Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

bigi1966

Member
W takim razie nie wiem skąd sklepy biorą te dane. W kilku sklepach podali większą wagę, z drugiej strony co musieliby tam wsadzić, żeby te 5 kg różnicy osiągnąć.. Hmm czyli twierdzisz, że matryca jest inna? Sharpa? mówimy o modeli 46 cali.

Nie te modele maja samsunga lub, nie chce siać paniki ale i LG. Bierz ten telewizor ze wzgledu na obraz bo to najważniejsze. Gdy mam gości wszyscy zazdroszczą mi pieknego obrazu i kolorów. Skalibrowałem sam pod moje oko i oczekiwania.
 
Ostatnia edycja:

ejcz

New member
Nie te modele maja samsunga lub, nie chce siać paniki ale i LG. Bierz ten telewizor ze wzgledu na obraz bo to najważniejsze. Gdy mam gości wszyscy zazdroszczą mi pieknego obrazu i kolorów. Skalibrowałem sam pod moje oko i oczekiwania.
Ja o innym TV nawet nie myślę. Ba, ja już mam go zamówionego ;) Tylko zastanawiają mnie te modele z 2 i 3 w symbolu... Podaj jak możesz własne ustawienia, popróbuję sobie jak TV dojedzie :)
 
Ostatnia edycja:

mckk

New member
Jakby było inaczej to jedna osoba zrobiłaby kalibrację a reszta tylko wklepała jego ustawienia. Z ciekawości wklepałem ustawienia znajomego, który wykonał kalibrację i u mnie obraz był brzydki.
 

bigi1966

Member
Ja o innym TV nawet nie myślę. Ba, ja już mam go zamówionego ;) Tylko zastanawiają mnie te modele z 2 i 3 w symbolu... Podaj jak możesz własne ustawienia, popróbuję sobie jak TV dojedzie :)

Wejdź i poczytaj moje posty tam znajdziesz moje ustawienia. Masz tam wszystko włącznie z regulacją kolorów. Pobaw się sam ustawieniami lepiej poznasz tv, w razie błędów zawsze możesz przywrócić ustawienia fabryczne.
 

ejcz

New member
Ja tam się nie znam, ale jeżeli faktycznie tak jest z tymi ustawieniami tzn. że każdy telewizor na ustawieniach fabrycznych ma inny obraz... Czyli co? każda matryca jest inna? Podzespoły są inne? Mają inną charakterystykę? Nie kumam :p Potrafi ktoś to wytłumaczyć? ;)
@mckk rozumiem, że tv z którego brałeś ustawienia ma tyle samo cali...
@bigi1966 dzięki sprawdzę chociażby z ciekawości co z tego wyjdzie
 

yonasz

New member
Ja tam się nie znam, ale jeżeli faktycznie tak jest z tymi ustawieniami tzn. że każdy telewizor na ustawieniach fabrycznych ma inny obraz... Czyli co? każda matryca jest inna? Podzespoły są inne? Mają inną charakterystykę? Nie kumam :p Potrafi ktoś to wytłumaczyć? ;)
@mckk rozumiem, że tv z którego brałeś ustawienia ma tyle samo cali...
@bigi1966 dzięki sprawdzę chociażby z ciekawości co z tego wyjdzie
Nie znam sie za bardzo na tym ale chyba zalezy to tez od np stopnia naswietlenia tv (tzn naswietlenia w pokoju) i chociazby czy tv jest na scianie oraz wjakiej odległosci. Prosze mnie nie krytykowac ja tylko zgaduje...
BTW czy tylko ja mam taki problem ze jak klikam na ostatnia strone to wyskakuje mi cos w stylu strona zawiera petle...??
 
Ostatnia edycja:

Piti11

New member
Nie znam sie za bardzo na tym ale chyba zalezy to tez od np stopnia naswietlenia tv (tzn naswietlenia w pokoju) i chociazby czy tv jest na scianie oraz wjakiej odległosci. Prosze mnie nie krytykowac ja tylko zgaduje...
BTW czy tylko ja mam taki problem ze jak klikam na ostatnia strone to wyskakuje mi cos w stylu strona zawiera petle...??

Również mam problem z otworzeniem ostatniej strony tego tematu.. wchodzi dopiero za trzecim razem.
 

lasso

New member
Na tyle są inne, że ustawienie drugiego tv da mi kompletnie inny obraz? Coś nie chce mi się wierzyć...

Wystarczy:
Inny rozmiar pomieszczenia, kolor ściany na której stoi, meble, nasłonecznienie i indywidualne preferencje. Nie będzie kompletnie inny bo TV jest inny, tylko środowisko testowe będzie inne.
 

h17

New member
kupiłem model 46pfl5007 w biedronce za 1999zł. :p tak w biedronce. taka promo. jak sprawdzić jaką mam matrycę? sharpa czy Samsunga?
 

sq2omd

New member
kupiłem model 46pfl5007 w biedronce za 1999zł. :p tak w biedronce. taka promo. jak sprawdzić jaką mam matrycę? sharpa czy Samsunga?

U mnie w Toruniu też były te telewizory w tej cenie. Jak to zobaczyłem to trochę żałowałem, bo jak kupowałem mojego 40pfl5007 to zapłaciłem 2399, a tu 46" za 1999. :shock:
Pozdrawiam
 

yonasz

New member
Pokazal sie tvn player w app gallery . WRESZCZIE
EDIT po małym teście aplikacji bardziej mi sie podoba od aplikacji w wersji na telewizor sony(hx750) mówię o wyglądzie oraz posortowaniu....
 
Ostatnia edycja:
Do góry