Panasonic VT50 wszystko o serii (TX-P50VT50 TX-P55VT50 TX-P65VT50) testy, opinie etc.

ALIENS2012

New member

wojt88

Guest
@cureman mi wyświetla listy plików dokładnie tak jak w kompie - sortowane według alfabetu; są jeszcze opcje wyświetlania wszystkich plików video na hdd w jednym folderze lub wszystkie foldery z filmami w katalogu - wszystko alfabetycznie...

@aliens mi się wydaje, że na bateryjki bo dziurki nie widzę by wsadzić (bez skojażeń ;)) ładowarkę (tak jak w sklepie)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
016_P1390151.JPG

Tu gdzie jest śrubka wkłada się baterię.
 

otan

New member
Bez reklam
Kto pyta nie błądzi. Tylko bez przesady. Jak masz jeszcze wątpliwosci to zadzwoń do Panasonic Polska i wszystkiego sie dowiesz. Proste rozwiązanie. Zresztą temat jest mało interesujacy czy akumulatorki czy baterie zasilają okularki. Dobrym pytaniem jest na jak długo wystarczą baterie podczas użytkowania okularów.
 

otan

New member
Bez reklam
Czy ktos z użytkowników 55VT50 próbował podpiąć bezprzewodową klawiaturę i mysz ?
Ciekawe czy tylko firmowa klawiatura - mysz będzie działać z TV czy tez może być zastosowana każda inna bezprzewodowa. Jaka jest zastosowana w TV karta sieciowa do bezprzewodowego netu - n. Żeby przeglądarka dobrze działała potrzebny jest szybki net. Ja mam łacze 60/8 Mb/s
 

rawojc

New member
Kto pyta nie błądzi. Tylko bez przesady. Jak masz jeszcze wątpliwosci to zadzwoń do Panasonic Polska i wszystkiego sie dowiesz. Proste rozwiązanie. Zresztą temat jest mało interesujacy czy akumulatorki czy baterie zasilają okularki. Dobrym pytaniem jest na jak długo wystarczą baterie podczas użytkowania okularów.

Wg mnie to dobre pytanie, bo często podkreśla się w recenzjach, że do TV dołączono 2 pary okularów, a nie wspomina się o sposobie ich zasilania. W modelach serii 30 dołączano okulary z możliwością ładowania przez USB. Ludzie często uwzględniają wartość tych okularów w porównywaniu do ceny np. do ST50. I tutaj kupujący napotyka niemiłe zaskoczenie, jakiego ja doświadczyłem po zakupie VT50, że okularów nie można ładować. To kolejny fortel Panasonica na wyciągnięcie dodatkowej kasy od klientów.

Osobiście nie sprawdzałem z zegarkiem w ręku na ile czasu one wystarczają, ale testowałem 55VT50 na różnych materiałach 3D SBS i nawet nie wiem kiedy poziom naładowania spadł o połowę, w sumie może były to w przybliżeniu 2 godziny. Podsumowując, jeżeli ktoś chce używać 3D, to i tak musi dokupić okulary na akumulatorki, a te dołączone są jedynie do tego, aby się zapoznać z możliwościami TV i zdecydować czy warto kupować model okularów z literą E na końcu.
 

otan

New member
Bez reklam
Po co kupować okulary jak mozna dokupić akumulatorki i ładowarkę i po temacie. Dlatego napisałem że temat nie jest istotny dla użytkowników. Gorszy pilot niż w modelu VT30 tego Panasonic również nie napisał ale dla zainteresowanych i dociekliwych potencioalnych klientów to nie stanowi problemu bo mamy forum i tel. do Panasonic Polska.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdziłem okulary, są kompatybilne z różnymi firmami . Czyli można sobie wybierać w nowym systemie okulary nie koniecznie tej samej firmy.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Mam zamowiony VT50 .Wczoraj chcialem sprawdzic jak wyglada sygnal sd na VT 20 (kiedys bylem posiadaczem tego modelu) u brata.Sygnal przez HDMI z N-ki Hd .Kanaly Hd wyg.dosc ladnie ale juz sd to dla mnie tragedia.Mam pytanie jak radzi sobie VT 50 z kanalami sd?.Pamietam ze na VT30 obraz na kanalach sd (polsat cyfrowy)byl ok.
 

otan

New member
Bez reklam
Mam starszego Panasonica i radzi sobie bardzo dobrze z sygnałem SD. Odbiór na ekranie TV jest uzależniony od jakosci sygnału jakim dysponujesz, a nie od samego odbiornika TV.
Porównaj jakosć odbioru w HD nadawanego z TVP 1 lub TVP 2 Polsat czy TVN z EUrosportem HD, Canal + Sport. Podobnie rzecz ma się z sygnałem SD. Zależy od nadawcy. N-ka nie radzi sobie za dobrze z sygnałem SD.
Jakosć odbioru programów w TV jest scisle związana z jakoscią sygnału jakim dysponujemy. Dysponując dobrym sygnałem i dobrej jakosci kablami połączeniowymi możemy być spokojni o jakosć obrazu na naszym TV.
To trochę jak z samochodem jeżdzącym na paliwie Super 98. Zatankujesz Etylinę 95 i też bedziesz jeździł, ale nie z tą dynamiką na jaką stać samochód.
 

ptx

New member
zgodzę sie z taba co do jakości sygnału natomiast mam wątpliwości co do kabli ,jeżeli mówisz o HDMI gdyż te w moim przekonaniu nie poprawiają jakości obrazu (albo jest albo go niema) zasilające także testowałem i poprawy nie zauważyłem także podłączając plazmę do listwy sieciowej gigawata pf2...wiec o które kable chodzi?
 
Ostatnia edycja:

wojt88

Guest
VT50 ma 3 głośniki - dwa przednie (8cm podłużne głośniki) i jeden niskotonowy (fi100 mm) dla mnie strasznie słaby dźwięk... Dzięki temu plazma jest cienka. Podłączyłem dziesięcioletnie głośniki 2.1 z kompa i już jest dobrze :)
 

cureman

Active member
Bez reklam
VT50 ma 3 głośniki - dwa przednie (8cm podłużne głośniki) i jeden niskotonowy (fi100 mm) dla mnie strasznie słaby dźwięk... Dzięki temu plazma jest cienka. Podłączyłem dziesięcioletnie głośniki 2.1 z kompa i już jest dobrze :)

Jak to 3 ? Reklamowany byl na filmikach ze ma 8 glosnikow ,kolejna sciema :( ?

Cyt-Technologia Infinite Black Ultra z 24 576 poziomami gradientu znajdzie się w seriach VT50 i GT50, serie ST50 i UT50 będą wyposażone w technologię Infinite Black Pro znaną z flagowych modeli na rok 2011. Serie VT50, GT50, ST50 będzie ponadto wyróżniać sterowanie sub-polowe 2500 Hz, łączność Bluetooth, Ethernet i WiFi, DLNA, VIERA Connect z przeglądarką internetową oraz 8 wbudowanych głośników
 
Ostatnia edycja:
Do góry