Philips 55Oled855/12 - ustawienia obrazu.

KubasG

New member
Hej, u mnie temat z trzaskami wygląda podobnie. Ale nie jest to takie częste, raz na jakiś czas dosłownie. Już częściej strzela lodówka z nofrostem... Myślę że to już taki urok sprzętów nowych i jakości plastików.

Co jedynie wkurza mnie w tym tv to trzaski plastiku po wyłącznie telewizora, nie wiem czy tak też macie, to ze pogra parę godzin nagrzeje się pewnie ale bez przesady ten plastik tylko trzask i trzask drażni to nie mam jak to uspokoić. Nie miałem nigdy tak z żadnym Philipsem.

Ale jestem zadowolony z telewizora brak uwag technicznych itp.

A na Canal+4k nadal mam czasem od czasu do czasu przez chwilę czarny obraz jak przełączę brak natychmiastowego pojawienia się obrazu, też t odrażani:???:. Zapodaje filmik.

20211016_164250.mp4
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Czy ktoś może mnie oświecić i powiedzieć jak się wymienia baterie w pilocie tego tv ?
Konia z rzędem temu kto się domyśli jak otworzyć schowek z bateriami .
 

SweeTs

New member
Dzięki. Pomogło. Nie chciałem kombinować siłowo, a w instrukcji słowa na ten temat nie znalazłem.
Jest w instrukcji. W sensie w tej wielkiej instrukcji jak skręcać tv, na końcu jak się nie mylę jest obrazek odnośnie pilota i otwierania klapki.
Co do trzasków, osobiście nie słyszałem jeszcze aby mój wydawał jakieś dźwięki :kom:
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Wiesiek19 - to będzie extra efekt!

Efekt jest dobry tylko mam mały kłopot. Po pewnym czasie komunikacja między mostkiem, a tv jakby się gubi i nie ma synchronizacji obrazu z punktami Hue, które palą się na biało. Brak reakcji na zmiany kolorów na ekranie. Trzeba wyłączyć i włączyć z pilota ambilight i synchro wraca. Ale nie zawsze. Wczoraj całkiem wszystko się rozjechało, a tv nie widział mostka i trzeba było wszystko ustawiać od nowa.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Zresetuj mostek z tyłu mała dziurka na szpilkę ,ustaw jeszcze raz mostek lampy i tv będzie działać, też tak mam po aktualizacji czasem raz na rok.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Tak , ale to szybko idzie z telewizorem mam 3 hue go i dwie hue play, reszta np. u dzieci mają swoje włączniki, a na korytarzu mam czujnik ruchu pod żarówki w razie potrzeby konfiguracja pomieszczenie po pomieszczeniu.
Ale całkowity reset mostka zdążył mi się raz na 5 lat. Częściej w telewizorze ustawiam od nowa jak np.nie gasną.
 
Ostatnia edycja:

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Tak się zastanawiam jeszcze czy przypadkiem funkcja oszczędzania energii w tv nie powoduje wyłączenia komunikacji między mostkiem i tv i czy nie podłączyć tv do internetu kablem.
 
Do góry