Philips 32PFL5605 LED

Robertus64

New member
Bez reklam
Witam.
Czy ktoś się może orientuje jaki to system LED - edge czy full.Ten model jest chyba nowością bo jest tylko w 3 sklepach ale nic nie znalazłem na ten temat.
 

Jump

New member
Witam.
Czy ktoś się może orientuje jaki to system LED - edge czy full.Ten model jest chyba nowością bo jest tylko w 3 sklepach ale nic nie znalazłem na ten temat.

Jest to Direct LED, bezpośrednie. Seria 7000/8000 i małe serie 3000 to LED Edge, model 9705 to LED Pro czyli segmentowe (strefowe) + local dimming :D
 

Guciak

New member
Ma już ktoś ten telewizor ???

Całkiem atrakcyjna cena ale czy warto go kupić? jak sprawuje się mediaplayer USB czy nie ma problemów z MKV + napisy oraz czy obsługuje dźwięk DTS ?
 

danch

New member
A co jest lepsze Direct LED czy EDGE Led ? Mi sie wydaje ze direct ale dlaczego model nizszy mialby miec lepsze podswietlanie niz modele wyzsze 7xxx 8xxx ?
 

satman777

New member
Serie 7xxx i 8xxx mają lepsze procesory obrazu i net TV oraz możliwość podłączenia WIFI, co częściowo tłumaczy że są wyższe :) Ja tam kupuję TV dla TV, a nie dla bajerów typu net. Do tego można zawsze wziąć Xtreamera albo coś w tym stylu. Jak za rok, dwa wyjdzie nowy format np mkv2 albo mpeg-8 to się bezstresowo kupi urządzenie za 400zł, a nie będzie myślało o tym że telewizor za 5tyś czegoś tam nie odtwarza.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Lepsze jest direct , też jestem tego zdania że wolę kupic tv dla obrazu a nie dla bajerków - czekam aż trochę cena zejdzie bo to nowośc.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Jakiś falstart czy co ?

W poniedziałek na polskiej stronie Philipsa były już oznakowane jako nowość modele 05. Gdy wczoraj w Oszołomie zobaczyłem 40pfl5605 za 2970 a obok też diodowy ale starszy 8664 za 4300, chciałem na stronce porównać ich wypas i okazało się, że wszystkie 05 ZNIKNĘŁY !!! Czyżby zabrakło na magazynach ?
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Ciekawe jak będzie prezentowała się czerń, jeśli podobnie co do lcdków sonego to właśnie ten tv biorę, o inne aspekty obrazu jestem spokojny, już w poprzednich modelach były dla mnie super.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Właśnie widziałem go w akcji. Wola Park W-wa.

42pfl5605 stał obok 8664 i nieznacznie ustępował mu brakiem dynamicznego kontrastu. Jednak oba stały na tle Szajsungów z serii 6 i 7k, i ledowych Soniaczków które wypadały żałośnie. Biel była biała jedynie w Filipkach. Wierność kolorów na tle szajsungów to jak fotka do obrazu olejnego. Za cenę 2891 to mistrzostwo świata.
 

Pr3dator

New member
Jest to Direct LED, bezpośrednie. Seria 7000/8000 i małe serie 3000 to LED Edge, model 9705 to LED Pro czyli segmentowe (strefowe) + local dimming :D

Witam mam pytanie skad masz informacje ze seria 7000/8000 posiadaja LED Edge? Ja np. wczoraj kontaktowalem sie z serwisem Philipsa i na pytanie jakie podswietlanie wystepuje w serii 8000 dostalem odpowiedz iz ta seria niema zadnego podswietlania LED.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Witam mam pytanie skad masz informacje ze seria 7000/8000 posiadaja LED Edge? Ja np. wczoraj kontaktowalem sie z serwisem Philipsa i na pytanie jakie podswietlanie wystepuje w serii 8000 dostalem odpowiedz iz ta seria niema zadnego podswietlania LED.

Odpowiem za kolegę. W serwisach pracują ludzie, którzy wiedzą co zrobić by naprawić wadliwy sprzęt, ale nie koniecznie znają się na nim. Stara seria 8404 nie była na ledach (jedynie model 8664) ale nowe serie z końcówką 05 już są. I to od serii 5000...
 

Pr3dator

New member
Odpowiem za kolegę. W serwisach pracują ludzie, którzy wiedzą co zrobić by naprawić wadliwy sprzęt, ale nie koniecznie znają się na nim. Stara seria 8404 nie była na ledach (jedynie model 8664) ale nowe serie z końcówką 05 już są. I to od serii 5000...

Aha tzn. serwis jak seriws moze zle napisalem kontaktowalem sie z przedstawicielami ds. obsługi klienta na stronie Philips Philips - Kontakt poprzez Chat with us

To popdytam szanownych kolegow :p bo zamierzam kupic Philips 47PFL8404 na co zwrocic uwage zeby kupic model z led? te 05 do czego sie odnosi?

Druga sprawa to znalazlem w instrukcji w diagramie elektronicznym iz seria ta posiada modul wi-fi. Podczas konwersacji z przedstawicielem ds. obsługi klienta rowniez mi powiedziano iz seria ta niema wifi..
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Aha tzn. serwis jak seriws moze zle napisalem kontaktowalem sie z przedstawicielami ds. obsługi klienta na stronie Philips Philips - Kontakt poprzez Chat with us

To popdytam szanownych kolegow :p bo zamierzam kupic Philips 47PFL8404 na co zwrocic uwage zeby kupic model z led? te 05 do czego sie odnosi?

Druga sprawa to znalazlem w instrukcji w diagramie elektronicznym iz seria ta posiada modul wi-fi. Podczas konwersacji z przedstawicielem ds. obsługi klienta rowniez mi powiedziano iz seria ta niema wifi..

Czy ja naprawdę tak kiepsko tłumaczę ? 8404 nie jest ledowy ale 8405 już tak. Podobnie jak 40pfl5605 i wszystkie inne z końcówką 05 i co najmniej 5-ką na początku.
 
Do góry