Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Gimly

Member
Generalnie jest to dość często polecany tv do 3k pln, input lag wynosi 31ms więc tragedii nie ma.

Koledzy z forum którzy ten tv mają, opisują go dość pobieżnie i chaotycznie nie radząc sobie przy tym z jego odpowiednim ustawieniem. Czekamy na prawdziwe testy tego tv.

Sama specyfikacja techniczna w porównaniu do innych modeli w tym przedziale zachęca do kupna.


Przepraszam, co znaczy "pobieżnie"...
Wyszystko jest opisywane dosc łopatologicznie, tak jak zwykły zjadacz chleba ma odczucia...
Można oczywiście napisac same superlatywy, jak "Janusze" który mysli ze skoro oni kupił i wydali pieniadze to to jest najlepszy wybor...
Są zdjecia, filmiki i oceny tych co maja ten tv... z wszystkimi plusami i minusami (ktore moze nie sa wina telewizora)
Faktem jest to że nikt go nie konfigurował profesjonalnie w domu...
A z tą Specyfikacja to tak jak z telefonami Xaomi... w tabelkach Specyfikacji ładnie wygląda...
I nie mowie teraz że ten tv jest zly :)
 

Bartezzo1987

New member
Przepraszam, co znaczy "pobieżnie"...
Wyszystko jest opisywane dosc łopatologicznie, tak jak zwykły zjadacz chleba ma odczucia...
Można oczywiście napisac same superlatywy, jak "Janusze" który mysli ze skoro oni kupił i wydali pieniadze to to jest najlepszy wybor...
Są zdjecia, filmiki i oceny tych co maja ten tv... z wszystkimi plusami i minusami (ktore moze nie sa wina telewizora)
Faktem jest to że nikt go nie konfigurował profesjonalnie w domu...
A z tą Specyfikacja to tak jak z telefonami Xaomi... w tabelkach Specyfikacji ładnie wygląda...
I nie mowie teraz że ten tv jest zly :)

Jak ktoś chce poczytać opinii Januszy to idzie na ceneo.
Nie musisz mi tłumaczyć, że specyfikacja to jedno a realia drugie. Cały czas powtarzam, że brak odpowiednich testów, a opinie w tym wątku są chaotyczne i pobieżne i nie zastąpią profesjonalnych testów na kupionych sztukach a nie wymuskanych golden samplach.

Z prezentacji kikiego wynika,że tv jest w tej cenie super a juz z waszych zgłoszeń wynika,że z tym tv jest różnie.
No i majać ten tv w domu, pytacie czy daną opcję włączyć czy wyłączyć a przecież to Wy go macie przed oczami, co to za problem pobawić się ustawieniami i wtedy wyciągnąć wnioski. Nie mam na celu nikogo obrażać tylko napisałem swoje spostrzeżenia. Pozdrawiam
 

jonus

New member
Wydaje mi się, że nowy soft poprawił płynność obrazu :)
Nie mniej szkoda, że wyszukiwanie głosowe nie działa tak jak na poprzednim.
Jedno naprawią co inne zd....ą.
 

jonus

New member
A takie pytanko: czy do tego TV można dokupić pilot "różdżkę" ten z modeli oled?
Jeśli tak to gdzie np. i po ile PLN
 

jonus

New member
Tak... Ten pilot z serii Oled.
Gość z innego forum gdy testował TV nazwał coś a'la różdżka.
Kwestia czy PUS7303 obsłuży w pełni ten cud Philipsa.
 
Ostatnia edycja:

Szymc

New member
Chciałbym zapytać o bezpośrednie porównianie tego Philipsa do Panasonica 50ex700. Byłem w zasadzie zdecydowany na Panasonica, gdy do oferty sklepu wpadł ten Philips. Potrzebuję coś uniwersalnego do kablówki, PS4 Pro i Netflixa w cenie do 3 tyś. Co myślicie, który będzie lepszy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To Philipsa masz 55PUS7303 na matrycy VA, zdecydowanie lepsze multimedia i aplikacje. Panasonic ma mniej aplikacji niż Manta.
Philips ma 5" więcej, potrójny ambilight i zbiera bardzo dobre oceny.
 

Szymc

New member
To Philipsa masz 55PUS7303 na matrycy VA, zdecydowanie lepsze multimedia i aplikacje. Panasonic ma mniej aplikacji niż Manta.
Philips ma 5" więcej, potrójny ambilight i zbiera bardzo dobre oceny.
J

Jeśli wybiorę Philipsa to w rozmiarze 50 cali. Temat dotyczy właśnie takiego telewizora. Z tego co czytałem jest również na matrycy VA.
 

marus18

New member
@Szymc
Ja też zastanawiam się nad kupnem do PS4 telewizora 50cali i wybór padł na 49PUS8303, miałem okazję w zeszłym tygodniu wyrównywać dosłownie obok siebie w domu dwa telewizory samsunga, już nie ważne jakie paramenty itd ale sam fakt, że jeden ma matrycę 100hz a drugi 60hz, niby podobne telewizory, podobne modele, dwa lata różnicy między nimi ale sam efekt w grach, ich płynność jest niesamowita grając na TV 100hz. Dlatego warto rozważyć zakup 120HZ matrycy 8303 oraz ekranu IPS z większym PPI dla bardziej cukierkowych kolorów w trybie GRA.
 

marus18

New member
sorki nie widze opcji edit, to prawda, że telewizor ma matryce 10bit?

"Natywny 10-bitowy panel LCD VA 50 Hz" to chyba dobrze? tak znalazłem w sieci
 

pastp

New member
Czy jest 7303 z czarna ramką ? Jest w 7502 ale nie ma wybierania głosowego, ma za to 120Hz i jest droższy ok. 500zł.
Ktos ma 7303 i jak z grami ? Czy duze lagi ?
 

Duch87

New member
Bez reklam
Ale w Philipsach nie ma problemów z lagami w grach. Mówię to jako gracz konsolowy i posiadacz Philipsa.
 

marus18

New member
Odpowiedz godna mistrza a mistrz podpowie jaki model ma 60Hz czy więcej ?

dokładnie to 60/120hz to robi różnicę, inne bajery i ciekawostki technologiczne, procesory itp to sprawa mniej ważna dla konsolowego gracza, teraz telewizory mają wspomaganie, upłynniacze obrazu, pytanie czy model 7303 osiąga dobre efekty z konsolą na matrycy 50hz.
 
Do góry