Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

skopek01

New member
Witam,

Jak najbardziej trafna uwaga , ale to pewnikiem "tajne/poufne" ?????


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Z całym szacunkiem dla kiki'ego, ale też miał mi odpowiedzieć na te pytania na priv i nici z tego, nie odpowiedział na dwie wiadomości na ten temat więc mam nadzieję, że odpowiedź padnie w tym temacie, na forum publicznym.
 

qbo

New member
Witam,

Jak najbardziej trafna uwaga , ale to pewnikiem "tajne/poufne" ?????


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Witam,
może tak być,
ja posiadam 5507 od lipca br. (wraz z Playstation 3). Z telewizora jestem zadowolony, w grach nie widziałem smużenia (np. BioShock 2, GT 5, Heavy Rain). Nie słychać też żadnych trzasków (nawet przy niskim poziomie hałasu w pomieszczeniu)

Nie wiem jaka matryca jest w nim zainstalowana. Jest matowa ale na pewno odbija bardziej światło niż monitor kom. który posiadam tj. Dell 2209WA. Na tabliczce, w kwadracie, mam liczbę 400. Nie pamiętam jak rozpoczyna się numer seryjny. Po oświetleniu latarką, kolor matrycy jest brązowo-różowy.

BTW Nie za bardzo rozumiem opisywania matrycy Samsunga jako "pół-mat". Wg. specyfikacji jest to matryca: GLARE (Haze 0%) więc chyba powinna być jak lustro?

Pozdrawiam!
 

skopek01

New member
Witam,
może tak być,
ja posiadam 5507 od lipca br. (wraz z Playstation 3). Z telewizora jestem zadowolony, w grach nie widziałem smużenia (np. BioShock 2, GT 5, Heavy Rain). Nie słychać też żadnych trzasków (nawet przy niskim poziomie hałasu w pomieszczeniu)

Nie wiem jaka matryca jest w nim zainstalowana. Jest matowa ale na pewno odbija bardziej światło niż monitor kom. który posiadam tj. Dell 2209WA. Na tabliczce, w kwadracie, mam liczbę 400. Nie pamiętam jak rozpoczyna się numer seryjny. Po oświetleniu latarką, kolor matrycy jest brązowo-różowy.

BTW Nie za bardzo rozumiem opisywania matrycy Samsunga jako "pół-mat". Wg. specyfikacji jest to matryca: GLARE (Haze 0%) więc chyba powinna być jak lustro?

Pozdrawiam!

Jeśli masz liczbę 400 to masz na 100% matrycę sharpa. Nam właśnie chodzi o to jaki masz numer seryjny, to jest kluczowa informacja aby dopasować numery seryjne do matrycy. Może mógłbyś sprawdzić nr i się z nami podzielić tą wiedzą? Chodzi nam o to, że nr seryjny powinien być również na kartonie od TV i dzięki znajomości zależności między S/N a matrycą moglibyśmy kupić ten Tv online (liczba 400 lub 396 znajduje się tylko na TV, a rozpakowanie nie wchodzi w grę).
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

qbo

New member
Jeśli masz liczbę 400 to masz na 100% matrycę sharpa. Nam właśnie chodzi o to jaki masz numer seryjny, to jest kluczowa informacja aby dopasować numery seryjne do matrycy. Może mógłbyś sprawdzić nr i się z nami podzielić tą wiedzą?

Jasne,
tak ok. 19 jak wrócę z pracy
Pozdrawiam.
 

qbo

New member
Ze strony panelook wynika, że SAMSUNG LTA400HV występuje w dwóch wersjach, także jako Antiglare (haze 5,5 %). Więct to może ten "pół-mat"?
 

accu

New member
Bez reklam
Ze strony panelook wynika, że SAMSUNG LTA400HV występuje w dwóch wersjach, także jako Antiglare (haze 5,5 %). Więct to może ten "pół-mat"?

Witam,
Zgadza się. Matryca błyszcząca , przyciemniana.Ale dokładna specyfikacja tej matrycy , jaka jest
zastosowana niestety znajduje się na etykiecie wewnątrz telewizora.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

rufusek

New member
Witam,
Widzę , że nie umiesz odpowiedzieć na proste zadane pytanie przeze mnie w poście nr#1181.
Czy to takie trudne?
Twoja wypowiedź jest nietrafna , gdyż firma Samsung przecież nie montuje matryc w telewizorach firmy Philips , tylko je dostarcza i do serii telewizorów firmy Philips 5007 i 5507 w wielkości przekątnej
ekranu 40 cali tylko jedną . A jakie matryce montuje w swoich telewizorach to już zupełnie inny temat.



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

A co to za nieuzasadniona agresja w moją stronę. Jak będę miał pod ręką tv to ci wkleję ten numer seryjny, ale to że ktoś nie spełnia twoich zachcianek w tej sekundzie to nie powód, żeby na niego najeżdżać. W moim poście odpowiedziałem koledze na pytanie a dygresja była związana z tematem więc się tak nie ekscytuj bo ci żyłka pęknie.
 

patyko

New member
Przed chwilą czatowałem z obsługą na stronie Philipsa. Na moje pytanie jak rozpoznać rodzaj matrycy dostałem w odpowiedzi "Andrzej: Witam, niestety ale nie udzielamy informacji o rodzaju matrycy, a to w jakim egzemplarzu jest jaka matryca wie tylko człowiek który te matryce montuje"

Nie chciałem byc niegrzeczny i prosić o numer do osoby montującej :)
 

accu

New member
Bez reklam
A co to za nieuzasadniona agresja w moją stronę. Jak będę miał pod ręką tv to ci wkleję ten numer seryjny, ale to że ktoś nie spełnia twoich zachcianek w tej sekundzie to nie powód, żeby na niego najeżdżać. W moim poście odpowiedziałem koledze na pytanie a dygresja była związana z tematem więc się tak nie ekscytuj bo ci żyłka pęknie.

Witam,
A gdzie widzisz agresję w Twoim kierunku . Ja tylko stwierdziłem , że nie odpowiedziałeś na moje , proste
zapytanie . Nie mam powodu do ekscytacji , bo nie ma czym . Dziękuję za odpowiedź .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

rufusek

New member
Dla zainteresowanych, tak jak napisałem wcześniej mam 40PFL5507 z matową matrycą Sharpa, kod w prostokącie to 400 a nr seryjny to ZH1C 12xx xxxxxx.
 

qbo

New member
Dla zainteresowanych, tak jak napisałem wcześniej mam 40PFL5507 z matową matrycą Sharpa, kod w prostokącie to 400 a nr seryjny to ZH1C 12xx xxxxxx.

Witam,
u mnie (40pfl5507) zaczyna się od VN1b1212 , U kikiego (zdjęcie post #1) VN1A 1210. Czyżby były trzy wersje?
 
Ostatnia edycja:

jaworek

New member
Wgrałem właśnie nowe oprogramowanie (092) i pierwsza dobra zmiana to naprawione działanie klawiszy numerycznych pilota przy włączonej opcji HbbTV.
 

zbix

New member
Witam
Dodam trzy grosze ..... mój 40PFL5507 zakupiony w Elektro kod w prostokącie 400 serial ZH1C1214......
Rodzaj matrycy co prawda dla mnie lotto, ale matem to bym jej nie nazwał wyraźny półmat ( w porównaniu do np. matu monitorowego ). Możliwe pewnie jest też, że mimo podobnych oznaczeń z tv. rufuska mamy zupełnie inne matryce. ^
 
Ostatnia edycja:
Do góry