Philips 55OLED705 vs powystawowy 55OLED805 ?

sernikk

New member
Tak głównie opini ludzi którzy Oleda nie mają :) twoja sprawa.

Opinie które czytałem były poparte zdjęciami...czy na pewno przedstawiały zdjęcia telewizorow osob wypowiadajacych sie - tego zweryfikować nie jestem w stanie. dlatego też dopytuję czy obawy są słuszne czy kupować i się nie przejmować
Ile czasu posiadasz oleda, 4 lata? Dwa lata? Rok?
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Jakieś 1,5 roku oglądam głównie Netflix ale też informacje , przeglądam zdjęcia. Wypaleń się nie boję . Każda technologia może się zepsuć.
 

SDman

Banned
Typowa odpowiedź "zamożnej" osoby.
Osobiście nigdy w życiu ni polecałbym OLEDA osobie ze skromnymi finansami.
Ale jak już wcześniej wspominałem mam zamożnego kolegę, wręcz namawiam go i to z z kalibracją ! Taką prawdziwą, a nie dla niebieskich.
 

sernikk

New member
Jakieś propozycje TV LCD ? Na tą chwilę, jeśli nie zdecyduję się na OLEDa to mój wybór pada na Samsunga QLED QE55QN85AAT ale jestem otwarty na inne propozycje

Jak ze skalowaniem w tym Samsungu ?
 

SDman

Banned
Jakieś propozycje TV LCD ? Na tą chwilę, jeśli nie zdecyduję się na OLEDa to mój wybór pada na Samsunga QLED QE55QN85AAT ale jestem otwarty na inne propozycje

Jak ze skalowaniem w tym Samsungu ?

QN85AAT powinien skalować doskonale, piszę powinien bo nie testowałem go nigdy, zakupiłem Q90T, a ten daje OBRAZ z materiałów 1080i z kablówki nie do uwierzenia na programach HD.
Są jak 4K i nie chodzi mi tutaj tylko o genialną ostrość ale również paletę barw, wywołują uśmiech każdego dnia i nocy (świetnie działa czujnik światła -sporo lepiej niż w PDP ST60.
W bezpośrednim porównaniu wygrał z nią chociaż miał 5" więcej .
Dodam tylko, że na 55" spokojnie da się oglądać również SD.
 

Attachments

  • Q90TBramkarz.jpg
    Q90TBramkarz.jpg
    61,8 KB · Wyś: 36
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli QN 85 gra doskonale - to nie ma już skali dla OLED TV !!!
Postaw obok siebie obydwa i sam stwierdzisz , że opisy testerów, dziennikarzy, użytkowników, widzów czy nawet kibiców -mają poparcie w rzeczywistości wystawiając oceny dla Oleda zdecydowanie wyżej.
 

SDman

Banned
Myli Ci się już wszystko, w którym miejscu napisałem, że QN85 gra doskonale?
Czytaj proszę ze zrozumieniem i dopiero wtedy czyń wpisy.
Skalowanie to nie wszystko w całości odbioru obrazu, tak samo jak użycie panelu OLED "bolida" z TV nie czyni.
 
Do góry