Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

palecbeckham

New member
Podałem zdjęcia robione przeze mnie jak wygląda VA, VA piksele są prostokątne/proste a IPS ma piksele w kształcie strzałki
U mnie wygląda tak
f13f0aeadf9c7834e71b4022777ada3f.jpg


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

yaspess

New member
Witajcie.
Śledziłem ten wątek przez jakiś czas, gdyż bardzo mnie ten TV zainteresował.
Zakupiłem ten model (55PUS7303) i bardzo byłem z niego zadowolony... do czasu, gdy ambilight najpierw zaczął włączać się z opóźnieniem kilkusekundowym, po kilku dniach po paru minutach, a teraz nie włącza się w ogóle. Zgodnie z informacjami na stronie Philips'a wykonałem reset do ustawień fabrycznych, ponowna instalacja, na DEMO też się nie załącza... nadal to samo. TV mam dosłownie 11 dni i już takie cyrki. Ale dodam, że po podłączeniu HUE, żarówki zmieniają kolor, czyli coś działa. Ktoś spotkał się z czymś takim? I nie bijcie "jeśli już było" :) Dziękuję, pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Grzegorz01

New member
Witam.
Zamówiłem PHILIPS LED 65PUS7303/12 zanim zacząłem czytać ten temat i pojawiło się pytanie.
Jaka w nim może być ostatecznie ta matryca ?
Po rozmowie ze sprzedawcą wynikałoby, że IPS (i tylko taka mnie interesuje) a po poczytaniu tego tematu raczej mogę spodziewać się VA, której nie trawię całkowicie.
Czy w/w model ma stosowane oba typy, zależnie od serii ?
 

bumtarara

Member
prędzej zależne od wielkości matrycy, jak masz wątpliwości w sklepie...każ włączyć tv i sprawdzasz telefonem włączając aparat ustawiasz zoom na max i przybliżasz do ekranu...jak piksele są prostokątne ( I ) to VA jak piksele są w kształcie strzałki ( > )to IPS
 

Jam55

New member
Można prosić o ustawienia kalibracyjne do Philips 55PUS7303/12.? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Maila wysłałem na priv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W sprawie kalibracji napisz na PW - dostaniesz info.

Aktualizacja ma być w listopadzie - dopytam.
 

furiator

New member
Czy u Was po aktualizacji o oznaczeniu... 002.075 też zacinaja się filmy 4k na YouTube? Przed aktualizacja nie było problemów... Aktualizowałem przez Ota. Z góry dzięki za info

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

bumtarara

Member
Ja zauważyłem problem przy komendach głosowych, że kiedy wybieram głosem np. jakiś filmik z youtuba ekran robi się czarny i g..no widać
 
Do góry