Panasonic TX-P50VT30E

medvet

New member
Większość scalaków jest pod radiatorami. Elektrolity wlutowane tak, że nie widać producenta, tylko wartości, ale wartości nietypowe np. 190 uF/68V - mogą to być Panasoniki. Matryca - to sprawa jasna - Panas Made in Japan. Filtr p/zakłoceniowy NEC. Modułów nie rozbierałem. Moduły oznakowane kodami kreskowymi. Przy demontażu tylnej ścianki trzeba uważać na prawy górny róg TV ( patrząc od tyłu na TV ) - jest tam zatopienie bańki matrycy, wprawdzie osłonięte metalową przesłoną, ale uważać trzeba. Głowica zintegrowana Sharp.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Widzę, że już drugi kolega w innym wątku napisał, że sporadyczne problemy z rwaniem obrazu usunął przez przełaczenie funkcji Inteligent frame creation z max na pośrednie. Ciekawi mnie czy też macie tą funkcję ustawioną jako pośrednie czy też na max?
 

kaviter

New member
Widzę, że już drugi kolega w innym wątku napisał, że sporadyczne problemy z rwaniem obrazu usunął przez przełaczenie funkcji Inteligent frame creation z max na pośrednie. Ciekawi mnie czy też macie tą funkcję ustawioną jako pośrednie czy też na max?

ja mam wyłączone to i wszystkie inne "polepszacze" typu redukcja szumów, eco itp każda z tych funkcji powoduje pogorszenie obrazu
 

2marekm

New member
Mam TX-P50VT30E od trzech dni, ale szału z obrazem nie ma. Porównując do starego Panasonika TH-42PV8P, odnoszę wrażenie , że obraz na tym starym jest lepszy. Szkoda, że nie mam możliwości włączyć dwa TV jednocześnie z tego samego źródła sygnału.
Co robię nie tak, że nie mogę nagrywać programu na kartę SD ?
W menu w opcjach nagrywania ustawienia właściwe, karta sformatowana w telewizorze. Po naciśnięciu na przycisk nagrywania wyświetla komunikat "Brak danej funkcji".
 
D

Deleted member 121090

Guest
Witam. Nosze się z zamiarem kupna 42 cali VT30, ostatnio wyczytałem taki wątek na innym forum
Green Tinge Fault - Panasonic (VT30, GT30 and ST30) | AVForums.com - UK Online i troche sie przeraziłem. Czy ktos z Was napotkał taki problem w swoich vt30tkach? Jakie macie wrażenia z tym zwiazane?
Nie wprowadzaj w błąd. Gość podał przykład modelu ST30 w którym zauważył tą wadę. Posiadacze VT30 z linku który zapodałeś odpowiedzieli mu że tej wady ich VT30 nie mają.
 
Do góry