Pes 2010

Primer

New member
Witam napisałem tego posta ponieważ temat kilka razy był poruszany ale nikt niestety nie dał rady poradzić sobie z problemem a jest on ważny.Czy naprawdę nikomu z was po ostatniej aktualizacji nie zniknęło kółeczko oznaczające jakość połączenia online,zniknęło to może złe słowo stało się szare nie zielone żółte czy czerwone jest po prostu puste w środku co powoduje że wielu graczy nie ma ochoty grać ze mną z tego powodu.O co w tym wszystkim chodzi i jak można to poprawić dodam tylko że do tej pory miałem prawie zawsze kółko zielone lub żółte.Może ktos z was jednak udzieli konkretnej rady?
 

debeef

New member
Bez reklam
No to grajcie razem:cool:

Mam pytanie nie chce mi się wpisywać wszystkich poprawnych nazwisk itd...ma ktoś jakiegoś sprawdzonego patcha???
 

adasiulko

New member
No to grajcie razem:cool:

Mam pytanie nie chce mi się wpisywać wszystkich poprawnych nazwisk itd...ma ktoś jakiegoś sprawdzonego patcha???

Mogę tylko podpowiedzieć gdzie szukać: pesgaming.com, dalej forum->pes2010 editing and option files->pes 2010 completed files (ps3), jest kilkanaście, który najlepszy nie wiem niestety. Ostatnio czytałem na ps3site/forum, że jest podobno patch na ps3 z polską ligą.
 

globi1976

New member
PES 2010 szara jakość łącza

Witam napisałem tego posta ponieważ temat kilka razy był poruszany ale nikt niestety nie dał rady poradzić sobie z problemem a jest on ważny.Czy naprawdę nikomu z was po ostatniej aktualizacji nie zniknęło kółeczko oznaczające jakość połączenia online,zniknęło to może złe słowo stało się szare nie zielone żółte czy czerwone jest po prostu puste w środku co powoduje że wielu graczy nie ma ochoty grać ze mną z tego powodu.O co w tym wszystkim chodzi i jak można to poprawić dodam tylko że do tej pory miałem prawie zawsze kółko zielone lub żółte.Może ktos z was jednak udzieli konkretnej rady?
Witam! Dołączam się do pytania,chciałbym również się dowiedzieć czy gra przez wi-fi wpływa ujemnie na jakość online w pesie i czy warto przejść na kabel? Łącze 10Mb/512 z sieci osiedlowej,port odblokowany,wg. port checkera z Konami wszystko ok a lagi mam spore.Może ktoś pomóc:blagam: w tym temacie:?:
 

Primer

New member
Zapomnij ze ktoś Ci raczy pomóc,pytałem już w kilku miejscach i ludzie albo nie wiedza albo mają to w ...
Dopiero jak u nich się pojawi cos takiego to będzie wielkie poszukiwanie odpowiedzi.
 

debeef

New member
Bez reklam
Primer wyluzuj...sprawdziłem u mnie też tak, jest jednak nie wpływa to chęć gry innych ze mną, pewnie wszyscy tak mają po update'cie, albo tylko my widzimy tak swoje łącze, a oni tak widzą swoje...pewnie przy następnym patchu to naprawią...jeśli strasznie Ci to przeszkadza skontaktuj się z Konami, wybuliłeś kasę to możesz wymagać przynajmniej wyjaśnień.
 

Primer

New member
U mnie też to nie wpływa na grę ale inni często piszą że ze względu na czerwone połączenie nie będą grać czyli jednak u nich nie jest tak jak piszesz
 

leonidas18

New member
PES 2010 Official KONAMI Patch

Czy istnieje możliwość wgrania oficjalnego patcha od Konami poprzez pobranie go na dysk pc i wrzuceie na PS3 prze pendrive'a ? Czy jedyną możliwością jest podłączenie konsoli do neta i automatyczne pobranie uaktualnienia ? Pytam bo konsoli do neta jeszcze nie podłączyłem poprost wolałem kupić grę niż router.
 
Do góry