Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

palecbeckham

New member
Czy jest możliwe aby za pomocą jakiejś aplikacji stworzyć sieć domową z tv. Np. żeby nie wrzucać filmy na USB, tylko odpalać je za pomocą aplikacji na tv, aby pobierał z sieci domowej. Np. film będzie na kompie, a chce go w jakiś sposób sieciowo odpalić na tv.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

francuzen

New member
No np. postawienie plex lub embi, są dedykowane aplikacje pod te usługi na TV. Dobra sprawa przy FHD, jeżeli chcesz odpalać jednak 4K to cóż, TV musi być po LAN, nie WiFi i druga rzecz, plex czy embi musi być postawiony na dość wydajnej maszynie. Ja mam serwer z intelem 4560 4x3,5GHz i przy 4K PLEX drze się że za mała wydajność, ogólnie filmu nie da się oglądać.
Z USB leci.
 
Ostatnia edycja:

Astrayos

New member
Panowie i Panie, krótka piłka:
PHILIPS 50PUS7303 vs LG 50UK6950 vs LG 49UK7550?

Który z powyższych zwycięża pojedynek? :)
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Krótka piłka = Philips 50Pus7303
Jakość obrazu
Multimedia
Aplikacja
Ambilight

Cen 2399 zł z pakietem.
 

lukrym

New member
Bez reklam
Dzień dobry,

to ja też krótka piłka: Sony KD-49XF7596 czy PHILIPS 50PUS7303?

Przy okazji może ktoś poda mi te info:
1. jakie formaty dysków obsługuje Philips - pytam, bo mam cały dysk zawalony filmami i jest on w formacie exFAT - był robiony kiedyś pod Sony. Nie za bardzo jest czym zmienić na inny format, a 2GB nie mam za bardzo chęci ani czasu przerzucać.
2. jak wygląda parowanie pilotów z dekoderów UPC (Horizon) z tym Philipsem?

Dziękuję za info

Pozdrawiam
Łukasz
 

VenomGSXR

New member
Hej. Mam philips 55pus7303 i nie mogę za skarby świata podłączyć poprawnie laptopa i pc. Na pc mam win 7 x64 radę ona grafe a na lapku win 8.1 x 64 nvidie grafe. Po ustawieniu rozdzilki na kompach fhd mam mega nieczytelne ikony i wszystko na pulpicie. Gdy próboje grać na którymś z nich w fife strasznie ścina obraz. Coś ktoś doradzi?
 

palecbeckham

New member
clouding / banding. Przy oglądaniu meczu jak się ruszy ostrzej kamera wzdłuż boiska, widać to też na jasnych scenach, to widzę jaśniejszy pionowy delikatny pasek. Może faktycznie nie jest duży ale jest to irytujące. Można to jakoś ogarnąć?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Adr43

New member
Mam pytanie, jakis soundbsr philips moza podlaczyc tak ze y sterowac dzwiekiem z pilota od tv i zeby wlaczal sie przy wlaczeniu tv?? Bo przez bluetotha nie podlacze soundbara?
 

viader80

New member
Witam. Po zakupie telewizora jestem zadowolony. Kilka pytań i prośba o porady.
1) jak sprawdzić ile godzin przepracował telewizor
2) podłączyłem myszkę. Super sterowanie tylko brakuje mi żeby ustawić pod prawy przycisk myszy funkcję back. Jak to zrobić (pilot totalna porażka ktoś dostał kasę za zaprojektowanie takiego bubla)
3)Przycisk Netflix APP Starter for Netflix Button,zrobiłem według poradnika nic się nie dzieje aplikacja wyłączona netflix
4)jak zrobić klasyczne przyciszki home menu back. Chodzi mi żeby tak jak w telefonie przytrzymam i wyświetlają się uruchomione aplikacje w tle.

Do kiki w twojej kalibracji za dużo niebieskiego.Niebieski przekształca się w fioletowy. Jeżeli będziecie mieli z tym problem to zmniejszcie do 0-1 nasycenie niebieskiego
 

szczelinaa

New member
Mam problem z synchronizacja obrazu i dźwięku. Dźwięk jest spóźniony względem obrazu. Proszę o poradę czy to wina telewizora czy ustawień.
 

Adr43

New member
Koledzy mam taka kreske ciemna , widoczna pod kontem
Bardziej lub z boki, i tylko na tle
Niebieskawym lub szarym jasno, reklamowac co z tym zrobic?
 

Attachments

  • BF6C930D-07F4-489C-98FA-3E39A3EBFA75.jpg
    BF6C930D-07F4-489C-98FA-3E39A3EBFA75.jpg
    12,2 KB · Wyś: 43
  • 88B9898D-2296-4893-9534-EADF10A1B2F0.jpg
    88B9898D-2296-4893-9534-EADF10A1B2F0.jpg
    14,1 KB · Wyś: 55
Do góry