Panasonic TX-P55VT50 - test otwarty. Najlepszy obecnie telewizor na świecie ?

claudio

Member
El-Maniaque pierwsza i bardzo wazna zasada przy wyborze telewizora to nie porownywanie ich w marketach czy sklepach.
To ze widziales mruganie w sklepie to Ci wierze, tez zalezy jaki sygnal byl podlaczony, ale w domu to wszystko zupelnie inaczej wyglada :)
 

cureman

Active member
Bez reklam
:( :( :( Nie mam szczescia do cieszenia sie VT50 !.

Moja pierwsza 50 -wada fabryczny( cos z obrazem )
Druga 50- rozklejona matryca w lewym rogu!
Trzeci VT 50 55 cali -dzis zobaczylem na samym srodku ekranu piksel widoczny na bialym tle i swieci na zolty kolor.Nie spodziewalem sie tego po Panasonicu ze takie buble sa w tych tv za tyle kasy. Czekam znow na nowy egz.VT50 55 cali.Od 2tygodni skrecam tylko telewizory.Masakra jakas..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No tak to teraz te niedopracowane trafiły do Niemiec. U nas w Polsce wszystkie są super.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Powiem Ci nieskromnie. Sprzedaliśmy "sporo" modeli serii VT50 w różnych rozmiarach i powiem z prawdziwą satysfakcją - Zero problemów !.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Powiem Ci nieskromnie. Sprzedaliśmy "sporo" modeli serii VT50 w różnych rozmiarach i powiem z prawdziwą satysfakcją - Zero problemów !.

Nie wiem czemu mam takiego pecha!.Czekam do 1-wszego na wymiane.Aby mi znow ktos nie napisal ze oceniam albo co gorzej oczerniam model ktorego nie mam.
 

Attachments

  • SAM_0389.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg
    SAM_0389.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg
    33,5 KB · Wyś: 122
  • SAM_0391.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    SAM_0391.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    39,6 KB · Wyś: 941
  • SAM_0390.jak-zmniejszyc-fotke_pl (1).jpg
    SAM_0390.jak-zmniejszyc-fotke_pl (1).jpg
    36,8 KB · Wyś: 108
Ostatnia edycja:

Shadowbad.

New member
Sądziłem, że plazmy Panasonica, zwłaszcza te topowe, to produkt Made in Japan. Sam jestem zainteresowany kupnem VT50, ale po tym co ty czytam, zaczynam mieć wątpliwości... Nie chodzi mi o prezentację z "pierwszej strony" która robi pozytywne wrażenie. Ostatnie wpisy "curemana" dość skutecznie chłodzą mój zapał przed nabyciem nowego wyświetlacza. To jednostkowy przypadek, czy jest ich więcej???
 

GUMIS-OPONY

New member
Prośba o pomoc

Witam wszystkich :smile:
Przeczytałem ten temat dzisiaj przez parę godzin od deski do deski i jestem pełen podziwu dla profeski i zaangażowania niektórych forumowiczów.
Ale ja po prośbie :blagam:
Chcę kupić nowy tv i po kilku godzinach przed kompem na placu boju zostały Panasonic TX50VT50 lub większy i Sony KDL-46HX920 lub większy.
Tv ma być zlokalizowany w sypialni na ścianie do oglądania raczej wieczorową porą w pozycji horyzontalnej odległość ok 2,5 - 3 metry.
Proszę o radę :
1.czy to dobry wybór ( czy może jest na rynku coś lepszego)
2.czy plazma czy LCD ( gdzieś wyczytałem że LCD kiepsko się ogląda po ciemaku )
3.Ile cali max żeby się nie męczyć ? (pytanie laika bo jestem laikiem :smile: )
4.Czy warto skorzystać z możliwości prezentacji tv w domu i czym to się je ?

