Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

Tika

New member
Bez reklam
nie używam tego trybu ponieważ on nic dobrego nie wnosi wole grać na standardzie, więc się nawet nie przyglądałem:), czyli ten problem mnie nie dotyczy, więc ja się tym nie przejmuje;)

u mnie na trybie "standard" zauważyłam małe lagi, mam wyłączone HDNM czy trzeba coś jeszcze?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
u mnie na trybie "standard" zauważyłam małe lagi, mam wyłączone HDNM czy trzeba coś jeszcze?

nie pamiętam teraz dokładnie swoich ustawień, ale ja nie widzę żadnych lagów podczas grania:). Imput lag jest bardzo niski, bo go praktycznie nie widać, w poprzednim samsungu miałem masakryczny imputlag:)
 

zgred

Member
Podłączyłem swoje starego blu-ray'a pod TV (też zresztą Philips'a) i do niego podpiąłem dysk.

Na Bluray'u filmy, które się "cięły" oglądane bezpośrednio na TV chodzą dobrze.

Czyli winny jest tu raczej soft TV.

Zaraz próbuje zainstalować stary soft 133.005 - może coś pomoże.

P.S. w międzyczasie coś się naknociło z tym programem Twonky i serwerem - TV widzi mój komputer, ale nie widzi plików :p
Hehe, ja to umiem namieszać......
 

ket23

New member
Jakbyście mieli znowu wybierać to zmienilibyście zdanie i wzieli inny tv?

Zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz.Choć jeden egzemplarz musiałem wymienić(ale to raczej nie problem)Tv kupiłem dla obrazu, a ten jest znakomity.40%konsola,40%filmy,20%tv.Jak dla mnie rewelacja.Malkontenci zawsze się znajdą.Czy jest idealny? Jasne że nie, ale nawet moja żona którą kocham nad życie nie jest:)
 

Zielony_M

Member
Ja rownież kupiłbym jeszcze raz (6877K) tylko że teraz bym wziął jednak 47cali. Gdy brałem na rynku PL był tylko 42cale. Teraz po 3msc, 47cali jest w cenie 42cali :-/
Ale to normalka.
Ciekawe czy będzie następca czyli 6878 na rok 2013?
 

zgred

Member
Ni chol..... - downgrade nic nie dał - jak się cięło, tak się tnie (może troszkę mniej, ale cały czas jest to widoczne, a na kompie nie).

Nie wiem, co tu robić...
Już mi się po prostu wyć chce, co za bubel kupiłem...
 

Tika

New member
Bez reklam
Ni chol..... - downgrade nic nie dał - jak się cięło, tak się tnie (może troszkę mniej, ale cały czas jest to widoczne, a na kompie nie).

Nie wiem, co tu robić...
Już mi się po prostu wyć chce, co za bubel kupiłem...

a sprawdzałeś filmy z wyższym bitrate (np. te powyżej 5Mbitów)?
 

accu

New member
Bez reklam
Pomogło?

Jak wgrać stary soft, jak ma się najnowszy?

Witam uprzejmie,
Jak masz fabrycznie wgrany najnowszy soft , to jako użytkownik nie masz takiej możliwości.
Jeżeli jednak miałeś fabrycznie wgraną starszą wersję softu jest oczywiście możliwość powrotu do niej poprzez złącze USB w telewizorze , o ile masz na komputerze lub pendrive zapisaną daną wersję softu.

Myślę , że jest taka możliwość w trybie serwisowym poprzez złącze Serv.UART , znajdujące się z tyłu telewizora.(proszę nie mylić z menu serwisowym , bo to
są dwie różne rzeczy)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

emer

Member
Bez reklam
Jak masz fabrycznie wgrany najnowszy soft , to jako użytkownik nie masz takiej możliwości.
Jeżeli jednak miałeś fabrycznie wgraną starszą wersję softu jest oczywiście możliwość powrotu do niej poprzez złącze USB w telewizorze , o ile masz na komputerze lub pendrive zapisaną daną wersję softu.

Myślę , że jest taka możliwość w trybie serwisowym poprzez złącze Serv.UART , znajdujące się z tyłu telewizora.(proszę nie mylić z menu serwisowym , bo to
są dwie różne rzeczy)
No nie wiem ... o ile pamietam miałem oryginalnie chyba nowszy niż 133.5 i nie bylo problemów zainstalowac go - tylko było info ze instaluję starsze niż mam.
 

jodlasty1

New member
Ja miałem TV w serwisie i naprawiali mi porty HDMI, więc myślę, że zmienili mi płytę główną i pewnie miała nowy soft.

No dobra, ale jak włożę pendrive z starszym sofcie to system pokażę jakąś informację, że nie można go uruchomić.
Nie chce czegoś zepsuć.
 

emer

Member
Bez reklam
kuuurde ... aaale sie boisz - że co niiby stanie się ?
kompleeeetnie nie miałem jakiś "strachów" zapodając starszy soft - to problem telewizora a nie mój. I jak mówie, tylko info że daje mu starszy i potem łyknął.
Jedynie potem co załączenie informował ze jest nowszy soft (to chyba tez mozna poprzez menu wyłączyć).
Sprawdziłem jak działa i spowrotem wróciłem do nowego.
 
Do góry