Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

glauberyt

New member
Na zdrowy chłopski rozum chyba najlepiej zapytać się w sklepie w którym kupowałeś, a nie na forum... Prawda? Jeśli przy kupnie nie było żadnego info, to pewnie nic z tego, a poza tym, to z tego co wiem, to promocja była do końca 2013.

Po pierwsze TV kupowałem w Media Expert, ale przez internet, więc uznałem, że najlepiej zapytać kogoś, kto już przebrnął przez ten proces, po drugie promocja nie ma szczegółowego regulaminu i do końca nie wiadomo, czy data 31.12.2013 odnosi się do zakupu, do zgłoszenia, do wydania nagrody, czy jeszcze do czegoś innego, a po trzecie podkreśliłem, że chciałbym spróbować z niej skorzystać, a nie, że mam pewność, że mi się uda ;)
Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!
 

lucjan 5

New member
Poznanie jego zwyczajów oznacza DOSTOSOWANIE się do nich. Czyli w zupełności się z Tobą zgadzam. Nie korzystam z wielu zainstalowanych w nim "wynalazków", używam tylko podstawowych, ale jakże atrakcyjnych możliwości tego urządzenia.
 

Tubass2

New member
Ja również nabyłem lcd w med. ex. przed świętami, zamówienie przez neta i od razu w trakcie zamówienia było określone że,otrzymuję gratis za 1zł z promocji w tym przypadku xbox360.
Lcd odebrałem razem z fantem bez żadnych dodatkowych ceregieli.

Po pierwsze TV kupowałem w Media Expert, ale przez internet, więc uznałem, że najlepiej zapytać kogoś, kto już przebrnął przez ten proces, po drugie promocja nie ma szczegółowego regulaminu i do końca nie wiadomo, czy data 31.12.2013 odnosi się do zakupu, do zgłoszenia, do wydania nagrody, czy jeszcze do czegoś innego, a po trzecie podkreśliłem, że chciałbym spróbować z niej skorzystać, a nie, że mam pewność, że mi się uda ;)
Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!
 

AndrU1918

New member
Kolego bez obrazy, ale czy masz 5 lat że trzeba cię prowadzić za rączkę? Jaki formularz, a za chwile będzie następne pytanie na jaki adres wysłać itd. Wejdź sobie na stronę, poczytaj, ...ściągnij formularz w pdf, pomyśl trochę. Nie jestem złośliwy, ale te banalne pytania już mnie dobijają :banned:

Ja tam żadnego formularza nie widzę, poda ktoś linka?
 

M.technik

New member
Kurcze, nie dali w pudełku z tv papierowej instrukcji obsługi? Czy tylko u mnie zabrakło...Lubie mieć takie rzeczy, a teraz sobie czytam w pdf - ściągnąłem ze strony Philipsa. Myślę czy nie wydrukować tego nawet, ale zrobili, dali za to jakąś książeczkę w kilkunastu językach z czego kilka stron po polsku z jakimiś ostrzeżeniami itp
 

tower3

New member
Kurcze, nie dali w pudełku z tv papierowej instrukcji obsługi? Czy tylko u mnie zabrakło...Lubie mieć takie rzeczy, a teraz sobie czytam w pdf - ściągnąłem ze strony Philipsa. Myślę czy nie wydrukować tego nawet, ale zrobili, dali za to jakąś książeczkę w kilkunastu językach z czego kilka stron po polsku z jakimiś ostrzeżeniami itp

Nikt nie dostał papierowej instrukcji - ochrona środowiska...

Co do promocji - to warto (było) wysłać ten formularz. Ja wysłałem go 30.12.2013 i dziś przyszedł do mnie telefon :) A i taka uwaga - TV zakupiłem na allegro do jakieś malutkiej firmy, z tego wnioskuje że linki podane na stronie z promocją do sklepów to tylko ich dodatkowa reklama. KAŻDY kto nabył telewizor z wspomnianej tam listy powinien dostać gratis na niej wskazany - niezależnie gdzie kupił TV.

Pytanie do osób które dostały telefon/inny gratis - ktoś wie jak wygląda sprawa gwarancji? Nie mam żadnego papierka na ten telefon a na fakturze za TV jest tylko TV.
 

M.technik

New member
No właśnie nie ma gwarancji, telefon przyszedł do mnie w fabrycznie zafoliowanym pudełku... Nie ma dowodu zakupu - nie ma gwarancji. Dziwne to, ale chyba tak jest z prezentami.

