Philips 55PUS7181 - test - czyli model 2016 na nowej platformie. Zapowiada się niezwykła czystość barw, bo Philips schodzi z wyższym wyposażeniem do n

Status
Zamknięty.

Bastess

Member
Ok, dzięki na odpowiedzi.

Mam neta podłączonego do TV po kablu. 20 Mb/s rzeczywiście szału nie robi. Jeżeli Wam problem bufforowania zniknął no to wiadomo gdzie leży problem.

Pozdro!
 

zdzislaw561

New member
4k

Firmy podają wymóg 25Mb/s. Z doświadczenia 40mb/s i działa rewelacyjnie.

Kiki a co powiesz na tą tabelkę o prędkości internetu na 4K ?
https://support.google.com/youtube/...5370614511806-2591268902&p=player_error1&rd=1

Aby poznać swoją prędkość pobierania, otwórz stronę google.com i wyszukaj „test szybkości internetu”, a potem wybierz opcję „Rozpocznij test”.
Kiedy znasz już prędkość swojego internetu, skorzystaj z wykresu poniżej, aby dowiedzieć się, co możesz odtwarzać w YouTube:
Prędkość pobierania

Co możesz zrobić
100 Mb/s i więcej Możesz odtwarzać filmy 4K przy wysokiej liczbie klatek na sekundę.
50 Mb/s i więcej Możesz bez problemu odtwarzać strumieniowo filmy HD z wielu urządzeń jednocześnie przy wysokiej liczbie klatek na sekundę.
25 Mb/s i więcej Możesz bez problemu odtwarzać strumieniowo filmy HD z wielu urządzeń jednocześnie.
13 Mb/s i więcej Możesz odtwarzać kilka filmów HD jednocześnie.
7 Mb/s i więcej Możesz odtwarzać jeden film HD naraz. Jeśli wiele urządzeń odtwarza filmy lub korzysta z sieci jednocześnie, mogą wystąpić problemy z buforowaniem.
3 Mb/s i więcej Możesz odtwarzać filmy w standardowej jakości na jednym urządzeniu.
Poniżej 3 Mb/s
Filmy w YouTube mogą wolno się ładować lub wielokrotnie się buforować.
 
Ostatnia edycja:

eq4ever

New member
Philips + Marantz przez ARC

Czesc wszystkim,
Dorobilem sie w koncu wczoraj TV i ogolnie setup poszedl w miare bezbolesnie (wlacznie z upgrade to Andka 6), ale za zadne skarby nie moge go przekonac do puszczenia dzwieku z youtube/spotify/czegokolwiek przez HDMI spowrotem do amplitunera. Moze ktos juz przez to przechodzil?

To co robie to:
1. Na amplitunerze wlaczylem HDMI control i wszystkie opcje pod nim (power on/off, hdmi passthrough).
2. Na TV mam wlaczone easylink i easylink remote, ale gdy w menu Speakers probuje sie przelaczyc na 'Easylink autostart' dostaje komunikat 'philips cannot switch to audio system. turned on tv speakers'.

Nie dziala mi ani ARC ani CEC bo TV nie przestawia zrodel na amplitunerze, nie reguluje glosnosci ani nic - tak jakby nie chcialy ze soba gadac.

W ramach wiary w cuda wymienilem juz kabel HDMI, robilem power cycle itp. - nic nie dalo.
Aktualnie skonczylem z optical in, ale nie obsluze tym nawet DTS wiec jestem troszke w kropce :(
Pomozecie?
 

eq4ever

New member
OK, DTS jeszcze obsluzy ale juz Dolby TrueHD albo DTS HD Master Audio nie, wiec ARC bylby lepszym rozwiazaniem (ze nie wspomne o 1 kablu mniej).
 

hugon2

New member
a ja po aktualizacji straciłem dźwięk 5.1 w netflixie i nie udało mi się go odzyskać. ponowna instalacja pomogła na jedno uruchomienie. potem znów dźwięk znikł i już nie udało się go odzyskać... jakieś pomysły?
 

f3jk

New member
Cześć wszystkim,
Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale zaryzykuję i napiszę :)
Od miesiąca jest problem z dostępnością tego telewizora w EURO. Czy wie ktoś może, czy jeszcze zamierzają uzupełnić stan magazynowy? Teraz to chyba wszędzie tylko ekspozycja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry