Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

artech3

New member
Dzięki @asqinejem.
U mnie jest QF2EU-0.171.56.0 pod tym jest data 31.08.2013
Teraz pytanie, czy ja chcę najnowszego softa żeby mi 3d na YT działało a w zamian TV będzie wariował ?
Czy lepiej żyć spokojnie bez 3d ;) Bo jak na razie takich problemów z samoistnym włączaniem i wyłączaniem sie TV nie miałem i nie mam.
 
Ostatnia edycja:

artech3

New member
Można wrócić do starego oprogramowania jak nowe mi się nie spodoba ??
Wcale nie uśmiech mi się aby mi TV się włączał i wyłączał kiedy chce ...
 

accu

New member
Bez reklam
Można wrócić do starego oprogramowania jak nowe mi się nie spodoba ??
Wcale nie uśmiech mi się aby mi TV się włączał i wyłączał kiedy chce ...

Witam uprzejmie,

Można wrócić , ale musisz mieć plik z tą starą wersją oprogramowania , aby móc go z pendrive'a wgrać
ponownie .

Jak Tobie działa dobrze telewizor , to moim skromnym zdaniem z 3D można śmiało zrezygnować , ale
wybór oczywiście należy do Ciebie .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

M.technik

New member
A mi się nie wyłącza sam, użytkuję 3 tygodnie z reguły wieczorem gra przez 2-3 godziny... Może dlatego że go oszczędzam, spokojnie przełączam pilotem, po włączeniu czekam aż ambilight zaskoczy - wtedy zaczyna wszystko dopiero działać normalnie (około 20sekund od wciśnięcia power na pilocie) Więc jest ok
 

artech3

New member
Witam uprzejmie,

Można wrócić , ale musisz mieć plik z tą starą wersją oprogramowania , aby móc go z pendrive'a wgrać
ponownie .

Jak Tobie działa dobrze telewizor , to moim skromnym zdaniem z 3D można śmiało zrezygnować , ale
wybór oczywiście należy do Ciebie .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Rozumiem że pliku ze starą wersją z TV nie ściągnę a w necie raczej nie dostanę....
Chyba na razie sobie odpuszczę to 3d z YT. Telewizor śmiga, nic się nie wiesza, xbox działa, DVD też ... Rozrywki mi wystarczy... Żeby tylko czas na to mieć ;)
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc.
Pozdrawiam Artur.
 

accu

New member
Bez reklam
Rozumiem że pliku ze starą wersją z TV nie ściągnę a w necie raczej nie dostanę....
Chyba na razie sobie odpuszczę to 3d z YT. Telewizor śmiga, nic się nie wiesza, xbox działa, DVD też ... Rozrywki mi wystarczy... Żeby tylko czas na to mieć ;)
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc.
Pozdrawiam Artur.

Witam uprzejmie,

Myślę , że są użytkownicy tych telewizorów , którzy mogą mieć zapisane poszczególne wersje oprogramowania .

Ja do swojego "staruszka" Philipsa mam zapisane dwie istotne wersje oprogramowania . W dodatku do serii telewizorów Philips 9705 są na nieoficjalnej stronie firmy Philips dostępne wszystkie wydane wersje
oprogramowania jakie Philips wydał , więc jestem w komfortowej sytuacji . Ale mój "filipek" działa bez
zarzutu ponad 3 i pół roku , czego wszystkim użytkownikom telewizorów Philips i nie tylko serdecznie życzę .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

bla.zej

New member
Właśnie wrzuciłem nowy soft z grudnia, i wg. mojej opini telewior przyśpieszył, głównie w aplikacjach smart, wkońcu uruchomiłem vimeo które wcześniej mi nie chciało działać, i jak na razie nie mam problemu z połączeniem wi-fi, które wcześniej nie działalo mi za dobrze. Oby tak zostało to będę zadowolony.
 

djqbas

New member
Mój niestety wczoraj zwariował i musiałem brutalnie pozbawić go zasilania. Mam dekoder tv kablowej i zestaw głośników 5.1. Tv nagle zaczął reagować na piloty od głośników i dekodera. Każde użycie któregoś pilota powodowało wyłączenie i włączenie tv. Pilot tv działał prawidłowo. Nawet na wszelki wypadek parowałem oryginalnego pilota ale nic to nie dało. Wyłączenie i włączenie z guzika na tylnej obudowie nic nie zmieniło. Pomogło wyjęcie wtyczki.
 

Predo

Banned
mój też od wczoraj wariuje.. czy to wina softu?? Zrobili soft który tylko przez 1 miesiąc jest wstanie działać na wysokich obrotach?? Nie mogą zrobić raz a porządnie?? Zostaje mi chyba tylko i wyłącznie oddać go na niezgodność towaru z umową i kupić inny np. Sony W805 lub Panasonic ET60E
 

boci

New member
... Tv nagle zaczął reagować na piloty od głośników i dekodera. Każde użycie któregoś pilota powodowało wyłączenie i włączenie tv. Pilot tv działał prawidłowo. Nawet na wszelki wypadek parowałem oryginalnego pilota ale nic to nie dało. Wyłączenie i włączenie z guzika na tylnej obudowie nic nie zmieniło. Pomogło wyjęcie wtyczki.

Potwierdzam. Dwa, może trzy tygodnie temu miałem to samo tylko z pilotem N-ki. Do tej pory się nie powtórzyło.
 

rafcioha

New member
Witam,

Czy może ktoś z uczestników tego forum posiada na lokalnym dysku wersję softu: QF2EU-0.171.56.0 do 55PFL6008k/12. Pilnie potrzebuję.

Pozdrawiam.
 

Predo

Banned
proponowałbym KIKI-ego już nie słuchać.. on ma wszystkie TV i wszystkie mu działają bardzo dobrze.. a czemu ma wszystkie? Bo ma sklep.. a na innym forum również się udziela pod innym nickiem.. dzięki niemu wybrałem Philipsa.. mówił że smart wolno chodzi.. oki.. ale nie mówił że TV sam się wyłącza itp.
Na szczęscie TV jest na gwarancji i pewnie będę musiał z niej skorzystać.
 
Do góry