Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

zubek1990

New member
Witam Panowie . Powiedzcie mi czy w nowym sofcie nadal nie działa zarządzanie głośnością wejścia słuchawkowego z poziomu szybkiego podglaszania na pilocie ????
 

Szabrownik

New member
wiec nadal zostaje przy androidzie 7 . a tak na marginesie duzo lepsza plynnosc jest miedzy 7-8 ???
Zależy od aplikacji, w jednej mniej, w innej bardziej (zwłaszcza te, przeznaczone na telefon). Ale, przede wszystkim, nie zdarzyło mi się, po aktualizacji, żeby telewizor się zawiesił, zrestartował, czy, w przypadku odtwarzaczy lub vod, odtwarzał dźwięki po jego zamknięciu.
 

Teriero

New member
TPM171E _ 107.001.132.000 – Date: 2020/06/29
- Improvements for Bluetooth RC firmware upgrade.


Najbardziej ciekawi mnie czy zmieniła się "ułomność" tego TV w obsłudze urządzeń BT,

tzn. czy będzie można normalnie sparować dobre słuchawki, klawiaturę itp?

Czy też nadal jest ten "skansen ludowy" w postaci możliwości podłączenia jedynie zewnętrznej myszy i klawiatury. I to jedynie tych już nieco archaicznych (bez touchpada, klawiszy multimedialnych i scroll'a)?
 
Ostatnia edycja:

Szabrownik

New member
TPM171E _ 107.001.132.000 – Date: 2020/06/29
- Improvements for Bluetooth RC firmware upgrade.


Najbardziej ciekawi mnie czy zmieniła się "ułomność" tego TV w obsłudze urządzeń BT,

tzn. czy będzie można normalnie sparować dobre słuchawki, klawiaturę itp?

Czy też nadal jest ten "skansen ludowy" w postaci możliwości podłączenia jedynie zewnętrznej myszy i klawiatury. I to jedynie tych już nieco archaicznych (bez touchpada, klawiszy multimedialnych i scroll'a)?
Nie ma co liczyć. Moich słuchawek, jak nie widział, tak nie widzi.
 

zubek1990

New member
Własnie sprawdziłem słuchawki na bt i lipa na android 7 :D , oni lubią ludziom rzucać kłody pod nogi tak jak z tym sterowaniem dźwiękiem.
 

ghoes

New member
nie wiem co to za problem kupić sobie transmiter nadawczy i podłączyć pod wyjście słuchawkowe.
Ten model nie obsługiwał dźwięku po bluetooth ani w jedną, ani drugą stronę i nie będzie obsługiwał, bo nie ma zaimplementowanej funkcji audio
 
Do góry