Panoramiczny monitor PHILIPS 21:9 stworzony do domowej rozrywki

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
uświadomiłem sobie to już jakiś dłuższy czas temu :p, ale dzięki za troskę. Wysokość ma praktycznie taką samą co mój obecny monitor tylko tyle że jest szerszy zdecydowanie;)

To chyba ja Ci nawet pisalem (po pomiarach), z tego co pamietam :)
Edit: Strona 2 tego watku :) swoja droga ladnie ten czas leci..
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
To chyba ja Ci nawet pisalem (po pomiarach), z tego co pamietam :)
Edit: Strona 2 tego watku :) swoja droga ladnie ten czas leci..

Dokładnie Ty mi to uświadomiłeś i było to jakieś 2 miechy temu:D. Niestety czas leci, ale nadal słyszę, że jak głupi byłem tak głupi jestem:D w dobrym tego słowa znaczeniu :)
 

prime

New member
armanig powiedz mi jeszcze jakie są niższe rodzielczości które obsługuje monitor
defaul to 2480x1080, a zastanawiam się nad tym, że pewnie w tej rozdziałce gry mogą klatkować więc trzeba będzie kożystać z niższych rozdzielczości....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nizsza rozdzielczosc jaka mozesz ustawic to 1920x1080, z tym ze otrzymasz pasy po bokach. Nastepnie to 1680x1050, 1600x900 itp. Nie jestem pewien tez, czy nie mozna otrzymac innych ustawien z poziomu samej gry.
Pamietaj tez ze ja piszac o swojej karcie graficznej 670m, mialem na mysli karte w laptopie, a to nie to samo co karta do PC. W PC duzo nizsze oznaczenie bedzie odpowiednikiem.
 

prime

New member
czyli by korzystać z pełni obrazu na całości, bez pasów tylko rozdziałka zalecana jest dostępna, niższe tylko z proporcjami 16:10/16:9
szkoda:(
by grać na full w aktualne i wymagające tytuły jest potrzebna mocna karta taki gtx770 to minimum niestety
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
@prime
Od zarania komputerowych gier i sprzętu tak było. Jeśli chcesz pograć w nowości na full detalach to kupujesz mega mocną grafikę. Czasami jej koszt był większy niż reszta podzespołów komputera.
Podobnie, od zarania dziejów korzystać pisze się przez "rz". ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiesz nie siedze w tych kartach montowanych w PC, ale z tego co wiem taka 760 miazdzy moja 670m (wersja montowana w laptopie), a ta u mnie dziala wysmienicie, pewnie ze nie jest to zawsze absolutny full detal w grach, ale wszystko dziala bardzo przyjemnie, czasem trzeba zjechac z ustawieniami, ale to dalej nie zmienia faktu ze wyglada to cudnie. Mysle ze spokojnie ogarniesz karte ktora bedzie pod kazdy wgledem lepsza jak moja. Wszystko zalezy od oczekiwan, bo mozna zlozyc kompa za 7tys. i juz nie ma zmiluj dla zadnej gry.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak ma, mozesz sobie powiesic. Tylko musisz sobie dokupic wieszak, od kilkunastu zl, do kilkudziesieciu.
 

prime

New member
byłem dziś w MM i saturnie zobaczyć to cudo LG
pierwsze wrażenie - co to takie małe:)
ale jak pobawiłem się, ustawiłem odpowiednio na wysokości oczu i odpaliłem windowsa to wrażenie ekstra:)
ciekawe czy można liczyć na cene ok. 1900 w najbliższych 2 miesiącach...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pisalem zeby nie sugerowac sie w sklepie :)
W sklepie tez mi sie wydawal maly (takie sprawia wrazenie, z uwagi na szerokosc), ale juz w domu na biurku, calkiem co innego. Z cenami roznie bywa, jest jeden za 2079, ale chwilowo niedostepny, mozna tez sprobowac potargowac sie w MM, obserwowac aukcje, teraz np. trwa licytacja takiego samego, moze uda Ci sie wygrac?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Byc moze, zobaczymy na ilu stanie. Najtaniej widze za 2120zl w sklepie internetowym. Powinno taniec, chociaz od czasu jak kupilem nie specjalnie ruszylo w dol.
 

prime

New member
ja już w sklepie widziałem wczoraj za 2050, nie ma chyba co liczyć na szybki spadek cen, nie mam wielkiego popytu na tego typu monitory, jednakże biorąc po uwagę konkurencję dla LG z takimi moniotrami wychodzą taniej, więc sądzę że producent popuści trochę cenę....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam nadzieje, powinny kosztowac po 1200zl, przy takiej cenie kazdy sceptyk moglby sie przekonac jak duza to jest zmiana i komfort uzytkowania. Mimo ze zaplacilem sporo wiecej, to nie zaluje zlotowki. Co do konkurencji, to owszem jest juz powoli w czym wybierac. Aczkolwiek ten LG ma bardzo dobre recenzje.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spotkalem sie, ale nie osobiscie ;) Mnie interesowal tez wyglad (chociazby stopka), a ze w recenzjach wypadl takze jako jeden z najlepszych, to wybor byl prosty. Natomiast jak Cie interesuje ten z regulacja w pionie, to masz wybor. Szczerze mowiac, nie wiem czym sie jeszcze rozni.
 
Do góry