Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

DJ82

Member
Mam pytanie - instalował ktoś w tym TV aplikacje SU, ROOT itp - są dostępne z menu TV więc chyba nie wiąże się to z utratą gwarancji?? Czy zainstalowaniu tych aplikacji otwierają się nowe możliwości??
 

john123

New member
Czy któryś z forumowiczów ma swoje przemyślenia na temat wyboru pomiędzy Philipsem 48PUS7600 a Sony KD-49X8309C?
Na korzyść pierwszego na pewno Ambilight, głośniki, pilot... drugi sporo tańszy...
 

zeth0s

New member
Czy ktoś wie jaki uchwyt bedzie najlepiej pasować do 55pus7600 tak by nie zasłaniał mi podświetlenia ambi??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Angael

New member
Czy ktoś wie jaki uchwyt bedzie najlepiej pasować do 55pus7600 tak by nie zasłaniał mi podświetlenia ambi??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Każdy ? Raczej nie ma na rynku uchwytu, ktory bedzie zaslanial diody umieszczone na krawedziach obudowy. W nowych TV w instrukcji opisane jest ze najlepsze efekty uzyska sie umieszczajac TV do 15cm od sciany ja mam 9-10cm i efekt jest bardzo dobry.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Czy jest już dostępna centralna podstawa aluminiowa do telewizorów Philips serii 7600 tj .
Philips 48PUS7600/12 oraz Philips 55PUS7600/12 o symbolu PTS 840/00 , waga jej to 4.3 kg
bez opakowania ?:|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

DJ82

Member
Co do KODI i oglądania TV - udało mi się odpalić oglądanie TV przez streaming z Dreamboxa ale to rozwiązanie nie jest doskonałe - wolno działa, a na kanałach HD nawet lekko przycina.

Zacząłem czytać na ten temat i niestety jest bardzo mało informacji na ten temat. Są natomiast tunery WETEK na Androidzie gdzie za pomocą KODI można oglądać TV z wewnętrznego tunera...

Mam nadzieję że w niedługim czasie pojawi się rozwiązanie na nasze TV...

Ogólnie rzecz biorąc z boku patrząc na TV ma on duże możliwości 2 tunery DVB-S i jeden DVB-T ale w praktyce nie jest już tak różowo... aplikacji na androida jest mało a po polsku już bardzo mało...
 

jasssu

New member
Hmm, telewizor zapowiada się naprawdę nieźle. Sprawdzałem dziś dostępność niektórych Philipsów. Nadal je ciężko dostać, ale jest zdecydowanie lepiej niż np. dwa tygodnie temu. Ceneo już daje jakieś wyniki na zapytanie o nowe modele. :)
 

runforestrun

New member
Doradźcie mi proszę bo biję się z myślami. :)
Mój TX-P50G10 z którego jestem bardzo zadowolony czasami (coraz częściej) odmawia posłuszeństwa. Nie chce się włączyć - czarny ekran brak dźwięku (reset przez odłączenie zasilania na godzinkę pomaga).
Ale wracając do sedna. Powoli rozglądam się za nowym TV. Ponieważ plazmy wymarły mój wybór padła na Philipsa 55PUS8809 (bardzo zależy mi na AL 3 lub 4). Mogę go mieć za 5600. Budżet max to 6000. ALe teraz widzę ten model i się ostro waham.
Jak myślicie brać 55PUS8809 czy poczekać kilka miesięcy (teoretycznie mogę) aż cena 55pUS7600 znormalnieje i może będą w okolicy 6000zł?
Dajcie znać co byście zrobili bo ja już sam nie wiem. Dzięki
 
Do góry