Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

w załączeniu zdjęcie;)
 

Attachments

  • 20130728_124415.jpg
    20130728_124415.jpg
    31,7 KB · Wyś: 218

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Według mnie możesz spokojnie sięgać po ambilight.
Podobnie już widziałem i jest extra . A jak powiesisz na ścianie będzie idealnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Aktualizacja napisów TXT ma być nie długo, bo SRT - czyta.
Ja bym powiesił - bo efekt będzie idealny.
 

bartbuks

New member
Nie jestem pewien, ale w napiprojekt można chyba ustawić rozszerzenie pliku w jakim napisy mają być pobrane.




Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
 

pebe86

Member
Bez reklam
Oczywiście. Wprowadzili to jakiś czas temu i domyślnie ściągam napisy tylko w SRT, jest z nimi znacznie mniej problemów. O formacie txt niemal zapomniałem :)
 

bartbuks

New member
W moim przypadku takie dywagacje to chyba delikatnie są nie na miejscu. W/w Philipsa i tak podłączę do dekodera VU+, więc część funkcji będzie i tak niewykorzystana. Jednak lepiej jak są, niż ich miałoby nie być :)
 

admax

New member
Hm tego aspektu nie rozważałem. Mam wnękę 150 cm, TV 47 cali ma szerokość 106 co co daje mi 22 cm wolnej przestrzeni po bokach TV. Nie wiem czy to wystarczająca odległość?

Wydaje mi się że kluczowe znaczenie ma tutaj również to jak daleko od ściany będzie zamontowany TV. Ja chcę powiesić TV w związku z czym muszę dobrać odpowiedni uchwyt.

mam podobnie ... tyle że mam ściankę dedykowaną pod tv o szerokości 150cm, i mam dylemat czy dla ambiligt'u nie będzie jej za mało (w grę wchodzi 47" i 55")
przy 47" mam po 22cm wolnej ściany po każdej stronie tv, a przy 55" - zaledwie po 13cm
odległość od tv to około 3-3,5m, dlatego 47" to trochę za mało, a 55" odpada z racji na zbyt wąską ścianę.
... szkoda że nie ma 50" :(
 

Attachments

  • 2013-07-28 17.08.49.jpg
    2013-07-28 17.08.49.jpg
    203,3 KB · Wyś: 111

r_p_r

New member
U mnie to wygląda tak, ze z prawą krawędzią telewizora kończy się ściana za nim i zaczyna wnęka przedpokoju... Mam zamiar tak umiejscowić Tv, żeby do tej krawędzi ściany było 20 cm na Ambi.

Przecież nie będę oglądał 100% czasu Tv z Ambi, a na wieczór/film z tego co widziałem na filmikach na Youtube 20 cm po bokach powinno starczyć.

Ma ktoś sprawdzony jakiś wieszak ścienny? Może być Slim? Ile cm Tv musi być oddalony od ściany?
 

kimnamil

New member
Na zdjęciu 42'. W planach 47' z ambi. Pytanie czy ambi w tej wnece będzie się dobrze spisywać? Czy kilka cali więcej jest w stanie wynagrodzić brak ambi, zakladajac ze każdy telewizor po paru miesiącach staje się za maly? Z lewej okno, z tylu okno. Z lektury forum wywnioskowalem ze plazma się nie nada, wiec albo philps z ambi albo większy sharp. Nie ukrywam ze ambi kusi. Na co byście postawili?
 
Do góry