie w praniu.

Potwierdzam.

W związku z tym mam pytanie - czy to, że nie działa Player a powinien może być powodem do tego żeby oddać TV?? Bo chyba mam już dość czekania... Tylko TV mam od sierpnia i co teraz? Moim zdaniem jest to wada ukryta bo działać powinno...
 

Angael

New member
Moim skromnym zdaniem nie ma co liczyc na dzialajacy PLAYER poniewaz Philips ma w d... polski rynek mediów. W najnowszym LG srednio raz na kwartal przychodzi aktualizacja Playera i wszystko tam dziala bez najmniejszych problemow nie wspomne o filmach 4K za darmo w wypozyczalni przez rok.

Potwierdzam.

W związku z tym mam pytanie - czy to, że nie działa Player a powinien może być powodem do tego żeby oddać TV?? Bo chyba mam już dość czekania... Tylko TV mam od sierpnia i co teraz? Moim zdaniem jest to wada ukryta bo działać powinno...
 

chamberxx

New member
QV151E_R0.5.38.8
- Replacer for the 3.120.175 and 3.120.178
- This software release enables Netflix 4K
- Solution for Field-issue: DVB-T2 channels not properly displayed in case of automatic installation in Russia
- Solution for PQ judder due to IO sync issue on 23.97p FHD format via HDMI
- Solution for PQ judder due to IO sync issue on all formats in case no source switching is done after TV startup
- Improvements for Google Cast of following apps: Netflix, Pocket Cast, Photo Cast, Nexus Mirroring, Cast pad, Local cast & Red Bull TV
- Improvements for Google Play Movies for video stuttering, video buffering and stability issues
 

DJ82

Member
Może i soft jest bardziej stabilny ale nic nowego nie wniósł... Do tego jeśli trochę poużywałem rożnych aplikacji w szczególności VEVO to jak wrócę do oglądania TV (HDMI) to obraz klatkuje. Wyłączenie i ponowne włączenie TV rozwiązuje problem. Tak czy siak jest to bardzo irytujące w TV tej klasy!
 

Angael

New member
Mam to samo i dodatkowo dwa razy VEVO zaliczylo zatrzymanie - przez okres 2-3h zabawy.


Może i soft jest bardziej stabilny ale nic nowego nie wniósł... Do tego jeśli trochę poużywałem rożnych aplikacji w szczególności VEVO to jak wrócę do oglądania TV (HDMI) to obraz klatkuje. Wyłączenie i ponowne włączenie TV rozwiązuje problem. Tak czy siak jest to bardzo irytujące w TV tej klasy!
 

tomeko12

New member
Changelog:
QV151E_R0.5.38.28

  • Logo update for Serbia
  • Logo update for the Netherlands
  • Stability improvements
  • Fix for the green screen issue at startup (prevention for green screen corruption)
  • Fix for False recovery scenario 2
  • Netflix changes:
-Introduction of Netflix APK 2.4
-Netflix Multichannel 5.1 > stereo default selection to prevent Netflix issues in case of 5.1 selection in combination with HTS.
-resolution of a memory leak in Netflix​
  • DVBC scanning issue
  • New Google GMS package
 
Do góry