Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Szabrownik

New member
Witam, ktoś wie, czy naprawili sterowanie poziomem głośności z gniazda jack? Bo nie wiem, czy aktualizować, czy nadal zostać przy starej wersji.
 

convoys2

New member
Czego uzywacie do przesylania filmow z komputera na telewizor? Zainstalowalem universal media server, ale to raz dziala, a za chwile zaczyna buforowac w nieskonczonosc.
 

ravel51

New member
Generalnie jestem zadowolony z TV. Jedynie obraz z kablówki jest be. Vectra na dekoderze HD. Najpierw wymieniłem kabel HDMI do latały po ekranie jekieś dropy. Ale coś mnie podkusiło i z 2 go tv przełożyłem modół CI i jakość się niesamowicie poprawiła. Pytanie i oczekuje szybkiej odpowiedzi. Czy modół CI kupiony na wolnym rynku zadziała z kartą vectry? Czy musi być modół jakoś aktywowany przez system. Za modół CI w vectra doliczają 10 zł miesiecznie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

nagdob

Member
Bez reklam
Moduł CI Vectry jest parowany z kartą. Nie można kupić na wolnym rynku samego modułu. Tzn. pewnie można, ale z kartą.
 

convoys2

New member
Wysłałem ci kilka dni temu na PW ustawienia. Robiłeś coś? Bo ani na forum, ani na priva nie piszesz.
Przetestowalem Twoje ustawienia, przebrnalem tez przez caly temat i stwierdzam, ze na wszystkich ustawieniach obraz przy z dvbt jest do kitu.
Znalazlem w internecie sample w wysokiej jakosci np. https://4ksamples.com/elysium-2013-2160p-1-minute-sample-footage/ https://4ksamples.com/ses-astra-uhd-test-1-2160p-uhdtv/ i dopiero przy takim obrazie telewizor pokazuje na co go stac.


Czy obraz z jakiejs satelity lepiej wyglada?
 
Ostatnia edycja:

convoys2

New member
TPM171E _ 107.001.038.000–Date: 2019/06/26
-Android Oreo 8.0.0based software
-Improvements for translations
-Updated Audio Quality for 9104
-Fix for RC firmware upgrade issue and pairing not working
-Fix for Ambilight settings are not stored after restart
-Fix for Google cast issues (casting is suddenly interrupted or not started)
-Fix for DTS TruVolume output level drops over time
 

masterhak2

New member
Czego uzywacie do przesylania filmow z komputera na telewizor? Zainstalowalem universal media server, ale to raz dziala, a za chwile zaczyna buforowac w nieskonczonosc.

W moim przypadku najlepiej sprawdza się PLEX, nie miałem i nie mam z nim absolutnie żadnych problemów.

Mógłbym prosić o konfigurację obrazu, bo tv wrócił z serwisu (problemy z dzwiękiem) i mi wszystkie ustawienia pokasowali.
 
Ostatnia edycja:

piotr1310

New member
W moim przypadku najlepiej sprawdza się PLEX, nie miałem i nie mam z nim absolutnie żadnych problemów.

Mógłbym prosić o konfigurację obrazu, bo tv wrócił z serwisu (problemy z dzwiękiem) i mi wszystkie ustawienia pokasowali.

Witam,możesz opisać jaki miałeś problem z dzwiękiem.Ja czasami też mam problem z zanikaniem dzwięku pomaga przełączanie z kanału na kanał a jak to niepomaga to wyłączam z prądu.Dzwoniłem do serwisu to podesłali mi plik naprawczy i czasami problem powraca.Myślałem że towina dekodera zamieniłem na drugi i dalej to samo.
 

masterhak2

New member
Witam,możesz opisać jaki miałeś problem z dzwiękiem.Ja czasami też mam problem z zanikaniem dzwięku pomaga przełączanie z kanału na kanał a jak to niepomaga to wyłączam z prądu.Dzwoniłem do serwisu to podesłali mi plik naprawczy i czasami problem powraca.Myślałem że towina dekodera zamieniłem na drugi i dalej to samo.

U mnie problemem były ewidentnie głośniki, które przy pewnych częstotliwościach buczały, o ile wiadomości można było oglądać o tyle oglądanie filmu było w zasadzie niemożliwe. A na innym źródle też masz ten problem, konsola, pendrive albo żeby wyeliminować problem gniazd spróbuj udostępnić jakiś film z komputera przez sieć i zobacz czy w nim dźwięk tez będzie zanikał
 

piotr1310

New member
U mnie problemem były ewidentnie głośniki, które przy pewnych częstotliwościach buczały, o ile wiadomości można było oglądać o tyle oglądanie filmu było w zasadzie niemożliwe. A na innym źródle też masz ten problem, konsola, pendrive albo żeby wyeliminować problem gniazd spróbuj udostępnić jakiś film z komputera przez sieć i zobacz czy w nim dźwięk tez będzie zanikał
Na konsoli tego nie zauważyłem żądło gram z pena nie sprawdzałem . Pytanko jak przesłać film z kompa telefonu na telewizor?

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka
 

masterhak2

New member
Na konsoli tego nie zauważyłem żądło gram z pena nie sprawdzałem . Pytanko jak przesłać film z kompa telefonu na telewizor?

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Ja używam do przesyłania filmów z kompa na tv aplikacji plex (oba urządzenia muszą być w tej samej sieci). Komputer staje się serwerem na którym udostępniasz pliki a na Tv masz klienta, konfiguracja jest banalna jakbyś potrzebował pomocy pisz PW.
 
Do góry