Philips 32pf5331

ps_user

New member
Bez reklam
qba767 napisał:
Przy componencie nie mogę ustawić innego skalowania jak widescreen a przy kompozycie juz tak.
Podobnie jest przy HDMI. Wydaje mi się że jeśli DVD podłączone jest tymi kablami (Component/HDMI) to nie da się zmienić obrazu np. na format 4:3, tylko panorama 16:9.
 

qba767

New member
ps_user napisał:
Podobnie jest przy HDMI. Wydaje mi się że jeśli DVD podłączone jest tymi kablami (Component/HDMI) to nie da się zmienić obrazu np. na format 4:3, tylko panorama 16:9.
No to DVD będę musiał mieć podłączone przez 2 rodzaje kabli bo DivX'y są dziwnie spłaszczone przy formacie widescreen. Pozostaje przełączanie DVD-component i DivX-kompozyt. :p
 

FredzioPL

Klub HDTV.com.pl
vip
Pestos napisał:
Co wybrać philips 5331 czy lg lc2r. Sygnał z cyfry i dvd.



Mialem ten sam dylemat, do tego doszlo jeszcze LG 3R.

Milem wszystkie TV w domu i zdecydowanie wybralem Philipsa.

Lepszy, nieznacznie, od niego byl jedynie SHARP ale ze wzgledu na posiadane jedynie jedno wejscie HDMI bez componentu, musialem z niego zrezygnowac - poza tym roznica w obrazie nie byla az tak wielka.


Philips poza lepszym, od LG, moim zdaniem wyswietlaniem SD ladniej pokazuje zabki (o ile mozna tak napisac) przy sygnale TVsat albo HD. No i jak dla mnie nesamowita zaleta bylo to iz N poszla od pierwszego razu dodatkowo ma 2 x HDMI + component.
LG nie wiem czy konkretnie te modele co spardzalem, nie chcialy ruszyc na N po HDMI tylko component.
 

triball

New member
Witam:)
Jestem na etapie wyboru marki telewizorka LCD 32" i właśnie zainteresował mnie model Philipsa 32PF5331 (gdyż potrzebuje dwóch złączy HDMI a ten model takowe posiada). Ale nie moge doszukać się informacji czy te wejścia HDMI są zgodne z HDCP?. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje
 

borman

New member
Mam ten model od 31/12/2006 i jestem z niego zadowolony.
Cyfra+ na HUMAXIE ci8100PVR na kanałach TVN obraz b.dobry. Podłączałem do niego N po HDMI i obraz na kanałach HD bajeczka , ale na zwykłych nie było rewelacji - nie widziałem różnicy przy połączniu HUMAXA po SVHS z tym LCD.
Podłączyłem DVD Denona 1710 po componencie i obraz był rewelacyjny.Z anteny naziemnej obraz jest również dobry- antena kierunkowa, z której odbiór jest na 4 TV.
Ja nie żałuję zakupu , jestem zadowolony.
 

triball

New member
Dziekuję za informacje. Do rozważenia doszły mi jeszcze dwa modele Samsung LE32S81B i LG 32LC51R. Jest ogrom tego wszystkiego do wyboru, dlatego dam sobie troche wiecej czasu na wybór LCD 32". Wszelkie wskazówki mile widziane ;) ;)
Pozdrawiam
 

F_B_i

New member
Witam,

Mam ten TV od niedawna (32pf5331)
Moje pytanie jest takie czy da się podłączyć w jakiś sposób PC żeby wykorzystać matrycę w pełnej jej rozdzielczości? Przy DVI > HDMI można jedynie wybrać rozdzielczość 1024x768 i ew. przeskalować obraz wybierając tryb wyświetlania w TV. Mi chodzi o 1:1 pixel mapping i uzyskanie rozdzielczości z PC 1366 x 768p. Czy ktoś może się orientuje czy jest to wykonalne na tym modelu?

pozdrowka
F_B_i
 
Ostatnia edycja:

helganin

Boss
VIP
Ja mam pytanko odnośnie tego TV, pierw miałem paski od góry do dołu, oddałem do naprawy zmienili matryce i teraz mam w rogach ekranu jaśniejsze punkty, kwalifikuje się to do naprawy?

Chodzi o to że cały obraz powinien być jednolity a ja mam jakby w rogach rozjaśnione punkty, trochę to przeszkadza.

A jak bym sprzedał ten TV to ile bym za niego mógł dostać?
Bo wymieniać matrycy się nie opłaca pewnie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry