Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

betman

New member
Dorzucę swoje 3 grosze do tematu. Dzisiaj byłem rozejrzeć się w RTV-Euro-AGD i chciałem się przyjrzeć m.in temu modelowi jednak był niepodłączony (nie było żadnego sygnału z programami), jednak bez problemu dogadałem się, że przyjde z własnym pendrivem i filmami HD, aby porównać tv które mnie interesują.

Pare informacji:
Różnica między modelami Philips 40 PFL5507K i Philips 40 PFL5007K jest taka że w tym drugim nie ma 3D Max Clarity 400 / konwersji z 2d na 3d / Full Screen Gaming o czym wszyscy wiemy. :]

Czy oprócz tego 3D są to identyczne panele i będą miały identyczny obraz 2D?
 

aquarius84

New member
Witam serdecznie.

Właśnie zostałem zmuszony przedwcześnie do zakupu nowego tv.Po lekturze forum wpadl mi w oko ten wlasnie model.jedno pytanko.czy ten tv posiada widget do obslugi vod.onet i tvnplayer? jesli nie to czy cos wiadomo na temat ich wprowadzenia? Narzeczona nie da mi zyc jak kupie cos na czym nie zobaczy "na zyczenie" swoich seriali;)

Z gory dzieki
pzdr
 

Audsajder

New member
aquarius84, podobno ma być tvn player na jesieni albo na początku roku, ale nie pamiętam dokładnie. Była mowa o tym w tym wątku i zdaję się, że kiki dał linka do jakieś konferencji Philipsa.
 

ulka86

New member
mam pytanko , który ma lepszą konwersję 2d do 3d : Toshiba 40tl933 czy Philips 40pfl5507 k/12. Oglądam głownie sport i filmy.
 

XLKKL

New member
Mam pytanie.
Jaka jest najkrótsza możliwa do ustawienia szybkość pokazu slajdów (czas między zdjęciami) w Philipsie 5507 mierzona w sekundach?
Zależy mi na TV z możliwie szybkim wyświetlaniem zdjęć.

W instrukcji jest tylko podane:
[Szybkość pokazu slajdów]: ustawianie długości czasu wyświetlania poszczególnych zdjęć w ramach pokazu slajdów.
 
Ostatnia edycja:

XLKKL

New member
Przeczytałem na jednym z testów, że 'szybkość pokazu slajdów' w 5507 może wynosić: Szybko, Średnio, Wolno.

Czy ktoś może zmierzyć czas wyświetlania jednego zdjęcia w szybkim pokazie slajdów?
 
Ostatnia edycja:

LuckyS

New member
Nadal stoję przed wyborem tv a w/w seria wchodzi w rachubę. Mówi się, że w tym modelu jest matowa natomiast w sklepach widzę co najwyżej ćwierćmat... w porównaniu do np. Sharpa (630,730,830) czy też (nie branego pod uwagę) LG xxx5400 lub nawet 5507 ale w 40calach.
Pytanie: Czy 46cali posiada o różnym stopniu zmatowienia matryce?
 

LuckyS

New member
Dane już podawałem w odpowiednim wątku i uzyskałem odpowiedzi (Le630, pfl 5507 i tl838-dzięki kiki i Karpaj chociaż biorę pod uwagę również LE730 i ew.830 lub o ile będzie mat pfl6007- tu górę bierze Ambilight, dual core oraz czarna wąska ramka) teraz chodzi mi głównie o same matryce w tym konkretnym modelu 46pfl5507.
 

Grendel

New member
Ja kupiłem co prawda mniejszy model, bo "tylko" 32 cale dla synka ale 46 cali dla siebie już bym nie wziął. Dlaczego? Matryca. Mojemu synkowi pasuje taki tv (32PFL5007) i ten półmat (a w zasadzie "półbłysk") nie przeszkadza. 46 cali ma identyczny półmat jak 32 calowy brat.
Dla siebie już brałbym tylko i wyłacznie pełny (czytaj normalny) mat, a taki mają w chwili obecnej tylko matryce Sharpa. 40PFL5007(5507) posiada matrycę Sharpa i ten model polecam gorąco. Pozostałe rozmiary dla mnie już nie istnieją. Jest to jednak moja subiektywna ocena i zdaję sobie sprawę, że innym osobom taka opinia nic nie daje.
Ponieważ multimedialność telewizora traktuję drugo- a nawet trzeciorzędnie to gdybym miał teraz kupić jakiś tv 46 cali to wybór padłby na z pewnością na Sharpa 46LE830.
 
Do góry