Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

To było prawie pewne.
Poczekaj na ANdroida - kilka dni.
Powiem Ci że suuuuper sprawa , a jakość - dawno takiej nie widziałem i nic się nie wiesza i śmiga że szok.
Dziś test będzie skończony - właśnie idę.
Szkoda, że wielkość tylko 55" - największa !
Wygląd, czerń poraża.
Kilka osób było podczas testu i są zaszokowani.

jest juz ten test?
 

kostykiewicz

New member
@kiki
Mam do ciebie prośbę proszę o rzetelną odpowiedź,
Czy używasz lub spotkałeś się z problemamy z tym tv a mianowicie gdy ide spać wyłączam telewizor z pilota i wtyczki, na nastepny dzień podłączam czekam aż się lampka zapali a po chwili uruchamiam z pilota, włącza się tv i za chwilę wyłącza musze ponownie włączyć i dopiero odpala.

Czy to jest wina softu?
Czy jeżli zmienie na soft 173_045 (tzn powroce tak jak piszą większość osób to tracę gwarancje)?
Czy lepiej wezwać serwis i pomogą? czy jest możliwość w takiej sytuacji tv oddac i oni kasę oddaja?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A po co wyłączasz z wtyczki jak idziesz spać ?
Nigdy w życiu tego nie robiłem z telewizorami,więc z tym też nie.
Przecież na Standby on pobiera 0,5W.
I chyba tu jest problem. Ja mam go podłączony non stop i działa normalnie jak telewizor.
 

kostykiewicz

New member
Panowie, spokojnie,
@kiki
Jaką masz wersję softu przy tym tv najnowsza czy tą o której piszą że lepiej upgrade zrobic do 173_045?
Obawiam się że jeśli zrobie upgrade to starszej wersji i za jakiś czas przypadkiem coś się posypie to unieważnią gwarancję.
Czy reklamować ten tv że się wyłącza czasem? jest to wada sprzętu czy softu?
Wydałem na niego dość sporo kasy a tu kur. masz ci go los phlips ma w dupie nie dopracowuje softu finalnego za każdym razem błędy masakra...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ja mam w swoim starą wersję i działa wszystko tak jak sobie życzę - dlatego nie zmieniam bo jestem extra zadowolony. Jeśli masz jakiekolwiek niedociągnięcia to właśnie od tego jest serwis żeby się nie denerwować.
 

boci

New member
A ja mam pytanie czy do tego Tv mogę podpiąć zestaw 5.1 z aktywnym subbasem i czy będzie to jako tako grało? Czy tylko stereo?

Mam podłączone kino domowe przez optyk i śmiga. W ustawieniach zaawansowanych audio TV musisz ustawić tylko "wyjście audio - wilokanałowe". Oczywiście formatu DTS telewizor nie obsługuje. Pliki z DTS na AC-3 przerabiam programem na kompie i jest OK.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Jako ze moj model 6008 uległ zniszczeniu mam pytanie czy model Philips 65PFK6659 jest nowszym i lepszym modelem od 6008 ?
 

nonz

New member
Gwarantuję ze jest nowszym modelem :) czy lepszym?

Czas pokaże, czekam aż pojawią się wiarygodne opinie od użytkowników bo w tej chwili konkretów brak..
 

bnois

Member
Witam, cos mi sie przestawilo w ww tv i jakos dziwnie podswietla w niektorych momentach. Mozecie mi powiedziec jak to usunac? Zerknijcie na foto, glownie na wlosy kobiety. Z gory dzieki
2nrehrd.jpg
 

czehuziom

New member
Od około dwóch tygodni po włączeniu TV wyświetla mi się komunikat "Wybierz oprogramowanie do zaktualizowania w telewizorze i naciśnij przycisk ok", oczywiście żadnej aktualizacji nie mam do wyboru. Muszę wyłączyć TV i ponownie włączyć wtedy komunikat już się nie pojawia.
Ktoś ma podobny problem? Jak go rozwiązać?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
czehuziom - resetowałeś go ?

==========================
bnois - jakie masz ustawienia ?
Masz zrobiona kalibracje obrazu ?
 
Do góry