Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co za po.... e czasy. Żeby taki element wgl. miał możliwość upublicznia się, no chyba, że jako przestroga dla innej patoli :D

Chociaż z drugiej strony, lepiej jak żebrzą w necie, jak pod monopolowym. Generalnie niczym się nie różnią do tych pato streamerów w Bmw M2, ten sam sort.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Co za po.... e czasy. Żeby taki element wgl. miał możliwość upublicznia się, no chyba, że jako przestroga dla innej patoli :D

Chociaż z drugiej strony, lepiej jak żebrzą w necie, jak pod monopolowym. Generalnie niczym się nie różnią do tych pato streamerów w Bmw M2, ten sam sort.

Armanig, armanig...
Z calego naszego grona Hdtv chyba jako pierwszy dopadl cie kryzys wieku sredniego. :)


Pirus, bez twojej pomocy by sie to nie udalo xD Zawsze miales najslabsza glowe :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig, armanig...
Z calego naszego grona Hdtv chyba jako pierwszy dopadl cie kryzys wieku sredniego. :)

Eeee... gdzie tam. Jeszcze mi trochę brakuje ; )
Po prostu pamietam jak było kiedyś (w sumie nie tak dawno temu), czego mogą już nie pamiętać roczniki +1995-2000 i widzę co jest dzisiaj. Coś co kiedyś było żenadą nawet dla blokersów, dziś staje się normą. Dziś nawet "gangusy" z koziej dupy wyjaśniają się na YT.
Pershing przewraca się w grobie :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piruś, co Ty pitolisz do mnie? Przecież to jakieś dziadki : )
W ogóle o czym my gadamy, przecież to bezużyteczna patola, która nie dość, że robi chlew, to jeszcze ma prawo głosu.
U mnie żule na osiedlu mają wiecej kultury.
Chleją, ale z klasą : ) inaczej by ich szybko chłopaki na osiedlu ustawili.

Nie mam szacunku do patoli i to jeszcze alkoholików.
Pomagałem kiedyś takim lata, to mnie okradli, a jak proponowałem robotę, to krzywili się jak po denaturacie.

Mierzi mnie jak widzę, że takie rzeczy są na YT.
Nic na to nie poradzę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mówię, że dzisiejsze 20 latki, nie znają innego świata.
Żadnej skali porównawczej. Wszystko z neta od "idoli"
Nie wiedzą, że siarą jest nagrywanie na kogoś filmów, zamiast wyjaśnić po cichu między sobą. Kiedyś się na to mowilo skarzepyta, a potem były bęcki po szkole : )
Dziś się nagrywa 20 filmów.

Dobra, bo się offtop zrobił.
Ktoś ma pomysł, na samoczynne włączanie pc (np.) w nocy?
Wyłączyłem co trzeba (wg. zaleceń) ale dalej to samo.

Druga sprawa, win 10 nie może przeprowadzić aktualizacji.
Cały czas info, zaktualizuj i wylacz, ale nie aktualizuje.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Armanig, dziadziejiesz... :)

Gadasz jak "kazdy" ojciec....
"Za moich czasow to nikt by nie pomyslal aby dupa swiecic przed kamerka" Za moich czasow to do szkoly pieszo 3 km przez zaspy 2 metrowe musialem chodzic do szkoly" :)

Znasz te legendy o szkole i zaspach?

Ot, cos w tym stylu xD
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, tak znam tą śpiewkę, ale ja nie o tym.
Na szczęście większość małolatów jest normalna i dla nich to też zenada.

Nie znam też żadnych legend o zaspach i jakimś łażeniu z buta, może u was takie chodziły, u nas były autobusy i tramwaje, więc z buta nie chodziłem zbyt wiele, a od małolata na motorach i autami ; )

Nie wiem też, co ty chcesz od lasek przed kamerkami :D

Generalnie chodzi mi o pokolenie pipek życiowych i patoli, kiedyś to był wstyd, w sumie dalej jest, ale nikt się tym nie chwalił, zwyczajnie było wstyd.

Dziś jak się okazuje, ta patola ma odbiorców i to jest chore.
Bez YT i neta, wyginęli by dawno.

[youtube]-iCdNSx2ZgE[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na szybko, jaka drukarka? Ktoś ma tą w pojemnikami na dolewkę tuszy? Dobre to, sprawdza się faktycznie? Kosztuje ok. 500zł - 600zł.

Mam laserową już i co roku od nastu lat wymieniam atramentówki , teraz potrzebuję następną, ale nigdy nie miałem tej z dolewką.

Nie chce już pakować kasy w tusze do starej, wole nową kupić.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Też miałem,jak i przerobione PSP ;)
Ale GTA miałem oryginał :grin:
[youtube]Kk3yJtgArMs[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Na szybko, jaka drukarka? Ktoś ma tą w pojemnikami na dolewkę tuszy? Dobre to, sprawdza się faktycznie? Kosztuje ok. 500zł - 600zł.

Mam laserową już i co roku od nastu lat wymieniam atramentówki , teraz potrzebuję następną, ale nigdy nie miałem tej z dolewką.

Nie chce już pakować kasy w tusze do starej, wole nową kupić.

Kiedys z tym sie bawilem... Syfu co nie miara. Wkolko glowice sie zapychaly, musisz czesto drukowac. I tak rok max 2 lat nie wytrzymalo - zlom.
 
Do góry