Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Rokko32

New member
Chciałem zapytać o modul CI w tym telewizorze, odbiera ktoś kablówkę w ten sposób, jak się sprawuje, działają wszystkie funkcje, nie ma problemów?, warto w ten sposób odbierać programy czy lepszy dekoder?
 

moniek92

New member
nie widziałem różnicy w jakości obrazu przy module jak i dekoderze.
wszystko działało jak trzeba. plusem tego rozwiązania jest jeden pilot
 

marek181

New member
Modul CI z Vectry działa w miarę OK. Jakość porównywalna z dekoderem z małym plusem na korzyść modułu. Czasem potrafi zamyślić się czy odkodować kanał ale w tv LG jest tak samo. Moim zdaniem warto korzystać z modułu jęśli komuś nie zależy na nagrywarce czy jakimś VOD od operatora kablówki.
 

Rokko32

New member
Dziękuje wszystkim za informację, właśnie zastanawiam się zamienić dekoder na moduł CI żeby nie szukać dwóch pilotów ale czytałem że w niektórych modelach TV nie wszystkie funkcję mogą działać i sprawiać problemy różnorakie.
 

matekboss

New member
Witam. Co może być powodem ścinania filmów na Youtube w 4K ? Mam internet 250 MB/s, TV podłączone do routera po kablu (zresztą przez Wifi jest to samo). Na PC te same filmy w 4K buforują się w ułamku sekundy. Dodam że zauważyłem ten problem po aktualizacji do Androida 7. Czy ktoś też ma ten problem ?
 

MKusiu

Member
Witam do osób którzy mają ten tv, czy mając dzisiaj 3500zl kupili byście ten tv raz jeszcze czy może polecacie coś innego 55' w tej kwocie? Proszę o opinie [emoji6]

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

DRONL

New member
kupiłbym jeszcze raz w 100%:razz:

ja pewnie też bym kupił....ale jednak chyba coś taniej...ostatnio kupiłem bratu ***************unga 50"
UE50MU6172 4K UHD HDR

za 2100 no i powiem szczerze gdyby nie to, że Philips ma andka, to uważałbym że z perspektywy 2018 r. przepłaca ten kto daje 3500, za telewizor 4k z andkiem. każdemu komu nie zależy na andku to polecam nie przepłacać, a 1400 to w ps4 zainwestować i android box z KODI.

mnie najbardziej na ten telewizor przyciągneła matryca 4k, i nie narzekam, jednak 120hz to tylko zabieg marketingowy bo upłynniacz NIE daje rady i dynamiczne obrazy (sport - piłka nożna) w tym philipsie wypada mizernie wobec standardowej matrycy 60hz w samsungu za 2200, tam o dziwo piłka nożna jest OK.

mimo wszystko ten philips jest OK i nie ma specjalnie co narzekać. ale tak jak mówię, obecnie można taniej...i wcale nie gorzej. Niech philips popracuje nad upłynniaczem obrazu bo jest DNO, a matryca 120hz to tylko marketingowy zabieg nic poza tym.
 

fred23

Member
mnie najbardziej na ten telewizor przyciągneła matryca 4k, i nie narzekam, jednak 120hz to tylko zabieg marketingowy bo upłynniacz NIE daje rady i dynamiczne obrazy (sport - piłka nożna) w tym philipsie wypada mizernie wobec standardowej matrycy 60hz w samsungu za 2200, tam o dziwo piłka nożna jest OK.

pisałem nie raz , sportu oglądam bardzo dużo, głównie piłka nozna , liga mistrzów, angielska, hiszpańska, bundesliga, dodatkowo gram z synem w PES-a i Fifę na PS4 pro i takich rzeczy nie ma !!, nie wiem od czego to zależy , zapewne wszystko ma wpływ: źródło sygnału , okablowanie, ustawienia , wrzucałem nawet zdjęcia z meczu 4k ligi angielskiej, obraz żyleta
 

tomek304

New member
Panowie powiedzcie mi jak u Was działą czujnik światła. Widać wyraźnie moment obniżenia/rozjasnienia ekranu wraz z zmiana oświetlenia w pomieszczeniu?
 

grzesiek1945

New member
Ja na zwykłym PS4 i grze monster Hunter jak odpalę w opcjach gry HDR to obraz jest za zielonym filtrem, kabel jest problemem czy telewizor wadliwy?
 

fred23

Member
Jedyną grę z HDR na razie co mam to FIFA2018 , to co mam Ci napisac , nie mam do czego porównac, jedynie do PES2018, wygląda sporo, ale to sporo lepiej ..
 
Do góry