Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

szczelinaa

New member
Witam serdecznie członków forum.



Tak, spróbuj inny kabel, nie wiem jakie masz źródło obrazu, ale wymień kabel na HDMI 2.0. U mnie w przypadku PS4 na "zwykłym" kablu obraz przerywał, ogólnie masakra. Po podmiance na lepszy kabel obraz ostry jak żyleta, nic nie smuży itp. Sprawdź też jak się zachowuje obraz bezpośrednio z TV tj. wbudowany netflix, youtube, tak można będzie wykluczyć winę kabla, urządzenia zewnętrzego.

Na netflixie problem nie występuje, teraz pytanie jak pozbyć się tego problemu przy odbiorze telewizji z nc+
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
jak nie występuje to nie jest tu winny telewizor raczej słabe bitrate...bo jak piszesz Netflix na lepszym bitrate działa bez problemu a jak oglądasz zwykłe HD no to może być przyczyną tych problemów
 
Ostatnia edycja:

blaszkins

New member
Witam, mam model 50pus7303. Podłączyłem soundbar lg las 350b kablem optycznym ( bo z wejść jest tylko optyczne i słuchawkowe ). Może ktoś wie czy da radę sterować głośnością z pilota od tv?, bo nie mogę tego rozgryść, w ustawieniach tv nie znalazłem żadnych ustawień do wyjcia optycznego
 

palecbeckham

New member
Posiadam dysk 1TB Seagate plus. Odpalam film 4k w aplikacji standardowej tv i niestety film tnie. Odpalam inne aplikacje i tam po wejściu w dysk trwa ciągle wyszukiwanie lub nie odpala mkv. Mx player nie widzi dysku.... Jakaś rada?
Dysk NTFS podłączany do dwóch portów USB.
ef5ded24ef97ad27e74a2424e89ef884.jpg


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Posiadam dysk 1TB Seagate plus. Odpalam film 4k w aplikacji standardowej tv i niestety film tnie. Odpalam inne aplikacje i tam po wejściu w dysk trwa ciągle wyszukiwanie lub nie odpala mkv. Mx player nie widzi dysku.... Jakaś rada?
Dysk NTFS podłączany do dwóch portów USB.
ef5ded24ef97ad27e74a2424e89ef884.jpg


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Tutaj taki sam problem z rozwiązaniem:

http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/142208-philips-55pus7303-12-problem-z-usb-i-filmami.html
 

Mccck

New member
Mam problem ze sparowaniem pilota

Podczerwień oczywiście działa bez problemu
Jednak nie mogę sparować pilota tak by działała druga strona
Już chyba dziesiątki razy próbowałem parowania, przez przytrzymanie settings
Wyświetla się komunikat: "parowanie pilota zdalnego sterowania" a po dłuższym czasie: "Telewizor nie może zostać sparowany z pilotem". Pilot był blisko telewizora

Pomaga tylko ponowna instalacja telewizora. Niestety nie na długo. Już dwa razy tak robiłem i dość szybko druga strona pilota przestała działać

Proszę o pomoc

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

szybal

Banned
Miałem tak samo u mnie pomogło wymiana aku na zwykłe baterie.
Też mi parował i parował i spisywał ustawienia i nic masakra .
Teraz jest ok
 

Mccck

New member
Używam baterii jeszcze tych z zestawu, bo telewizo5mam dopiero 2 tygodnie. Nawet zmieniłem baterie na nowe, ale niestety nic to nie pomogło, dlaje nie mogę sparować pilot.
Proszę o info jak ktoś ma jakiś pomysł co zrobić

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Pytajacy1

New member
Ciekawy i rzadki przypadek. Napisz jaką masz obecnie wersję softu.

Aktualnie w sekcji "Ustawienia systemu Android" :
Wersja: 7.0
Wersja jądra: 3.10.79 jenkins@TWCLS075 #1 Mon Sep 17
Kompilacja: NTG46 release key

w sekcji "Aktualizuj oprogramowanie -> wersja oprogramowania":

wersja:TPM171E_R.105.001.002.075
informacje o wydaniu: Phillips/PH7M_EU_5596/PH7M_EU_5596:7.0/NTG46/35:user/release-keys
 

Mccck

New member
Witam też miałem problem z parowaniem pilota po aktualizacji do 8 - pomogło wyłączenie tv z kontaktu i ponowne włączenie !
U mnie wyłączenie telewizora z kontaktu na jakiś czas też pomogło. Po włączeniu mogłem sparować pilota bez przywracania ustawień fabrycznych. Na razie działa

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

YNSIWY
Może też rozłączył Ci się pilot z tv. Zobacz czy jak wciskasz coś z drugiej strony pilota (tam gdzie jest klawiatura z literami) to czy miga dioda telewizora. Jak nie, to musisz ponownie sparować pilota
 
Ostatnia edycja:

trupek2009

New member
Witam
Ostatnio jak oglądałem na Netflixie to miałem jakiś obraz dziwny i były takie przebicia (światło białe takie na tv było co jakiś czas), a także śnieży wtedy
Czy wiecie może o co chodzi? Czy może to być przez neta, że sygnał jest gorszy i wtedy nie ma obrazu HD i śnieży? Czy to raczej wina TV?
 

Lukasz2525

New member
Cześć, miał ktoś już taki problem, że trzy diody świecą cały czas na zielono? Przy oglądaniu, przy wyłączonym ambi, przy wyłączonym telewizorze, cały czas. Resetowanie telewizora pomaga?
 
Do góry