Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

wasylhh

New member
Bez reklam
W moim przypadku smużenie występuje, najczęsciej w grach fps, grałem w fife 13 i tam tego nie było.Zauważyłem że FW 0.92 zwiększył to smużenie, na forum philipsa [/B]"

Ogolnie to jest taka zasada. Jesli sprzet ci dobrze dziala to nie aktualizuj softu bo na pewno cos sie z*ebie. No chyba ze producent do tego zmusza jak np sony w ps3.
 

accu

New member
Bez reklam
Ogolnie to jest taka zasada. Jesli sprzet ci dobrze dziala to nie aktualizuj softu bo na pewno cos sie z*ebie. No chyba ze producent do tego zmusza jak np sony w ps3.

Witam,
Podzielam w pełni tą zasadę , o której piszesz. Zanim wgrasz nowy soft to zapoznaj się wpierw co
on nowego wnosi . Philips to podaje , tyle ,że trzeba sobie przetłumaczyć lub "translate Google"
i po sprawie.Jak coś konkretnego co usprawnia działanie danej funkcji jak np.usprawnienia w Net TV, to wtedy
się opłaca aktualizować , ale w większości wypadków jest zupełnie zbędne. Dobrze mieć jednak na pendrive zachowaną dobrą wersję aktualizacji , (lub w komputerze) , gdyż wtedy mamy możliwość
jej przywrócenia , gdy po wgraniu nowej aktualizacji coś w pracy telewizora zauważyliśmy nieprawidłowego. W innym przypadku nie ma powrotu do wersji starszej.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
LTA550HW (Samsung)

Teraz chętnię powróciłbym do 0.90 tylko niestety nie zapisałem tej akutalizacji.A co z kwestią o której napisał philips, że nie wolno wracać do wcześniejszego softu?

Witam,
Nie pisałbym ,gdybym tego praktycznie nie sprawdził.
Producent słusznie się zabezpiecza , gdyż tą operację trzeba umieć prawidłowo wykonać .
W wątku o serii 8007 to jak wygląda to opisałem , więc nie będę się powtarzał.
Zapewniam , że można to wykonać na 100%.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

bogaty

New member
Bez reklam
Witam,
Nie pisałbym ,gdybym tego praktycznie nie sprawdził.
Producent słusznie się zabezpiecza , gdyż tą operację trzeba umieć prawidłowo wykonać .
W wątku o serii 8007 to jak wygląda to opisałem , więc nie będę się powtarzał.
Zapewniam , że można to wykonać na 100%.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Przeczytałem, tylko wątpię że znajdę oprogramowanie 0.90.
 

accu

New member
Bez reklam
Przeczytałem, tylko wątpię że znajdę oprogramowanie 0.90.

Witam,
No niestety , na nieoficjalnej stronie firmy Philips tj.
PHILIPS TELEVISION (7x03 9x03 PES0001 9xx4 9xx5) - Unofficial Firmware Update Mirror
nie ma dostępnych aktualizacji do telewizorów na rok 2012 .
Twój model nie ma na razie dostępnych starszych wersji oprogramowania . Musisz więc poczekać
do najnowszej wersji , którą wyda firma Philips do Twojego telewizora.
Ja zawsze staram się odczekać dwa lub więcej tygodni po wyjściu nowego softu i dopiero później
ewentualnie go wgrywam do telewizora . Do laptopa sobie go pobieram i spokojnie on sobie "leżakuje".
Prawdopodobnie do mojego telewizora ukazał się w czerwcu 2012 r. ostatni soft i nie wiem czy będzie
jakiś następny. Firma Philips zauważyłem , że przez dwa kolejne lata wydaje softy a później już "zapomina" o
danym modelu.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

bogaty

New member
Bez reklam
Szukałem i nie mogę znaleźć, jeśli ktokolwiek z szanownych forumowiczów posiada zapisany firmware Q554E_0.90.0.0 na dysku, prosiłbym o upload na zippyshare lub cos podobnego.
 

nowiutki

New member
Witam, dawno mnie tu nie było - szybkie pytanie: czy wyszła już aktualizacja firmware umożliwiająca wyświetlanie polskich napisów (ę, ą, ć, ź itd.) z pliku srt/txt ?
 

Leszcom

New member
Szukałem i nie mogę znaleźć, jeśli ktokolwiek z szanownych forumowiczów posiada zapisany firmware Q554E_0.90.0.0 na dysku, prosiłbym o upload na zippyshare lub cos podobnego.

Cześć,

Mam v88, v90, v91. Niestety nie mogę uploadować na tego typu serwisy. Jestem w pracy. Mogę przesłać e-mailem. Jeżeli chcesz napisz na priv.

Pozdrawiam
 

diter4

New member
Witam,
chce oglądnąć film za pomocą USB i ściągnąłem napisy do filmu w formacie srt,
ale nie chce czytać,
Czy jakieś ustawienia w TV należy zrobić?

Piotr
 

rufusek

New member
na pilocie wybrałem Options---> napisy ---> włącz ale nic nie działa a "język napisów" jest nieaktywny

Trzeba zmienić format napisów na UTF-8 np. za pomocą Notepad++ albo jakiegoś programu do edycji napisów.

Dodam jeszcze, że nie trzeba wchodzić w options aby włączyć napisy bo w lewym dolnym rogu pilota jest klawisz subtitle.
 
Ostatnia edycja:

bogaty

New member
Bez reklam
Wgrałem soft 0.90 i smuży jak smużył, pewnie to efekt placebo.Po chwili wykrył że jest nowe wersja 0.92, myślałem że w tym TV nie działa aktualizacja przez neta, mimo tego wgralem 0.92 przez USB.
 

accu

New member
Bez reklam
Wgrałem soft 0.90 i smuży jak smużył, pewnie to efekt placebo.Po chwili wykrył że jest nowe wersja 0.92, myślałem że w tym TV nie działa aktualizacja przez neta, mimo tego wgralem 0.92 przez USB.

Witam,

Przecież przez Internet powinien telewizor się Ciebie zapytać , czy chcesz dokonać aktualizacji ,
a Ty możesz zezwolić lub odmówić.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry