Panasonic TX-P50VT30E

plejak

Banned
Panasonic vt 30

PLEJAK
Niestety mamy tą wątpliwą przyjemność że akurat zainteresował Cię Panasonic TX-P50VT30E
Tak mi przykro , ale przecież moje posty są bez sensu.Ta plazma jest najlepsza na rynku tv.Każdy kto ma ją kupić i tak to uczyni bez względu na wpisy z forum.To nie jest miejsce opiniotwórcze.Znakomity tv sam się obroni.Nieprawdaż?
 
moja plazma 46' (470W ;)) nie grzeje się, jest co najwyżej letnia, zarówno z przodu jak i z tyłu a stoi 10cm od ściany :)
Don111- inni uzyszkodnicy maja kaloryfer w domu-
Witam!! Jestem od kilku dni posiadaczem w/w plazmy,przekątna 42" to już moja 4 plazma(panasonic i pioneer), bo jakoś do lcd nie mogę sie przekonać ( przez pół roku użytkowałem lcd panasonic lx85). Do napisania tego posta nakłonił mnie niepokojacy objaw, a mianowicie, przy właczonym telewizorze w dzień, w pokoju nie za bardzo nasłonecznionym- polowa okien zasłonieta roletami, przy włączonym ustawieniu na "normal", kontrast 35 włączone "eco" , bardzo nagrzewa się przednia szyba ( ekran). Zaniepokojony sprawdziłem ile pobiera energii w/w plazma i okazało się że 260W, po wyłaczeniu "eco" pobor spadł do 200W. Wieczorne ustawienia "kinowy" "professional", według podpowiedzi zawartych w tym wątku( wcześniejsze posty) dało rezultat około 140W-160W . Nie za bardzo przejąłem się poborem energii ale ciepłem emitowanym z ekranu, przy ogladaniu w dzień-to naprawdę kaloryfer.Co do jakości obrazu jestem bardzo zadowolony, na programach w rozdzielczosci "sd" korzystając z n-ki ,ustawiam rozdzielczość 576i ( najlepszy rezultat), co do tzw "rwania obrazu" to zdarza się to stosunkowo czesto ale tylko przez moment, i jak telewizor rozpozna daną scenę z ruchem kamery,zaraz eliminuje szarpanie. Wiatraczki słychać bardzo cichutko w nocy, z odległości około 2 m, przy wyciszonym dźwieku. Podsumowując moje wypociny, pragnę zwrócic uwagę że oglądając ten telewizor w dzień , lepiej nie włączać systemu "poprawy" oszczedności energii "eco", jestem ciekawy ile pobiera energii model 50" i większy!!!!!! Pozdrawiam
 

don111

Banned
w takim razie to dla mnie dziwne, że plazma która bierze mniej wat, wydziela więcej ciepła... być może ustawienia kontrastu mają tu znaczenie tzn im więcej tym bardziej się grzeje
siostra ma plazmę LG i też nie zauważyłem aby się grzała, żadne ciepło z niej nie biło

Tak mi przykro , ale przecież moje posty są bez sensu.Ta plazma jest najlepsza na rynku tv.Każdy kto ma ją kupić i tak to uczyni bez względu na wpisy z forum.To nie jest miejsce opiniotwórcze.Znakomity tv sam się obroni.Nieprawdaż?
nie chodzi o Panasonica VT30, dla Ciebie wszystkie plazmy są takie same bo wszędzie gdzie się raczysz udzielić piszesz w kółko o tych samych wadach, obojętnie jakiej plazmy by temat nie dotyczył

Jeszcze nie widziałeś dobrych lcd.Postaw swojego vt30 obok Sony hx 920 lub poczekaj na philipsa 9706 lub toshibę z1 Już Ci napisałem o wadach wielokrotnie po co się powtarzać ,śmiej się śmiech to zdrowie
z tego co wiem już jedna osoba tutaj nie chciała tego modelu Sony i wybrała Panasonica, Philipsa 9705 też jeden użytkownik wymienił na Panasonica V20 i uznał go za lepszy tv, a Toshiba Z1 to zdaje się >2x droższy tv...
dobre LCD widziałem, szkoda tylko że są tak cholernie drogie, w przypadku plazm nawet od najniższych cen (~2k) jest już bardzo przyzwoity poziom jakości obrazu, w przypadku tanich LCD jakość jest niestety żenująca
dlatego preferuję plazmę > LCD, ponieważ cena do jakości jest o niebo lepsza, nie znaczy to jednak że jest to technologia bez wad, jednak nie są to wady o których piszesz, musiałbyś mieć plazmę w domu żeby wiedzieć o czym piszę, to co nam serwujesz to są wady sfrustrowanego LCD-maniaka, który chyba szuka czegokolwiek zaczepnego aby utwierdzić się w przekonaniu że nie wybrał źle, trafiasz nimi niestety kulą w płot bo są to wady nieistotne... wad obrazu plazmy nie widziałem abyś wymienił, czyżbyś uznawał plazmę za idealny tv pod tym względem ?
a może napiszesz jaki sam tv posiadasz, ciekawe czy też jest taki idealny :)
 

