Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Dax88

New member
gorzej będzie jak zainstalowana też będzie powodować płacz ...
ma ktoś złoty środek żeby się upewnić że towar który dostane będzie w pierwszym domu prywatnym?
 

jbrach

New member
wgralem z usb w recovery mode - bez zmian. Czyli na ten moment:
- aby wyłaczyć tv musze kilka razy naciskać przycisk power aż do skutku
- hdmi1 totalna ciemność - o dziwo jak uruchomi się amazon tv widać logo startowe amazon a potem ciemność
- reszty nie testowałem bo szkoda mi moich nerwów

Pozostało czekać ;-/
 

mitch

New member
No to kiepsko. W takim wypadku chyba nie pozostaje nic innego jak oddać w ramach niezgodności towaru z umową.
 

Dax88

New member
ja updejtowałem i na razie bez zawiechy, hdmi działa itd,
mam problem z udostepnieniem plików z laptopa na TV czy w ogóle jest sens z filmami BR? czy lepiej dać je na nosnik?
dobra użyłem w tym celu media playera, ale pytanie mam czemu jeden film nie chce iść przez WMP a leci z pendriva?
 
Ostatnia edycja:

jbrach

New member
ja updejtowałem i na razie bez zawiechy, hdmi działa itd,
mam problem z udostepnieniem plików z laptopa na TV czy w ogóle jest sens z filmami BR? czy lepiej dać je na nosnik?
dobra użyłem w tym celu media playera, ale pytanie mam czemu jeden film nie chce iść przez WMP a leci z pendriva?

no to gratuluje ;-) po 4 wgraniu softu w recovery hdmi1 odżyło. Zobaczymy co z wyłączaniem tv bedzie.

p.s

Nadal nie wyłącza tv za pierwszym razem. Jak przełącze na inne hdmi gdzie nic nie mam podpięte to nie ma takiego problemu.
 
Ostatnia edycja:

TasieK79

Member
ja updejtowałem i na razie bez zawiechy, hdmi działa itd,
mam problem z udostepnieniem plików z laptopa na TV czy w ogóle jest sens z filmami BR? czy lepiej dać je na nosnik?
dobra użyłem w tym celu media playera, ale pytanie mam czemu jeden film nie chce iść przez WMP a leci z pendriva?

u mnie to samo, po aktualizacji wszystko działa bez problemu, odpukać
 

jbrach

New member
u mnie to samo, po aktualizacji wszystko działa bez problemu, odpukać
No dobra to teraz takie pytanie:

Czy macie ustawione ambi ,że wygasza się po wyłączeniu tv ? właśnie tą funkcje wyłączyłem i telewizor normalnie sie wyłącza. Wychodzi na to ,że coś jest skopane w tym temacie.
 

mitch

New member
Potrzebuję uchwyt do tego Philipsa, wysuwany (max odległość nieistotna, po prostu potrzebuję odsunąć TV od ściany na jakieś 10-15 cm), z regulacją nachylenia w pionie. Nie szukam jak najtańszego chińskiego wynalazku, ale też nie chcę kupować jakiegoś super zaawansowanego modelu za duże pieniądze. Szukam czegoś solidnego (żeby mi te 55" nie wylądowało na podłodze razem z kinem domowym ;) ) w przystępnej cenie. Ma ktoś jakieś typy?
 

Dax88

New member
hmm dwa dni pochodził z jedna zacinką, zaciął sie bądź byłem zbyt mało cierpliwy gdy wybrałem na u2be playliste składającą sie z 180 filmów.. no do wybaczenia..

Dziś samoczynnie wyłączyło mi sie WiFi i musialem go z prądu wypiąć.. Kto miał taki przypadek?

Jeszcze go muszę wyczaić na różnych opcjach obrazu bo z PS3 - GTA V troche cienie lamp(które są liniami na piasku np.) sa irytujące w trakcie szybszej jazdy takie pixelowe.. nie wiem czy to przez upscaling, nawet nie wiem czy idzie go wyłaczyć? czy dam rade je wygładzić?
można w ogóle ogladać zwykłe HD na tego typu telewizorze?

Pytanie jeszcze czy te wszystkie aplikacje uruchomione w tle sa potrzebne?
Gdy miałem dziś chwilowy problem z u2be bo mi filmy przecinało w rzekomym 4K wyłaczyłem apke i po ponownym wlaczeniu działało juz bez ścięć ;)
Naliczyłem 166 aplikacji/procesów..
m.in:
telefon :O
aparat :O
facebook :O którego nie instalowałem
kalkulator którego nie widze ;o
 
Do góry