Philips 46pfl9704H/12 - TEST OTWARTY

Andre1234

New member
52" kontra 46" - panel

Moj pierwszy post na HDTV.
Jestem ev. zainteresowany zakupem Phili 46" 9704
Czytajac jednak po roznych forach okazuje sie ( oile to sie zgadza z rzeczywistoscia ) ze model 52" 9704 ma inny panel od 46" oraz 40"

Ma to byc panel ktory Philips nazywa "Advanced Super View" wyprodukowany przez Sharpa.

W kazdym modelu 9704 jest wyswietlacz Sharpa, typ Transmissive (AV )

Nazwa modelu:
LK520D3LA73, LK460D3LA43 oraz LK400D3LA33 za 52", 46" i 40"
D = full HD , 3 = Rodzaj panelu Transmissive (AV)

Video Homevision pisze miedzy innymi ze 52" 9704 ma duzo lepszy
kat ogladalosci oraz niesamowita kolorystyke w porownaniu z modelem 46"

"Video Homevision schreibt bei seinen Testberichten zu den neuesten LCD - Fernsehern beim 52er-9704 Panel:

"Philips nennt es das "neue Advanced Super View" Panel und tatsächlich ist seine Lichteffizienz herausragend, die Farben phänomenal und der Blichwinkel deitlich besser als beim 46-Zöller."
Getestet wurden:

LG 42 SL9000
PHILIPS 52 PFL 9704 H
SAMSUNG UE 40 B 8090
SHARP LC-46 LE 700 E
TOSHIBA 46 SV 685 D

Der Philips wurde mit großem Abstand vorm Samsung Erster."

Czy ktos z Was ma moze wiecej info na ten temat?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale jaki masz dylemat ?
Chcesz kupić i nie wiesz który?
I podaj prroszę jakie masz warunki w pokoju ?
 

Seb@stiano

New member
b8000

elo
Korzystając z okazji, że ktoś wywołał temat pytanie do kiki. Czy koncepcja testu b8000 została zarzucona :confused: Jestem jak większośc pod wrażaniem tego Phila ale z tego co piszecie wygląda na to, że producent ma klientów nad wisłą w głębokim poważaniu na co wskazują dostępność i wahania ceny tego Tv. Szukam rozsądnej alternatywy za ok 8-9k a po tym co tescie, wydaje się że 700setka sharpa nie zasługuje na splendor.
 

Gericom

New member
Witam............szukam kodu do pilota TV 46PFL9704H dla tunera sat. Ferguson HF-8900HD. Kody podane w instrukcji nie działają.

Pozdrawiam......................Gericom
 

SDman

Banned
Gericom napisał:
Witam............szukam kodu do pilota TV 46PFL9704H dla tunera sat. Ferguson HF-8900HD. Kody podane w instrukcji nie działają.
Witam,
polecam pilota Logitech Harmony model 555 , mój TechniSat HD K2 uparty jak diabli nic go nie chwytało ! Ale Logitech ma swietną opcję
(oczywiście przez kompa) uczenia się, pół godziny i Wszystko śmiga, łącznie z nagrywaniem odtwarzaniem itp
oczywiście w zdefiniowanym działaniu czyli jednym przyciskiem on / off (Philips , cyfra) volume TV , kanały cyfra -the best pajlot !
 

RA_DAREK

New member
Seb@stiano napisał:
elo
Korzystając z okazji, że ktoś wywołał temat pytanie do kiki. Czy koncepcja testu b8000 została zarzucona :confused: Jestem jak większośc pod wrażaniem tego Phila ale z tego co piszecie wygląda na to, że producent ma klientów nad wisłą w głębokim poważaniu na co wskazują dostępność i wahania ceny tego Tv. Szukam rozsądnej alternatywy za ok 8-9k a po tym co tescie, wydaje się że 700setka sharpa nie zasługuje na splendor.

