Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

nowynick

New member
2 małe ale mnie irytujące minusiki:

- Raczej nie można wyłączyć komunikatu, który wskakuje po 6-7 godzinach pracy tv, żeby "oczyścić ekran"? Gram online, a tutaj na środku wywala mi takie info, nerwowe szukanie pilota, "przypomnij później", chyba po godzinie znowu...

- Podłączony pod USB tv pad od PS4. Tam go ładuję, bo jak nie gram, konsola off, tv ktoś ogląda, a przy okazji mi ładuje pada. Ale, naciśnięcie lewego "joga" podczas gdy pad jest pod USB telewizora - wywala na 1/3 ekranu info o "właściwościach" pada...no masakra. Często wciśnięcie lewego "joga" to w grze "szybkie bieganie" albo inne ważne rzeczy, a tutaj boom i info.
 
Ostatnia edycja:

Domely

New member
Natajniej dostanesz u Kikiego (kryptoreklama off) , jak patrzyłem w necie to poniżej 8900 nie schodzą ceny. Zaś B7V LG faktycznie kupisz od 7,7 tys wzwyż.

Najtaniej to mogę kupić w Saturnie lub MM. W pierwszym od dzisiaj jest "Jesienny Rabat" ale i tak można negocjować cenę a w drugim wczoraj mój brat kupił bez problemu za 8100 PLN (oczywiście cena wyjściowa 8999 ale trzeba chwile pogadać i jest rabat od sprzedawcy :)
 

nowynick

New member
Najtaniej to mogę kupić w Saturnie lub MM. W pierwszym od dzisiaj jest "Jesienny Rabat" ale i tak można negocjować cenę a w drugim wczoraj mój brat kupił bez problemu za 8100 PLN (oczywiście cena wyjściowa 8999 ale trzeba chwile pogadać i jest rabat od sprzedawcy :)

To w MM można za tyle kupić z kalibracją? Do tego 900 zł obniżają?
 

KamilaKornet

New member
O cenę nie musisz się martwić .

super wiadomość..ciekawe tylko kiedy będą dostępne.Szkoda tylko że Philips zaniedbał w tych smukłych modelach oledowych sprawę dżwieku...nie ma jak schować porzadnych głosników...jakiś silniejszy soundbar osobno lub w podstawie by sie przydał by napedzić to cudo bo 30 wat to zdecydowanie za mało,,w moim Philu9607 moc 40 w sie sprawdza...to chyba najsłabsza strona tego tv jakosć dzwieku.
 

szybal

Banned
super wiadomość..ciekawe tylko kiedy będą dostępne.Szkoda tylko że Philips zaniedbał w tych smukłych modelach oledowych sprawę dżwieku...nie ma jak schować porzadnych głosników...jakiś silniejszy soundbar osobno lub w podstawie by sie przydał by napedzić to cudo bo 30 wat to zdecydowanie za mało,,w moim Philu9607 moc 40 w sie sprawdza...to chyba najsłabsza strona tego tv jakosć dzwieku.
Witam
Ja osobiście używam kina a do wiadomości
głośniki dają radę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie tak.
Do potrzeb przeznaczonych - Ci którzy mają- nikt się nie skarży.
Tradycyjnie źle gra u tych .... którzy go nie mają !!!
 

KamilaKornet

New member
Dokładnie tak.
Do potrzeb przeznaczonych - Ci którzy mają- nikt się nie skarży.
Tradycyjnie źle gra u tych .... którzy go nie mają !!!

NIE TRZEBA go mieć by to stwierdzić ..w każdej duzej sieci jest ten tv..wystarczy poprosić i posłuchać jak brzmi nie kupując go ....także argument chybiony .Coraz mniej osób kupuje w ciemno nawet w necie.W ogóle bardzo źle że nikt sie nie skarzy na nic(mało wiarygodne) ..nie ma tv idealnych. Tu co roku kazdy nowy model z segmentu premium jest z serii wow.:)
Znajomy ma mercedesa Amg za 1 mln i też nikt się nie skarży na jakość - tylko poza nim kto go jeszcze ma ?Nie znam nikogo...
 
Do góry