Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

SDman

Banned
A co on ma do tego? Jedynie co mógł to go tak pozytywnie nie oceniać w teście...

mógł i może przyjąć obiektywne z szanowaniem opinii innych OCENIANIE , że nie tak kolorowo jak z tej matrycy IPS co chyba najlepsze w tym TV , a no i Ambilight.

Pozdrawiam

PS.
Jakby Panasonic TX-L55DT50 był czarny i miałby Ambilight stałby już w moim saloniku.
 

ElTomeko

New member
SDman - dokładnie.

Ale Pan KIKI nie bedzie wchodził przeciez w polemike z niezadowolonymi użytkownikami bo po co mu to?? Reklama Philipsa na górze strony i kalibracja na wszytsko i dla kazdego to jest to!
 

jenson

Banned
Nie zdziwiłbym się gdyby marcowa aktualizacja była ostatnią***dla tego modelu. Klienci będą teraz kupowali tegoroczne modele więc po co aktualizować? Nie podoba się to nowe modele są dostępne z bardziej dopracowanym softem :D
 

SDman

Banned
na jakim etapie jest następna poprawka to nawet najstarsi górale nie wiedzą hehe :D

małe żółte rączki coś nie nadążają tak samo jak OLEnndry ze swoimi wielkimi mózgami i rąsiami.
Ja żałuję , że się Phil sprzedał, widać to i już !
Ale ściemy w innych firmach też są, Sonego nie widać do dzisiaj, LG podaje że ma 2+1 12L 12P+12Sub,
a gra przeciętnie więc wszędzie krajzis widać.

Ciekawe jak 6...8 zabrzmi , ma chyba jakiś subek z tyłu, może uda się mi go odpalić w Euro w Łodzi.

Pozdrawiam
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
a ja nie sądzę że już zaprzestaną z aktualizacjami, nawet do modeli 2001 się pojawiła teraz aktualizacja więc może postanowili coś z tym zrobić. Ale to się okaże w praniu, nie ma co gdybać i sobie zawczasu włosów wyrywać:)
 

stalowka

New member
Witam panstwa.Mam pytanko dotyczace uaktulanienia oprogramowania tego tv przez wifi...jakos wczesniej wyskoczyla mi info o nowym oprogramowaniu tj 083..a tego najnowszego 085 juz nie wylapalo wogole.czy mieliscie tez tak? a pozatym pytanie czy warto wgrywac mu przez usb to najnowsze? generalnie jestem zadowolony z tego co mam obecnie ..wiec nie wiem czy jest sens.a i jeszcze sie zastanawiam czy tzreba wszelkie aktualizacje wgrywac na biezaco zeby dzialaly te najnowsze poprawniw czy mozna tylko przeskakiwac np z najwczesniejszego do najnowszego?dzieki z gory za odp.pozdrawiam wszystkich
 

ElTomeko

New member
Moze i zdechło nie wiem. Poprostu tv nie widzi nowego softu tzn tego z końcówka 85. Czy przez net czy z pendrive nie widzi...Reklamowac mi sie nie chce bo oprócz tego dynamicznego podświetlenia to nic ciekawego nie poprawili...
 

ElTomeko

New member
Stalowka ja mam tak samo. Soft 83 sam mi tv wyłapał i zainstalował a wczesniej przez pendriva aktualizowałem bez problemów. Teraz softu 85. nie widzi ani tak ani z pena
 

jenson

Banned
To moim zdaniem jedna z ważniejszych poprawek.
Dynamiczne podświetlenie "najlepszy obraz" to bardzo mocny punkt tego telewizora.

No nie wiem czy taki mocny, ciągłe rozjaśnianie i przyciemnianie jest wnerwiające, szczególnie gdy co chwilę jest przeskok z ciemnej sceny do np ciemnej sceny z jasnym punktem. Pomimo tego, że nieco poprawili to w ostatnim sofcie to nadal średnio to wygląda.
 

kini0

New member
Bez reklam
No i jak na ekranie jest jakieś jedno jaśniejsze miejsce na czarnym tle, np. zielone, to przez chwilę kolor jest mega przekłamany
 
Do góry