A co do prezentów, to ciekawe - myślałem że promocja obowiązywała tylko w tych 3 określonych sklepach... A regulaminu promocji nie czytałem i nawet nie wiem czy gdzieś był. W każdym razie ja jestem zadowolony bo prezent otrzymałem. Nawet jak jest bez gwarancji, to mogę sobie wystawić ją sam, bo prowadzę działalność w tej branży
 

lucjan 5

New member
Kurcze, nie dali w pudełku z tv papierowej instrukcji obsługi? Czy tylko u mnie zabrakło...Lubie mieć takie rzeczy, a teraz sobie czytam w pdf - ściągnąłem ze strony Philipsa. Myślę czy nie wydrukować tego nawet, ale zrobili, dali za to jakąś książeczkę w kilkunastu językach z czego kilka stron po polsku z jakimiś ostrzeżeniami itp
Całą instrukcję masz w telewizorze. Możesz w każdej chwili do niej zajrzeć. Naciskasz na NIEBIESKI klawisz. Będziesz miał dwie możliwości; alfabetyczny spis treści i drugą nie pamiętam jaką wersję korzystanie z instrukcji. Wszystko co masz w komputerze masz również w telewizorze. Aby wydostać się z instrukcji, ponownie naciskasz na niebieski klawisz.
 

tower3

New member
to bolaczka serii xxx7 w serii xxx8 nie ma juz takiego problemu

Niestety ale nie zgodzę się z tą tezą - mam najnowszy soft w 47PFL6008 i przy oglądaniu Avatara 3D co 4 czasem 5 czasem więcej minut następuje ok 0,5 sek przerwa w dźwięku przesyłanym przez wyjście optyczne. Podobne zachowanie występuje losowo po zakończeniu przewijania - wzmacniacz wyłącza na chwilę znaczek Dolby Digital (oraz dźwięk) żeby po ok 1 sek z powrotem go odzyskać. Nie zaobserwowałem puki co efektu "karabinu".

Proszę kto z Was może niech sprawdzi czy ma podobnie. Dodam że przy niskim poziomie głośności można tego nie wychwycić.
 

maro86

New member
czy w tej promocji tv + smartfon decydującą datą 31.12 jest data zakupu tv czy data otrzymania przez philips pisma ??? pytam bo kupiłem jeszcze przed nowym rokiem
 

phil7008

New member
Bez reklam
Niestety ale nie zgodzę się z tą tezą - mam najnowszy soft w 47PFL6008 i przy oglądaniu Avatara 3D co 4 czasem 5 czasem więcej minut następuje ok 0,5 sek przerwa w dźwięku przesyłanym przez wyjście optyczne. Podobne zachowanie występuje losowo po zakończeniu przewijania - wzmacniacz wyłącza na chwilę znaczek Dolby Digital (oraz dźwięk) żeby po ok 1 sek z powrotem go odzyskać. Nie zaobserwowałem puki co efektu "karabinu".

Proszę kto z Was może niech sprawdzi czy ma podobnie. Dodam że przy niskim poziomie głośności można tego nie wychwycić.


u mnie problem nie wystepuje,tez uzywam optyka przegladam rozne watki o modelach xxx8 i jestes chyba pierwsza osoba z takim problemem
 

parasite21

New member
Witam, zastanawiam się nad kupnem tego modelu i jestem w trakcie przeglądania wątku; tym niemniej z uwagi na jego obszerność może to trochę potrwać, więc chciałbym również zadać pytanie dotyczące oglądania sportu ( piłka nożna ), grania ( xbox 360 ) i funkcji internetowych w tym tv.
 

piterus

New member
Mam pytania do osób posiadających ten telewizor: Czy zdecydowalibyście się na zakup tego modelu jeszcze raz? Czy obraz rzeczywiście jest tak świetny, że warto w ten telewizor zainwestować?

Mam wielką zagwozdkę, ponieważ zastanawiam się nad zakupem pomiędzy tym modelem a Panasonikiem 50st60...
 

asqinejem

New member
Mam pytania do osób posiadających ten telewizor: Czy zdecydowalibyście się na zakup tego modelu jeszcze raz? Czy obraz rzeczywiście jest tak świetny, że warto w ten telewizor zainwestować?
Jeśli miałby to być LED, to na pewno wybrałbym jeszcze raz ten model.

Gdybym jeszcze raz miał kupować telewizor w tej cenie, to chyba wybrałbym plazmę, ale z drugiej strony ona też ma swoje wady.
 

adamo_

New member
Bez reklam
Jeśli miałby to być LED, to na pewno wybrałbym jeszcze raz ten model.

Gdybym jeszcze raz miał kupować telewizor w tej cenie, to chyba wybrałbym plazmę, ale z drugiej strony ona też ma swoje wady.

Ja mimo problemów o których pewnie się już naczytałeś w tym wątku także bym go wybrał ponownie, ew. model wyższy 7008 tylko ze względu na wbudowaną kamerę.

Po jakimś czasie przechodzi ochota na zabawę smartem, menu i pozostaje oglądanie po prostu telewizji lub innych źródeł HD czy też 3D. Obraz jest wyśmienity i o to chodzi przecież.

.
 
Ostatnia edycja:
Do góry