Pc

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wujek TRUMP zalatwil niezle rabaty na Huaweia wiec dostalem nowa zabawke. :)

Ma sluzyc do pracy, mobilnie, dokumenty, strony oraz Faktoring/przelewy. xD

W ostatecznosci moze mama pozwoli to netflixa z atmosem wyprobuje xD

Windows 10 - - - - jaki zrabany system masakra. Wszystko o mnie chce wiedziec, pierdylion powiadomien, chmurek 3 razy sie pyta przy zmianie standardowej przegladarki, no nie ogarniam.

- Czy napewno chcesz zmienic przegladarke?
+Tak.
- Wejdz w ustawienia i to zmien.
+ (jakby klikniecie tak nie wystarczylo)
- Napewno nie chcesz wyprobowac naszej nowej przegladatki? Jest szybsza, latwiejsza i wogole naj naj naj...?
- #&$%@ NIE.

Oczywiscie zmiana jezyka w Office graniczy z codem. Najlepei odinstalowac i zainstalowac nowy odrazu polski.




Jakby byla mozliwosc, pewnie Armanig kliknalby Lubie To! Pod tym zdjeciem xD
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spoko, spoko. Sam mam podobnego dzika, coś takiego, tyle, że można zrobić z tego też "tablet" i jest dotykowy. W sumie leży i się kurzy, nie wiem czy nie będę gonił, ale ogólnie fajne sprzęcicho. Chociaż wolałbym teraz MS Surface, wymiata.

spectre-x360-design-img-1.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
MS Surface tak myslalem ale tam chyba odlaczana klawiatura a chcialem cos klasycznego - - - moze zle zrobilem. I tak sie zdziwilem ze ten huawei ma dotykowy ekran hehehe.... Paluchem dotykam a tu sie przelacza. Tak opinie w necie ze za 2200zl nic lepszego niz huaweia bym nie kupil.

Surface tez jakas niby promocja.

https://www.pepper.pl/promocje/micr...4gb-emmc-klawiatura-type-cover-burgund-169792

A ty masz tego HP w wersji limitowanej - zlotego. Bodajze co rok temu kupowales?
Widzisz, bym wiedzial ze chcesz sprzedawac to bysmy sie moze dogadali :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Byśmy się na pewno dogadali. Złoty z bronzem, fajnie się prezenci. Szkoda go, bo leży i się kurzy.
Jak coś chce zobaczyć, to i tak biorę telefon i tam się męczę - właśnie dlatego czekam na jakieś składane smartfony, a coś grubszego robię już na stacjonarnym PC.
Ten Surface jest o tyle kozacki, że wygląda jak typowy tablet, a przy okazji ma Win10 na którym zrobisz wszystko.
 

castel

Member
Spoko, spoko. Sam mam podobnego dzika, coś takiego, tyle, że można zrobić z tego też "tablet" i jest dotykowy. W sumie leży i się kurzy, nie wiem czy nie będę gonił, ale ogólnie fajne sprzęcicho. Chociaż wolałbym teraz MS Surface, wymiata.

spectre-x360-design-img-1.jpg

Ile chcesz za to cudo i co to za model?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jest Spectre "coś tam" chyba 360, z obrotową matrycą, tak, że można zrobić też z tego tablet, a win10 przełącza się właśnie z automatu w tryb tabletu.
Generalnie to pewnie bym sprzedał, ale może się jeszcze przyda?
Daj pomyśleć.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czemu?

Przeciez to oczywiste ze powoli wszyscy przenosza fabryki do wietnamu / tajlandii itp. To sie zaczelo juz 3 lata temu, Trump tylko to przyspieszyl odrobine.

Pracownik w chinach po studiach juz zarabia tyle samo co w Polsce. Towary i produkcja w chinach sa na tym samym poziomie cenowym co w PL. Pisze to z doswiadczenia, bo zajmuje sie miedzy innymi zakupami z chin i indii.


Moze cos nam polakom skapnie z tego "nowego przetasowania"?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No wkoncu po wieloletnich probach...

Po wpisaniu milona razy kodow potwierdzajacych ze moj email jest prawdziwy w windowsie 10.

Po wytlumaczeniu temu glupiemu systemowi ze Atmos i Jack to raczej nie zabangla.



Wkoncu udalo sie uruchomic atmosa na netflixie. I powiem wam ze nie jest az tak zle. Narazie testy na Bright i jest nawrt milo.

 
Do góry