PDP Panasonic na 2010 rok.

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Na temat g20 i x20 proszę prowadzić dyskusję w odpowiednich tematach w poniższym dziale.
 

BitTornado

New member
TEST: Panasonic Full-HD-Plasma TX-P42GW20

TEST: Panasonic Full-HD-Plasma TX-P42GW20 - brandneuer Bildkönner im exklusiven Review (25.02.2010)
tv_komplett_seite.jpg
 

zn4jd4

New member
Mam zamiar kupić 42 calową plazmę i interesuje mnie czy wiecie kiedy w sprzedaży pojawi się seria s20? i ewentualne różnice między poprzednikiem?
 

slimak

New member
Bez reklam
Pytania włoskich internautów i oficjalne odpowiedzi Panasonica. Warto pomęczyć się i przeczytać.

Google Tłumacz

Firmware TV będą aktualizowane przez użytkowników końcowych? Panasonic będzie nowe wersje?

Nie

:) :) :) :)

Ciekawe, po co zrobili w menu TV [aktualizacje systemu], a w instrukcji opisali jak ją przeprowadzić.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
I jeszcze jeden pozytywny tescik G20:eek:k:stronka FLATPANELS.dk[TOP AWARD Flatpanels]jest jedno ale czerń 0.04 oczekiwałem trochę lepszego wyniku lecz ogólnie poprawa względem G10 lepszą czerń mają modele v20i vt20
 
Ostatnia edycja:

yaneq

New member
Bez reklam
Będę myślę jednym z pierwszych który będzie miał TX-P42G20E! Jak potestuję to dam wam znać co i jak. Dostaję ją w ramach reklamacji poprzedniego telewizora. Już zacieram ręce. Byle panel był ok!
 

WuMike

New member
Bez reklam
Zrob mu aging w stylu 1005 godzin bez przerwy wlaczony :) Zobaczymy efekty pracy inzynierow w temacie zmiany napiec...
 

Bodziokrakow

New member
G20,X20 na stronach Panasonic.pl

W zestawieniu na stronach Panasonic.pl pojawiły się już nowe modele (G20, X20), na razie brak właściwej specyfikacji, dane techniczne to w zasadzie kopia notatki prasowej zapowiadającej pojawienie się tych modeli:
Panasonic Polska - Oferta
 

robiegan

New member
Wracam właśnie ze sklepu
Widziałem tx-p42g20e - Czerń na pierwszy rzut oka robi wrażenie. Cena 3900 zł. Czekam teraz na 50'. Jedną z ciekawostek to z karty SD czyta Divix i to z polskimi znakami!
 
Do góry