Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Darekoan

New member
Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów, zwracam się z prośbą o pomoc w ustawieniu/kalibracji obrazu w Philips 50PUS7303. Jestem użytkownikiem ww TV od kilku. Po wielu próbach kalibracji nadal "noc".
 

Rajtek

New member
Witam serdecznie. Również posiadam ten model tv (55PUS7303/12) i bardzo proszę o pomoc w kalibracji. Sygnał to kablówka Toya (dekoder HD). Głownie filmy i sport. Z góry bardzo dziękuje.
 

Bart_81

New member
Dzień dobry, jetem nowy dlatego przepraszam jeśli zadaję pytanje w nieodpowiednim wątku.

Od tygodnia noszę się z zamiarem telewizora 55 cali. Zawsze miałem Panasoniki ( Plazma, Led full HD ) oraz przez 2 lata Samsunga. Skłaniałem sie ku tym dwóm marką. Po wizycie w sklepie RTV AGD pracownik namawiał mnie na LG 55UK6750. Od 3 dni czytam internet i juz głupieje. Wpadł mi w oko Philiips 55PUS7303 szczególnie za funkcę ambilight. Teraz widze ze można kupić za 3000 pln model 55PUSU7503.

Mam ogromną prośbę czy w cenie do 3000 pln jest coś lepszego, martwią mnie trochę opinie niektorych p Phillipsie ze to juz nie holender tylko chinczyk, o awaryjnosci, serwisie, itd.

Proszę o opinie dzisiaj mhsze kupic telewizor
 

Rfactor87

New member
@kiki czy ustawienia wysyłasz wszystkim takie same czy różne zależnie od tego co kto chce oglądać?U mnie na ustawieniach z pliku po kalibracji niebieski raził w oczy i było to po prostu za dużo,czy ktoś też miał takie problemy po kalibracji z pliku od kikiego?
 

furiator

New member
Ilu użytkowników tyle opinii - wiele Ci powiedzieć nie mogę po tygodniu użytkowania na ten moment jestem zachwycony - wszystko działa jak należy, filmy w 4k wyglądają wyśmienicie, barwy są naturalne, w Samsung z serii nu8xxxx barwy mi się nie podobały (pomimo zdecydowanie wyższej klasy tv), android jak narazie działa jak należy, dvbt z UPC wygląda dobrze i ogląda się bez grymasu na twarzy, gry z Xbox one s wyglądają świetnie, ambilight wieczorami robi robotę. Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zakup w sklepie w którym będziesz miał możliwość zwrotu bądź wymiany jeżeli Ci nie spasuje. Jeśli budżet nie pozwala Ci na wydanie więcej niż 3k to myślę że pus7303 w tym budżecie to będzie bardzo dobry wybór ( kodi + wtyczki z filmami 4k), jeśli masz jakiś zapas, warto dołożyć do 8303 ( że względu na 100hz matrycę)
Dzień dobry, jetem nowy dlatego przepraszam jeśli zadaję pytanje w nieodpowiednim wątku.

Od tygodnia noszę się z zamiarem telewizora 55 cali. Zawsze miałem Panasoniki ( Plazma, Led full HD ) oraz przez 2 lata Samsunga. Skłaniałem sie ku tym dwóm marką. Po wizycie w sklepie RTV AGD pracownik namawiał mnie na LG 55UK6750. Od 3 dni czytam internet i juz głupieje. Wpadł mi w oko Philiips 55PUS7303 szczególnie za funkcę ambilight. Teraz widze ze można kupić za 3000 pln model 55PUSU7503.

Mam ogromną prośbę czy w cenie do 3000 pln jest coś lepszego, martwią mnie trochę opinie niektorych p Phillipsie ze to juz nie holender tylko chinczyk, o awaryjnosci, serwisie, itd.

Proszę o opinie dzisiaj mhsze kupic telewizor

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry