Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

frxx696

New member
Hi, I have this tv for a few months now and I'm very satisfied except one problem which occurred few weeks ago. Tv randomly goes to shop mode (you cann't change to home mode without restarting tv) and then you lose isf calibration settings. HDMI also not working in shop mode. If anybody have solution I'll be gratefull. Here is the video ufile.io/xf0x0
 

Kronin

New member
Może ktoś podesłać jakieś kalibracje pod Mecze i do codziennego oglądania tv :blagam:?? Bo rzeczywiście obraz trzeba w tym tv kalibrować żeby było idealnie ale jakoś samodzielnie nie mogę sobie z tym poradzić :-(
 

ImDave

New member
Dzięki kiki za kalibrację. Możecie mi jeszcze powiedzieć dlaczego przy włączeniu filmu 2160p z pena czy dysku zew. strasznie zacina i nie ma głosu ? Czy trzeba pobrać jakieś kodeki ?
 

icejojo

New member
Ja go mam od kilku dni i jestem zadowolony. Dobre wykonanie, ,płynny obraz, smart fajnie śmiga, sterowanie głosem bajka.
Na pewno trzeba pobawić się ustawieniami obrazu bo defaultowe mają się nijak do rzeczywistości.
 

icejojo

New member
Są sytuacje że pojawia się pixeloza na obrzeżach przy szybkich scenach ale to raczej spotkasz przy każdej matrycy o takim odświeżaniu. Dramatu nie ma. na prawdę daje rade.
W porównaniu do mojego poprzedniego philips jest niebo a ziemia z płynnością.
 

hitachi

New member
Witam , podpowiedzcie proszę jak wgrywać wtyczki i jakie by tv był fajniejszy bo niestety mam słabo kablówkę i obraz porażka więc może coś z neta bym oglądał. Tylko co wgrać i jak? może kodi i inne tylko jak to wgrac?
 
Do góry