Panasonic VT,GT,ST 60

geffer

New member
Ktoś używał z st60,gt60,vt60 jakiś dedykowanych albo zastępczych kamerek do skype'a?

ciekaw jestem jak te dedykowane od Panasa się spisują ... chociaż nie ukrywam, że troszkę żal wyrzucić ok 400zł na dedykowaną kamerkę gdy w podobnej cenie mamy Logitech c920 który wspiera już 1080p połączenia skype.

Tylko właśnie pytanie czy ten c920 będzie kompatybilny i rozpoznany przez TV

Ktoś miał, używał, coś podpowie?
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
Z tego co wyczytalem w necie to Logitech c920 nie bedzie kompatybilne z tymi tv. Do telewizora potrzebujesz kamerki plug and play poniewaz na telewizorze nie zainstalujesz sterownikow do kamerki.
 

brabo

Member
Ktoś używał z st60,gt60,vt60 jakiś dedykowanych albo zastępczych kamerek do skype'a?

ciekaw jestem jak te dedykowane od Panasa się spisują ... chociaż nie ukrywam, że troszkę żal wyrzucić ok 400zł na dedykowaną kamerkę gdy w podobnej cenie mamy Logitech c920 który wspiera już 1080p połączenia skype.

Tylko właśnie pytanie czy ten c920 będzie kompatybilny i rozpoznany przez TV

Ktoś miał, używał, coś podpowie?


produkty z 2013 sa kompatybilne tylko z jedna kamera TY-CC20W

Communication Camera Information of VIERA 2013-year Models for Europe except the U.K./Ireland | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global

do serii 50-tek z 2012 byly 2 kamery panasonica i 1 logitecha
ja posiadam TY-CC20W -bardzo dobry obraz i dzwiek, no i wyglad pierwsza klasa-warta tej ceny
 
Do góry