Philips – 32PW9551/12 nowy telewizor kineskopowy z odtwarzaniem 1080i

Emhabe

New member
Stolik pod 32pw9551

Są osiągalne jakies firmowe dedykowane stoliki pod ten tv? Czego wy używacie, może jakieś fajne pomysły, fotki... Bydle jest ogromne i ciężkie, i boję się że stary stolik może nie wytrzymać emocji...
 

marcinoko

New member
Emhabe napisał:
Są osiągalne jakies firmowe dedykowane stoliki pod ten tv?

Dołączam sie do pytania szukałem, dzwonilem ale nie mieli.....

Może ktoś wie jak taki stolik zdobyć lub ma namiary na sklep, lub w salonie firmowym, o ile takowe istnieją w warszawie ??

Ja swój postawiłem na ławie która stanowczo nie jest przeznaczona do takich rzeczy dźwigania, w obszarze gdzie znajduje sie tv jest zakaz poruszania się !:)
 
Ostatnia edycja:

chrisjan

Member
Mam pytanie do osób które ten telewizor posiadają i korzystają z X360'ki.
Czy wyświetlając obraz w 720p obraz migocze (bo z tego co wyczytałem jest wtedy w 50Hz).
Wiem że o ile przy normalnych grach nie powinno to być problemem, ale boje się że spędzając godziny na grze w ulubionego Hexica HD, oczy będą chciały mi wyskoczyć z orbit. ;)
 

radosuaf

New member
Bez reklam
Mam problem z tym TV i Cyfrą.
Po podłączeniu Cyfry przez Scart, jeśli nie jest podłączona antena naziemna, na ekranie jest straszne ziarno, widoczne szczególnie na dużych, jednolitych obszarach (np. menu). Po podłączeniu anteny ziarno znika, ale w tle widać przesuwający się "cień" kanału ustawionego przez odbiór naziemny. Idzie to jakoś rozwiązać?
 

marcinoko

New member
Piotr_the napisał:
podam moje ustawienia:
HP-4, HB-9, HSH-32, EWW-18, EWP-23, EWT-32, UCP-28, LCP-29
VS-41, VSH-20, VAM-19, VSC-21 ;)

Dzięki Piotr_the ale najwyraźniej nasze kineskopy czymś sie różnią i trzeba samemu poustawiać, gdyż po wklepaniu tych, ekran mi sie ścisnoł do środka a na rogach pojawiły sie spore łuki, a na comonent obraz z konsoli był pomniejszony o jakieś 5cm po oby stronach widniały czarne pasy.
 

marcinoko

New member
Teraz mam coś takiego wiele nie odbiegają od ustawień Piotr_the. Nie wiem czym spowodowane są różnice, może rodzajem oprogramowania ? Nie ustawiałem na ekranie kontrolnym ale jest ok. Najważniejsze że obraz na componencie już tak nie przeszkadza.

Podaje swoje na wypadek gdyby ktoś chciał porównać ze swoimi ustawieniami....

HP-5, HB-9, HSH-33, EWW-25, EWP-26, EWT-31, UCP-22, LCP-19
VS-37, VSH-31, VAM-32, VSC-21

Po wpisaniu 123654 parametr 0 AVL jest na Off.
Podobno to coś od dźwięku i może by coś poprawiło jak myślicie ?? Jak to włączyć ?

Pozdrawiam
 

deniro24

Member
Bez reklam
Emhabe napisał:
Są osiągalne jakies firmowe dedykowane stoliki pod ten tv? Czego wy używacie, może jakieś fajne pomysły, fotki... Bydle jest ogromne i ciężkie, i boję się że stary stolik może nie wytrzymać emocji...


Również interesuje mnie ta kwestia. proszę o opinie/propozycje/fotki osób, które posiadaja ten telewizor.

Pozdrawiam.
 

marcinoko

New member
Witam!
Niestety pod telewizor 32pw9551 nie przewidziano oryginalnego stolika,można jednak zastosować coś ze stolików uniwersalnych np.w całości szklanych i aluminiowych które również całkiem dobże się prezentują.

Pozdrawiam.
----- Original Message -----
From: XXX
To: philips.shop@elsett.com.pl
Sent: Tuesday, October 24, 2006 8:12 PM


Witam !

Czy posiadacie w swojej ofercie stolik pod telewizor 32 PW9551 ???

Pozdrawiam
 

kretek

New member
Mój TV stoi na komodzie robionej na zamówienie specjalnie pod telewizor. Mam mało miejsca w pokoju z TV więc dla mnie to rozwiązanie było najlepsze aby sie miejsce nie marnowało :)
Na tym telewizorze oglądam tylko telewizje więc nie potrzebowałem miejsca na np. wieże i kino domowe.
 

rafaus

New member
Zadam pytanie tutaj, bo jakośnie udało mi się znaleźć odpowiedzi. W jaki sposób zmiusić :) pilota dołączonego do 23PW9551/12 do obsługi np nagrywarki DVD Thosona. Znalazłem instrukcje ich innych pilotów, ale tego nie da się zaprogramować w sposóda jaki tam opisano. Może ktoś już taką operację zrobił i bardzo będę wdzięczny jeśli podzielisię swoją wiedzą. Pozdrawiam
 

zdzichux356

New member
32pw9551, 29pt9521 a nbox platformy n

witam wszystkich wyczytałem gdzieś na forum że złącza hdmi telewizorów 32pw9551,29pt9521,28pw9551,nie pracują w standardzie HDCP i po podłączeniu nboxa platformy n poprzez złącze hdmi nic śię nie obejży co o tym sądzicie a może to nie prawda?
 

Robin1

New member
zdzichux356 napisał:
witam wszystkich wyczytałem gdzieś na forum że złącza hdmi telewizorów 32pw9551,29pt9521,28pw9551,nie pracują w standardzie HDCP i po podłączeniu nboxa platformy n poprzez złącze hdmi nic śię nie obejży co o tym sądzicie a może to nie prawda?
Podaj link gdzie to wyczytałeś, bo ja w instrukcji do mojego tv(9551/12) mam napisane: "HDMI wykorzystuje zabezpieczenie przed kopiowaniem HDCP"
 
Do góry