Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

accu

New member
Bez reklam
Ceny specjalne na 55POS9002 z zestawem Hue gratis - lub bez.

Witam uprzejmie,

Czy nowe partie wyprodukowanych telewizorów OLED Philips 55POS9002 mają już poprawione LEDY
Ambilight (na poziomej krawędzi ścianki tylnej) tj . czy już nie świecą w sufit ?
Telewizor Philips 65OLED873/12(większy braciszek 55POS9002) wiem , że ten mankament został w tym telewizorze usunięty . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
U mnie świeci Ambilux w sufit i jest super !

Witam uprzejmie,

Przepraszam , ale to nie jest odpowiedź na moje proste zapytanie . :neutral:
No cóż , przecież można odpowiedzieć chociażby , że nie sprawdzałem ostatnio ,
ale się dowiem i odpowiem .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Prospero

New member
tv.jpg


Ten TV to jakaś kpina. Co z tego, że ma piękny obraz jak reszta nie działa. Dziś u mnie gra tak jak na fotce wyżej a do tego od kilku dni nie działa wydawanie poleceń głosowych... nawet po ręcznym wybraniu mikrofonu... cisza. Mam tego gość. Strach się bać co będzie za pół roku albo dłużej!?
 

arekw3

New member
Po kilku latach postanowiłem zmienić TV z mojej plazmy Panasonica na OLEDa 4K. Ten Philips wyglądał bardzo atrakcyjnie, ale po prześledzeniu forum i widocznej zmianie nastawienia osób, które go kupiły (od pełnej euforii po zakupie do chęci wyrzucenia przez okno po kilku miesiącach) zastanawiam się nad alternatywą, czyli LG C7.
Czy jest ktoś z tego forum kto kupił tego Philipsa i jest wciąż w nim zakochany po co najmniej pół roku użytkowania? Kiki się nie liczy bo je sprzedaje.
 

Kludi

New member
Po kilku latach postanowiłem zmienić TV z mojej plazmy Panasonica na OLEDa 4K. Ten Philips wyglądał bardzo atrakcyjnie, ale po prześledzeniu forum i widocznej zmianie nastawienia osób, które go kupiły (od pełnej euforii po zakupie do chęci wyrzucenia przez okno po kilku miesiącach) zastanawiam się nad alternatywą, czyli LG C7.
Czy jest ktoś z tego forum kto kupił tego Philipsa i jest wciąż w nim zakochany po co najmniej pół roku użytkowania? Kiki się nie liczy bo je sprzedaje.

Tak, ja jestem zadowolony, obraz jest MEGA.
Ważne jest na co się nastawiasz używając TV - ja np. dokupiłem do niego MiiBoxa do oglądania filmów.
Netflix na Philipsie działa bez zarzutów.
W duużym skrócie sprawa ma się tak: jak zależy Ci na smart TV, to NIE bierz tego Philipsa (chyba że dokupisz Miiboxa), jednak jak Twoim priorytetem jest obraz (no i ambilight) to go bierz.
Ja go używam do oglądania filmów z Netflixa, pena, i do PS4 - jestem zachwycony.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Ten TV wisi u mnie w salonie i jestem bardzo zadowolony. Mam podłączone:
- Dekoder DVB-C
- Antena DVB-T
- Antena DVB-S
PS3
Kino domowe po ARC
Netflix i castowanie bardzo często (zarówno z telefonu jak i laptopa)
Od czasu do czasu KODI.
Również oglądanie materiałów z NAS (przeważnie zdjęcia, bardzo sporadycznie filmy)

Jak dla mnie działa bez zarzutów. Oczywiście menu czasami zamuli na kilka sekund ale zdarza się to rzadko.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam w domu i użytkuję po to żeby zobaczyć choćby czy się nie wypala...
Cena teraz rewelacyjna.
 

arekw3

New member
Ten TV wisi u mnie w salonie i jestem bardzo zadowolony. Mam podłączone:
- Dekoder DVB-C
- Antena DVB-T
- Antena DVB-S
PS3
Kino domowe po ARC
Netflix i castowanie bardzo często (zarówno z telefonu jak i laptopa)
Od czasu do czasu KODI.
Również oglądanie materiałów z NAS (przeważnie zdjęcia, bardzo sporadycznie filmy)

Jak dla mnie działa bez zarzutów. Oczywiście menu czasami zamuli na kilka sekund ale zdarza się to rzadko.

Interesuje mnie Netflix i YouTube po Wifi i NC+ po HDMI. Daje radę? w 4K?
Nie mam ARC w kinie domowym (stare leciwe Onkyo), czy można zwrotnie puścić sygnał audio po optyku?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Interesuje mnie Netflix i YouTube po Wifi i NC+ po HDMI. Daje radę? w 4K?
Nie mam ARC w kinie domowym (stare leciwe Onkyo), czy można zwrotnie puścić sygnał audio po optyku?

Netflix bez problemu odtwarza każde wideo w każdej dostępnej rozdzielczości bez problemu. Od początku dwa razy wyskoczył mi błąd wewnątrz tej aplikacji, co było spowodowane chwilową przerwą w dostanie internetu. Raz wystarczyło nacisnąć ok i dalej TV odtwarzał materiał za drugim razem potrzebny był reset z zasilania routera (Netflix w tym przypadku nie działał również na teblecie oraz telefonie).
YouTube głównie Castuję działa bez problemów. Mikrofon wbudowany w pilot również działa bardzo dobrze. Jedynie czasami hiszpańskie słowa przekręca na polskie ale to już z wiązane z ustawionym językiem :)

Nie mam NC+ ale jeżeli na mojej kablówce działa, to jestem pewny, że NC+ dostarczy lepszych wrażeń. Co do 4K prze HDMI to tylko prze kilkanaście minut miałem podłączony BD i działało wszystko bez zarzutów.
Ten TV ma optyczny więc powinien działać (jednak nie sprawdzałem). Może ktoś kto ma podłączone kino w ten sposób się wypowie?
 

Prospero

New member
Obraz to on ma piękny i tyle. Soft to porażka. Ja wielkich cudów nie oczekiwałem. Chciałem aby działało to i owo co używam. Działał YT. Był czas, że się wywalał nawet jak nie używałem więc skończyło się usunieciem tej apki i dopiero spokój... teraz kolejny feler i kolejny. Sam używam go z dekoderem 4k więc jedyną opcją jaką jeszcze chciałem mieć z samego TV to ten YT i wyszukiwanie ...GŁOSOWE, które przestało działać. czy Netflix. Kolego KIKI, miałem wiele lat Samsungi i Panasoniki i żaden! ŻADEN się nie zesrał po tak krótki baa... wcale nie się nie zesrał a ten co rusz. Nie oddam go na gwarancję a zrobię to jak radzi kolega wyżej. Zresztą zawsze tak robię. Gwarancja to PIC na WODĘ ;)

EDIT:

W wielkich bólach zrobiłem reset do fabryczych. Część funki wróciła i działa ale...wywala się ponownie ... YT. Ta aplikacja została zatrzymana :) Śmiech na sali :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
U mnie działa, u moich znajomych śmiga.

Miałem też Panasonica, miałem Samsungi, Pioneera, Sharpa i wszystkie grały świetnie. Teraz Philipsy i też graja extra. Gwarancja musi być zgodna z przepisami i musi.

A Philips ma właśnie od dziś genialną ofertę z okazji MŚ w Rosji.
 
Do góry