Philips 55PUS7303 problem po HDMI

maklak83

New member
Cześć
Mam podobny problem z telewizorem Philips 50PUS6523/12 z tym że umnie dzieje się to podczas ogladania telewizji UPC. Najbardziej na kanałach eleven z meczami piłki nożnej. Czy udało wam się to w jakiś sposób rozwiązać?
 

matib90

New member
Cześć
Mam podobny problem z telewizorem Philips 50PUS6523/12 z tym że umnie dzieje się to podczas ogladania telewizji UPC. Najbardziej na kanałach eleven z meczami piłki nożnej. Czy udało wam się to w jakiś sposób rozwiązać?


Podłączę się pod to. Sprawdzałem na trzech kablach z czego 3ci specjalnie kupiłem ze wsparciem obsługi 18gbps, mimo że taki kabel do UPC nie jest potrzebny. W ustawieniach zmieniałem na rożne warianty chromy: optymalny, standard i jeszcze trzeci. Obraz po kalibracji. Na aplikacjach wewnetrzych z tv jest super natomiast jest bardzo duża róznica w kolorach i ostrości na kablu hdmi. Jedynie styl obrazu MONITOR to poprawia natomiast tam nie ma już odpowiednich kolorów, ale jest już bardzo dobra ostrość. Dodam że takie problemy są też po podłączeniu np laptopa gdzie jedynie dobry obraz jest na stylu monitor.
Ktoś może coś podpowie jak się z tym uporać??
 

ukkuba

New member
Witam,

Podepne sie w temacie.
Posiadam Philips 50pus6523/12 i mam problem podlaczenia tabletu Telcast T10 przez HDMI.
Komputer przez hdmi wykrywa normalnie przez wszystkie lacza, chce podpiac tablet i go wogole TV nie widzi. Dodam ze na starszym tv jak podepne ten tablet to wszystko jet wporzadku.
Mozna prosic o jakies sugestie?
 
Do góry