Zapewniam Cię że nikt nikogo w głębokim poważaniu nie ma
Co do cen to nie zmieniła się od 4 miesięcy - więc o jakich wahaniach piszesz
Dostępność - fakt to sprawa delikatna.
Ale jeśli chcesz kupić dobry TV warto poszukać i poczekać :)
Ostatnimi dniami pojechały ilości do :
EURO, Havo Białystok,MM Rzeszów ,MM Częstochowa,
 

kriswas

Member
Bez reklam
@RA DAREK,a zapomniałeś o Koszalinie? Nieźle chłopaki byli zdziwieni, jak powiedziałem im w piątek, że na 100% muszą go mieć na magazynie... i mieli go:eek: , a ja miałem ubaw i jutro jadę właśnie po niego. Tzn. już dzisiaj.

Czy może ktoś podać wymiary kartonu Phila 9704, czy wejdzie do kombiaka?
 
Ostatnia edycja:

jery--

New member
Bez reklam
Ciekaw jestem twojej opinii o tym TV bo widziałem że mocno interesowałeś się również innymi markami w tej technologii. Wydaje mi się że miałbyś porównanie.

Pozdrawiam
 

RA_DAREK

New member
kriswas napisał:
@RA DAREK,a zapomniałeś o Koszalinie? Nieźle chłopaki byli zdziwieni, jak powiedziałem im w piątek, że na 100% muszą go mieć na magazynie... i mieli go:eek: , a ja miałem ubaw i jutro jadę właśnie po niego. Tzn. już dzisiaj.

Czy może ktoś podać wymiary kartonu Phila 9704, czy wejdzie do kombiaka?

Prosz bardzo :D
Wymiary pude[FONT=Gill Sans Alt One WGL,Gill Sans Alt One WGL][FONT=Gill Sans Alt One WGL,Gill Sans Alt One WGL]ł[/FONT][/FONT]ka (szer. x wys. x g[FONT=Gill Sans Alt One WGL,Gill Sans Alt One WGL][FONT=Gill Sans Alt One WGL,Gill Sans Alt One WGL]ł[/FONT][/FONT].): 1231 x 1040 x 338 mm
 

melis

New member
witam

Ale philips w pilotach jest nie do pobicia oczewiscie na minus bo jak mozna wytłumaczyć niemożność obsługi (budzenie z uśpienia)odtwarzacza bdp 3000 który dostałem razem z tv
Duza plama ze strony Philipsa.
P.S. Ci co maja ten zestaw tez tak maja u siebie??
 

bluray

Banned
9704 były bez VAT w weekend Saturnie ul. Głębocka.
Pierwszy raz je zobaczyłem w akcji. Bez wątpliwości to obecy Hi-END.
46" kosztował ok. 10k
40" 8,7k.
 

ddarekk

New member
melis napisał:
witam

Ale philips w pilotach jest nie do pobicia oczewiscie na minus bo jak mozna wytłumaczyć niemożność obsługi (budzenie z uśpienia)odtwarzacza bdp 3000 który dostałem razem z tv
Duza plama ze strony Philipsa.
P.S. Ci co maja ten zestaw tez tak maja u siebie??
Coś chyba nie tak ,bo ja ,jak to ładnie ująłeś , budze z uśpienia DVD Thomsona więc z z Twoim philem tym bardziej nie powinno byc problemu.
 

slupek

Member
melis napisał:
witam

Ale philips w pilotach jest nie do pobicia oczewiscie na minus bo jak mozna wytłumaczyć niemożność obsługi (budzenie z uśpienia)odtwarzacza bdp 3000 który dostałem razem z tv
Duza plama ze strony Philipsa.
P.S. Ci co maja ten zestaw tez tak maja u siebie??

Ja nie mam z Tym problemu. Niepotrzebnie "pomawiasz" Philipsa ;)
W jaki sposób budzisz Blue_Ray'a?
 

kriswas

Member
Bez reklam
RO DAREK, dzięki za wymiary, ale za 49,99 zł przywiozą mi do domu, a nawet wniosą na 4-te piętro :eek:k: , cholerka kolejna nieprzespana noc ;)
W MM Koszalin cena: 10.899zł , raty 30 x 0% i przedpłata 20%, czyli 2200zł. No i gratis stres, bo jakiś wielce ważny dyrektor przyklepał sobie "mojego" Phila, ale siła argumentów z mojej strony i chłopaków z obsługi, wyleczyła ważnego dyra z Phila :p Dziękuję Wam chłopaki, tą drogą i życzę podwyżki!

