Pendrive nie widzi plików DVD(vts)

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Nie zwróciłem uwagi na typ głośników przy tymże kinie (sprzętu też nie znam), rzuciłem tylko okiem na tył playera i pomyślałem, że są aktywne.

Widziałem jak Ariva świetnie współpracuje z aktywnymi głośnikami z jakiegoś "no name" kina domowego - subwoofer do którego podłączone były kable z wyjścia 5.1 playera, od suba satelity.

Myślę, że o szczegóły zainteresowani powinni popytać na forum Ariwy.
 

LGmaniak

New member
Może mam jakąś zaćmę, ale możesz mi wytłumaczyć jak może zagrać player z głośnikami? Przecież to kino nie ma głoiśników aktywnych, bez wzmacniacza nic nie zagra.Chyba, że przedstawiony schemat kina jest błędny. Ariva 150 też nie ma wzmacniacza ma wyjścia audio analogowe ale to tylko sygnał, bez wzmacniacza nic się nie da. Wzmacniacz jest w kinie LG LH-T760, więc wystarczy optykiem z playera dostarczyć sygnał 5.1. Odtwaczacz znajdujący się w obudowie LG LH-T760 nie będzie wtedy pracował.

to kino nie posiada wejscia optycznego
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
jeżeli chodzi o dokupienie odtwarzacza do tego kina domowego, to będzie dobrze z każdym który posiada wyjście Optical. W zamieszczonym schemacie jest gniazdo OPTICAL IN

Po chwili zastanowienia doszedłem jednak do wniosku, że masz rację i to będzie najbardziej racjonalne rozwiązanie. Po prostu już posiadany player DVD z wewnętrznym amplitunerem, po podłączeniu do niego Ariwy przez złącze optyczne, zastąpi normalny amplituner, który trzeba by było dokupić.
 

LGmaniak

New member
Nie będę się upierał w/g tego opisu ma:
http://www.chung-sim.com/foto1/lg.lh-rh760ia.jpg
pod nr 7 - optyczne gniazdo wejścia Optical In. Nie widząc sprzętu nie będę się upierał.
według opisu z ceneo też:
Kino domowe LG LH-T760IA - opis, informacje, dane techniczne produktu

W takim razie pozostaje 2-kanałowe analogowe i analogowy ProLogic.

moje kino ma oznaczenie LG LH-T760, kino którego wrzuciłes rys to LG LH-T760IA a wiec musi byc młodsze jezeli ma optyka. Analogowy ProLogic czyli do wejscia słuchawkowego w tv i 2 czincze do kina tak? bo obecnie mam tak podłaczone to kino pod tv, chyba ze wiecie jak podłaczyc aby jakosc dzwieku byla jeszcze lepsza??? jest jeszcze euro w kinie ale nie wiem czy to cos da?
 
Do góry