Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

83piotrek

New member
Witam, na forach pojawiaja sie informacje ze zdjeciami, jakoby w najnowszych wypustach 7303 philips byla matryca ips. Do tej pory kwestia dotyczy modelu 43 cali, ktory uzytkownik zwrocil do sklepu podobno.
Twierdzi, ze testy przeprowadzil i ze na 100% ips
!!
 

83piotrek

New member
W tym modelu 43" występują dwie matryce IPS I VA .


Jestes pewiwn ze w 65 jest zawsze va ?


Trudno, ryzykuje i zamawiam jutro 65pus7303.
Boje sie awaryjnosci, smogu i slabego skalowania-- zobaczymy co to bedzie.
Internet jest podzielony- polowa chwali pod niebiosa, polowa mowi ze to szrot-tv.
Prawda pewnie gdzies posrodku, ale cena niewysoka, bo 65ki ogolnie kosztuja od 3 do 10 tys...
 

hitachi

New member
Sklep zwrócił kasę za badziewnyie 55 7303 i mam pytanie jak ten słynny już philips ma się do samsunga55nu7472? Kosztują tyle samo ok 2800-2900zl porównywać może ktoś te dwa modele? Ja tylko w sklepie to bardzo podobne modele ale philips znacznie słabszy w wyświetlanie meczu dziwne bo piłkarze mieli jakiś obwodnicy wokół siebie jakby piksela a samsung nie a sygnał ten sam natomiast samsung jakby wyprane kolory szczególnie pastelowe a philips odwrotnie jakby za mocne tak ze obraz przypominał obraz malarski.
 

83piotrek

New member
Są jakieś najnowsze info o PiS 7303? Nadal wszyscy zadowoleni? Ja jeszcze nie zamówiłem i chyba chwilę poczekam jak cena będzie koło 4200. Teraz można go kupić za 4300-4400
 

szczelinaa

New member
Mam również zamiar kupić Philips 7303 50 cali . Zaczynam mieć jednak obawy po waszych opiniach. Warto kupić ten telewizor w tej cenie czy jest jakaś lepsza alternatywa. jest możliwośc połączenia słuchawek przez bluetooth z telewizorem ?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Jestes pewiwn ze w 65 jest zawsze va ?


Trudno, ryzykuje i zamawiam jutro 65pus7303.
Boje sie awaryjnosci, smogu i slabego skalowania-- zobaczymy co to bedzie.
Internet jest podzielony- polowa chwali pod niebiosa, polowa mowi ze to szrot-tv.
Prawda pewnie gdzies posrodku, ale cena niewysoka, bo 65ki ogolnie kosztuja od 3 do 10 tys...


Pytanie było o 43 calowy iż idą dwie matryce VA i IPS , w 65" idzie VA
 
Do góry