Następna spodziewana dostawa po Nowym Roku i cena ma być ponoć z ... dziewiątką z przodu :rolleyes:
 

michalmichalmic

New member
kriswas napisał:
RO DAREK, dzięki za wymiary, ale za 49,99 zł przywiozą mi do domu, a nawet wniosą na 4-te piętro :eek:k: , cholerka kolejna nieprzespana noc ;)
W MM Koszalin cena: 10.899zł , raty 30 x 0% i przedpłata 20%, czyli 2200zł. No i gratis stres, bo jakiś wielce ważny dyrektor przyklepał sobie "mojego" Phila, ale siła argumentów z mojej strony i chłopaków z obsługi, wyleczyła ważnego dyra z Phila :p Dziękuję Wam chłopaki, tą drogą i życzę podwyżki!

Następna spodziewana dostawa po Nowym Roku i cena ma być ponoć z ... dziewiątką z przodu :rolleyes:
Kupiles 40cali za 10899? A ja nie kupilem 40 za 8180zl w saturn bez vatu no i tak sie zastanawiam ze skoro ty dales tyle to moze powinienem go byl jednak kupic ale ciagle mam watpliwosci czy jest wart takich pieniedzy. To super tv ale jednak tv ogolnie nie piwinien tyle kosztowac. Na allegro za 7699 wiec moze pi nowym roku bedzie za ok 7tys w jakims sensownym sklepie no i wtedy........
 

Gericom

New member
melis napisał:
witam

Ale philips w pilotach jest nie do pobicia oczewiscie na minus bo jak mozna wytłumaczyć niemożność obsługi (budzenie z uśpienia)odtwarzacza bdp 3000 który dostałem razem z tv
Duza plama ze strony Philipsa.
P.S. Ci co maja ten zestaw tez tak maja u siebie??

Witm...........u mnie to samo BDP3000 po HDMI2 dodany do listy i po wybraniu urządzenia na tv wyswietla brak wideo nie zalancza sie BDP3000 moze trzeba cos w menu ustawic lub po HDMI1 ale nie mialem czasu tego jeszcze testowac.

Poprzednio mialem Sharpa 46XL2E / blu Sharpa BD-HP20 i tam po zmianie pilotem tv blu zalanczal sie bez problemu. Czasami nawet bylo to wkurzajace bo przy przelatywaniu listy urzadzen na tv potrafil sie blu zalonczyc.

Pozdrawiam.............Gericom

PS
Szukam cały czas info na jakim kodzie zaskoczy pilot od tv i bedzie mi sterowal Fergusonem HF8900HD, kody podane przez phila w instrukcji nie dzialaja a wklepywac wszystkie od innich modeli to za bardzo mi sie nie chce.
 

RA_DAREK

New member
kriswas napisał:
RO DAREK, dzięki za wymiary, ale za 49,99 zł przywiozą mi do domu, a nawet wniosą na 4-te piętro :eek:k: , cholerka kolejna nieprzespana noc ;)
W MM Koszalin cena: 10.899zł , raty 30 x 0%

Następna spodziewana dostawa po Nowym Roku i cena ma być ponoć z ... dziewiątką z przodu :rolleyes:

Hejka
Oby tylko nie jedna nieprzespana noc - nie koniecznie przez telewizor :)

Hmmmm to w Koszalinie wiedzą coś więcej - może mają szklaną kule :hihi:

Cena niestety nie ulegnie zmianie w dół - oby nie poszła do góry

A poza tematem
MM Lublin powinien być od ręki
Saturn Katowice i MM Koszalin za kilka dni :)
 
Do góry