Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Rozumiem, że w GTA5 w multi jednak zagrasz i nie odbierzesz mi tej przyjemności przewiezienia Cię na masce :D

Pewnie że zagram :grin: Z tego co tłumaczyłeś,tam sprawa wygląda inaczej,niż sam "nudny" Team Deathmatch...
Tylko ja myślałem że będziemy razem w drużynie...:niewiem:...a tak to...,ale nie przejmuj się,przynajmniej będzie Ci ciepło...:grin::wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W stare wersje trochę się zagrywałem,jednak nie wiem czy to testować...

[youtube]0KMBpj4ItAc[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie że zagram :grin: Z tego co tłumaczyłeś,tam sprawa wygląda inaczej,niż sam "nudny" Team Deathmatch...
Tylko ja myślałem że będziemy razem w drużynie...:niewiem:...a tak to...,ale nie przejmuj się,przynajmniej będzie Ci ciepło...:grin::wink:

Będziemy, będziemy, ale "fala" Cię nie ominie :D
Całkiem zapomniałem o napadach, z tego co widzę chyba już wprowadzili.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Graliście kiedyś w serię "Total War" ?
Wczoraj wyszła najnowsza część.Jest również o Edim... :D

[youtube]O25omA7FO7A[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak tam panowie.Będziecie sprawdzać ?
Chce zobaczyć,czy dużo straciłem :grin::wink:(Exclusive PS4).
Niektórzy już grają :

[youtube]0373GBNQpq8[/youtube]

Są już oceny recenzentów,jednak trzeba na nie zawsze patrzyć z przymrużeniem oka.Poza tym są bardzo rozbieżne :
The Order: 1886 Critic Reviews for PlayStation 4 - Metacritic

P.S.
Sarge dzisiaj skończył "Dying Light"
https://www.youtube.com/watch?v=9AdoN5ahxuY#t=24m25s
Od jutra bierze się za "The Order 1886" (nieźle się wstrzelił w czasie).:wink:
 

kwasior21

New member
Gra ktora mozna przejsc w 9 godzin to nie gra .... dziwi mnie ze w ogole takie cos wypuszczaja.Przeceiz to jest zenujce ....nie mowiac juz o cenie na ps4.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiadomo,jak gra jest dobra (nie wiem jaki będzie "The Order 1886") ,chciałoby się aby była także w miarę długa.
Jednak wolę pograć w 9 godzin dobrej rozgrywki,fajnie się przy tym bawiąc,niż np. 20-30 godzin średniawki...
Co do ceny - "The Order 1886" na Allegro chodzi już od 90 zł.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystko się zgadza, ale nie za 200zł! Ja już zakończyłem ten etap.

[youtube]Pa5UHHmr4dE[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To prawda,większość gier na konsole jest o wiele droższych niż na PC.

Mnie jedynie ciekawią te Exclusivy (czyli na wyłączność danej platformy),chociaż ostatnio widzę,że coraz ich mniej.W 2015r. PS4 będzie miało jakieś 3-4 ciekawe tytuły,X One niestety tylko 1-2,z czego nie wiadomo ile tak naprawdę będzie dobrych...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak się składa, że te konsolowe Exclusivy to zazwyczaj dopracowane i dobre produkty.
Gość zresztą słusznie to ocenił.
Pytanie czy PeCeciarz ma powody do zmartwień, ale myślę, że nie.
Gier na PC nie brakuje, jest w czym wybierać, a na osłodę większość pozycji mamy za śmieszną kasę (w porównaniu do absurdalnych cen konsolowych pozycji).
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Poczytałem dzisiaj trochę o "The Order 1886" (Exclusive) i jednak ludzie raczej narzekają."Bloodborne" również jest pod znakiem zapytania.Najwięcej osób w 2015 r. czeka na nowego "Uncharted".

Na PC z kolei wychodzą gry,których nie ma na konsolach np. ostatnio "Asseto Corsa" lub różne strategie...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czyli użytkownik w zakupioną grę,może grać na dwóch kontach,z czego jedno sprzedaje... ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgodnie z instrukcją, trzeba grę ściągnąć na drugim koncie i potem można się przelogować na swoje i normalnie korzystać. Ja z tego co pamiętam, dowiedziałem się o tym po fakcie, ale działa.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zgodnie z instrukcją, trzeba grę ściągnąć na drugim koncie i potem można się przelogować na swoje i normalnie korzystać. Ja z tego co pamiętam, dowiedziałem się o tym po fakcie, ale działa.

Czyli chyba każdą grę można tak kupić,tylko jak ją już przykładowo przejdziemy,to możemy ją sprzedać ?
 
Do góry