Philips 32PFL5605 LED

sawcio

New member
- mam pytanko dla użytkowników modeli: PFL5605, czy te telewizorki maja możliwość "obniżania" głośności reklam telewizyjnych do takiego poziomu jak oglądany wcześniej program?
 

satman777

New member
Brodacz - przypatrzyłeś się kątom? A jak z płynnością ruchu przy sporcie? Na avsforum jeden z userów dosyć skrytykował ten model pod tymi względami.
 

RAISER

New member
Co do kątów to wiadomo, w końcu to matryce Sharpa :) To można jeszcze jakoś przeboleć ale żeby były jakieś problemy z płynnością :confused: Niby ma odświeżanie 100Hz i czas reakcji aż 2 milisekundy a tu się dowiaduję takich rewelacji, hmmm :???:
A co dokładniej powiedział ten gość z AVS Forum, że niby co konkretnie jest nie tak z tą płynnością obrazu ?
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Kąty były tak genialne, że widziałem przestrzeń za matrycą ;-) Jednak co do drugiej kwestii to na materiale reklamowym nie dało się tego stwierdzić (nie był zbytnio ruchomy). Myślę, że gość albo coś źle ustawił albo robi dla konkurencji...
 

effendi2012

New member
Z mojego punktu widzenia jako uzytkownika :

Na plus :
- kolory
- kontrast
- dynamika
- estetyka wykonania i przejrzystosc konfiguracji

Na lekki minus :) :
-katy
-czern

Pozdr
 

danch

New member
Ja sam sie przymierzam do tego TV, mialem brac 46'' 7404 ale kupowal bede kolo wakacji wiec pewnie kupie tego. Kusi mi brak migotania lamp CCFL, bo ich nie ma i rowne podswietlanie dzieki direct LED.

Ten TV ma chyba gorszy procesor obrazu niz zeszloroczny 7404, bo model 5605 ma Pixel Plus HD,a 7000 i 8000 mialy Pixel Precise HD, podobnie tego roczne 7xxx i 8xxx ale poniewaz ten TV ma glownie robic jako monitor do konsoli to procesor obrazu tak istotny nie jest, tzn. wszystkie jego polepszacze i tak wylaczam aby zmiejszyc imput lag.

Ktos wyzej podal linka do manuala ja tylko dodam ze pod Index of /files/4/46pfl5605h_12 oraz Index of /files/4/46pfl7605h_12 jest cale mnostwo plikow do sciagniecia (manuale, filmy, zdjecia).
 

alchemik86

New member
Czy modele 32PFL5605, 32PFL5605 H oraz 32PFL5605 H/12 to ten sam model? Jesli nie to czym się różnią ???:-|

Co znaczą te oznaczenia 12 60 67 93 przy plikach ?
 
Ostatnia edycja:

lucek24

New member
37PFL5405H ma ktoś może jakieś info na temat tego modelu przyznam że przekątna bardziej by mi odpowiadała niż tego ledowego,z góry dzięki!
 
Do góry