Pozdrawiam wszystkich i z niecierpliwością czekam na info bo może się jeszcze załapię na kawałek olimpiady :)
 

digitalus

Banned
Witam
W sypialni sa doskonale warunki dla plazmy. Kupilbym plazme.Rozczarowanie z jakosci obrazu wykluczone. Takie jest moje zdanie.
Podobne zdanie ma Piotr Wojtowicz, operator filmowy, autor zdjęć do filmów i seriali, między innymi Prymas, Tam i z powrotem, Ekstradycja, Sztos, E=mc2, Sfora, Jutro idziemy do kina oraz Czas honoru.
Ten typ ekranu telewizyjnego odtwarza cała paletę barw, niuansów w jasnych i ciemnych partiach obrazu. Ma on znacznie szerszą i bogatszą paletę kolorów i ich odcieni.
caly tekst tutaj
Filmy HD dla każdego. Porównanie 15 odtwarzaczy multimedialnych - RTV - Video - Trochetechniki.pl
Jesli odleglosc od telewizora wynosi 3 metry to ekran o rozmiarze 50 cali na pewno nie bedzie zbyt duzy
 
Ostatnia edycja:

Soryu

New member
Bez reklam
Witam
W sypialni sa doskonale warunki dla plazmy. Kupilbym plazme.Rozczarowanie z jakosci obrazu wykluczone. Takie jest moje zdanie.
Podobne zdanie ma Piotr Wojtowicz, operator filmowy, autor zdjęć do filmów i seriali, między innymi Prymas, Tam i z powrotem, Ekstradycja, Sztos, E=mc2, Sfora, Jutro idziemy do kina oraz Czas honoru.
Ten typ ekranu telewizyjnego odtwarza cała paletę barw, niuansów w jasnych i ciemnych partiach obrazu. Ma on znacznie szerszą i bogatszą paletę kolorów i ich odcieni.
caly tekst tutaj
Filmy HD dla każdego. Porównanie 15 odtwarzaczy multimedialnych - RTV - Video - Trochetechniki.pl
Jesli odleglosc od telewizora wynosi 3 metry to ekran o rozmiarze 50 cali na pewno nie bedzie zbyt duzy

Wydaje mi się, że wypowiedź P.Wojtowicza jest z czasów, kiedy lcd faktycznie były ino "jarzeniówkami", albo najpewniej on tylko takie widział. Może darujmy sobie jego zdanie. ;)
 

digitalus

Banned
Wydaje mi się, że wypowiedź P.Wojtowicza jest z czasów, kiedy lcd faktycznie były ino "jarzeniówkami", albo najpewniej on tylko takie widział. Może darujmy sobie jego zdanie. ;)
LCD doskonale sprawdza sie w witrynach sklepowych bo duzo klientow traktuje telewizor jak zarowke i wybiera ten ktory mocniej swieci.
Coś takiego jak LED TV nie istnieje.Mozna przeczytac o tym tutaj i obejrzec zdjecia
cytat
W przekazie reklamowym, w sklepach, w Internecie spotkamy się z określeniem LED TV. Warto zaznaczyć, że produkt taki istnieje tylko w głowach marketingowców i zdezorientowanych klientów
Aktualności
i tutaj
http://www.proline.pl/?n=led-tv-szum-marketingowy-czy-zwykle-oszustwo
W domu plazma prezentuje sie lepiej od lcd lub pseudo led -tv.
To bardzo dobrze znany przyklad.na poczatku wszystko wyglada podobnie ale
http://www.youtube.com/watch?v=I9srWo1Ikd0
Zbliznie kamery na liscie drzew w pdp czyli plazmie widac wiecej szczegolow, w " led" to jedna wielka jasna plama i zanik szczegolow.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sadzac po tym co napisal "digitalus" lcd nie nadaje sie do niczego, jedynie do wyswietlania reklam w witrynach. Jako posiadacz plazm i lcd, moge jedynie powiedziec ze wiekszych bzdur dawno nie czytalem. Jezeli tak maja wygladac dyskusje nt. tv i tych dwoch roznych technologi to tylko mozna wspolczuc tym ktorzy na podstawie tego co tu wyczytaja dokonaja wyboru tv.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Sadzac po tym co napisal "digitalus" lcd nie nadaje sie do niczego, jedynie do wyswietlania reklam w witrynach. Jako posiadacz plazm i lcd, moge jedynie powiedziec ze wiekszych bzdur dawno nie czytalem. Jezeli tak maja wygladac dyskusje nt. tv i tych dwoch roznych technologi to tylko mozna wspolczuc tym ktorzy na podstawie tego co tu wyczytaja dokonaja wyboru tv.

Popieram !.Sama prawda.
 
Do góry