Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

miet55

Member
Bez reklam
Ogladany mat. przez fona (android) tez nigdzie nie ma info. Przede wszystkim nie chodzi o predkosc netu a o rozdzielczosc jaka jest wyswietlana.
 

miet55

Member
Bez reklam
To cos po aktualizacji do andka 7. U mnie podobnie przy pierwszym zalaczeniu. Przelacz na inny film i wroc, powinno juz byc OK!
 

miet55

Member
Bez reklam
Dzisiaj puściłem przez chrome cast material z uwagi Pomoc dla Marty | Marta Herda -Pomoc dla Marty | Marta Herda i to samo

U mnie tak samo i nie mogłem tego przeskoczyć. Jak wcześniej pisałem na YT pomaga załączenie kolejnego materiału, pod warunkiem nie zamykania apki. Pojawia się na ekranie fona czarny prostokąt w białej ramce z dwiema funkcjami: Odtwórz i Dodaj do kolejki - wybieramy otwórz. Na wcześniejszych andkach tego nie było. Jak chciałem, tak przekazywałem obraz z telefonu do TV. Wracając do aktualizacji androida, to siódemka tak spowolniła TV, że szkoda słów. Gdyby tylko była możliwość powrotu, wcale bym się nie oglądał. Dziwię się, że nikt o tym tu nie wspomina. Po jasną cholerę Philips się pcha po nowe softy, skoro procki TV nie dają rady. Nie lepiej podobnie jak Samsung dla swoich fonów (nawet flagowce serii S) skoro procek jest za słaby, nie dostają wyższego andka.
 
Ostatnia edycja:

Adr43

New member
Kupilem 2 dni temu mam 15 dni na zwrot , tak wyglada u mniie? Bedzie gorzej? Tylko na czarnym
Widac . Co robic, android i ambilight super
 

Attachments

  • 0AE1F953-3745-4D6B-877A-98164B6336C6.jpg
    0AE1F953-3745-4D6B-877A-98164B6336C6.jpg
    25,5 KB · Wyś: 69

fred23

Member
Lipa jakaś , wklejałem foty jak wygląda to u mnie , nic takiego nie powinno być, może trafiacie na sztuki po reklamacjach ??
 

szybal

Banned
Mega źle ja bym wymieniał, dla tego w miarę
możliwości lepiej sprawdzić w sklepie lub
kupić u sprzedawcy który przed wysyłką sprawdza i kalibruje tak jak Kiki.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Mega źle ja bym wymieniał, dla tego w miarę
możliwości lepiej sprawdzić w sklepie lub
kupić u sprzedawcy który przed wysyłką sprawdza i kalibruje tak jak Kiki.

Mam odmienne zdanie w tej kwestii.
Lepiej kupić w sklepie który nam wyśle TV w nigdy nie otwieranym, ,, dziewiczym'' pudełku. mamy wtedy pewność, że nie otrzymamy TV powystawowego, po prezentacyjnego, ze zwrotu.
 

szybal

Banned
Mam odmienne zdanie w tej kwestii.
Lepiej kupić w sklepie który nam wyśle TV w nigdy nie otwieranym, ,, dziewiczym'' pudełku. mamy wtedy pewność, że nie otrzymamy TV powystawowego, po prezentacyjnego, ze zwrotu.
Może masz rację ale to może się przytrafić przy
oryginalnie zapakowanym tak samo.
 

miet55

Member
Bez reklam
Kiki wymienił, aczkolwiek ten wymieniony też posiada wadę. Dolna prawa część ekranu jest jaśniej podświetlona (Clouding), widać tylko na całkowicie czarnym/szarym (np.napisy) tle. Na planszach kontrolnych tego nie widzę. Tu masz plansze:
https://1drv.ms/f/s!Ag4q7q09lmwJnU8XYrYDjFro2twC
2 pozycje nie dot. plansz testowych ;), nie chce mi się przenosić a co za tym idzie zmieniać linki gdzie zostały użyte te 2 zdjęcia.
 
Ostatnia edycja:

Adr43

New member
Kiki wymienił, aczkolwiek ten wymieniony też posiada wadę. Dolna prawa część ekranu jest jaśniej podświetlona (Clouding), widać tylko na całkowicie czarnym/szarym (np.napisy) tle. Na planszach kontrolnych tego nie widzę. Tu masz plansze:
https://1drv.ms/f/s!Ag4q7q09lmwJnU8XYrYDjFro2twC
2 pozycje nie dot. plansz testowych ;), nie chce mi się przenosić a co za tym idzie zmieniać linki gdzie zostały użyte te 2 zdjęcia.

Chyba kazdy ten tv ma jakis clouding ... chodz minimalny ale jest . A jak te plansze testowe sprawdzic, wgrywan na pendriva i co potem sprawdzam?
 
Do góry