plejak

Banned
w takim razie to dla mnie dziwne, że plazma która bierze mniej wat, wydziela więcej ciepła... być może ustawienia kontrastu mają tu znaczenie tzn im więcej tym bardziej się grzeje
siostra ma plazmę LG i też nie zauważyłem aby się grzała, żadne ciepło z niej nie biło


nie chodzi o Panasonica VT30, dla Ciebie wszystkie plazmy są takie same bo wszędzie gdzie się raczysz udzielić piszesz w kółko o tych samych wadach, obojętnie jakiej plazmy by temat nie dotyczył


z tego co wiem już jedna osoba tutaj nie chciała tego modelu Sony i wybrała Panasonica, Philipsa 9705 też jeden użytkownik wymienił na Panasonica V20 i uznał go za lepszy tv, a Toshiba Z1 to zdaje się >2x droższy tv...
dobre LCD widziałem, szkoda tylko że są tak cholernie drogie, w przypadku plazm nawet od najniższych cen (~2k) jest już bardzo przyzwoity poziom jakości obrazu, w przypadku tanich LCD jakość jest niestety żenująca
dlatego preferuję plazmę > LCD, ponieważ cena do jakości jest o niebo lepsza, nie znaczy to jednak że jest to technologia bez wad, jednak nie są to wady o których piszesz, musiałbyś mieć plazmę w domu żeby wiedzieć o czym piszę, to co nam serwujesz to są wady sfrustrowanego LCD-maniaka, który chyba szuka czegokolwiek zaczepnego aby utwierdzić się w przekonaniu że nie wybrał źle, trafiasz nimi niestety kulą w płot bo są to wady nieistotne... wad obrazu plazmy nie widziałem abyś wymienił, czyżbyś uznawał plazmę za idealny tv pod tym względem ?
a może napiszesz jaki sam tv posiadasz, ciekawe czy też jest taki idealny :)
Tak dla mnie technologia plazmowa jest wadliwa niezależnie od modelu.Według mnie Sony HX920 jest lepszy.Załączona fotografia http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/66918-panasonic-tx-p50vt30e-83.html to potwierdza , nie musisz iść do sklepu.
Wspominam Philipsa 9706 (nie 9705)Który w sprzedaży pojawi się za miesiąc.Toshiba jest bardzo droga , rzeczywiście dwa razy droższa.To są wady istotne.Wielu moich znajomych miało i ma plazmy.Sporo z nich zdążyło już wymienić je na inny tv.Ja bardzo dziękuję za tę technologię.Nie jestem niczym sfrustrowany.Wymieniłem wiele wad plazm, odbicia, powidoki, loga.To nie jest idealny produkt.Nie nie napiszę jaki mam tv- tam jeden z forumowiczów wie, bo robił testy podobno tego tv.Napiszę Ci tylko że nie akceptuję edge led czyli 90% lcd.I nie będę Ci przypominał że kolega bardzo żałuje ze kupił VT30.Nie jest to produkt idealny i ma wiele wad.Skoki jasności i rwanie obrazu.Design panasonic nieco zmienił bo plazmy z tamtego roku wyglądają przy lcd jak z innej epoki.TAnie lcd maja kiepską jakość natomiast te dobre są piekielnie drogie,Niestety nie mamy na to wpływu.NIE MA idealnych tv, natomiast ja eliminuję plazmy gdyż mają zbyt wiele istotnych wad.
 

Jacko222

New member
Tak dla mnie technologia plazmowa jest wadliwa niezależnie od modelu.Według mnie Sony HX920 jest lepszy.Załączona fotografia http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/66918-panasonic-tx-p50vt30e-83.html to potwierdza , nie musisz iść do sklepu.
Wspominam Philipsa 9706 (nie 9705)Który w sprzedaży pojawi się za miesiąc.Toshiba jest bardzo droga , rzeczywiście dwa razy droższa.To są wady istotne.Wielu moich znajomych miało i ma plazmy.Sporo z nich zdążyło już wymienić je na inny tv.Ja bardzo dziękuję za tę technologię.Nie jestem niczym sfrustrowany.Wymieniłem wiele wad plazm, odbicia, powidoki, loga.To nie jest idealny produkt.Nie nie napiszę jaki mam tv- tam jeden z forumowiczów wie, bo robił testy podobno tego tv.Napiszę Ci tylko że nie akceptuję edge led czyli 90% lcd.I nie będę Ci przypominał że kolega bardzo żałuje ze kupił VT30.Nie jest to produkt idealny i ma wiele wad.Skoki jasności i rwanie obrazu.Design panasonic nieco zmienił bo plazmy z tamtego roku wyglądają przy lcd jak z innej epoki.TAnie lcd maja kiepską jakość natomiast te dobre są piekielnie drogie,Niestety nie mamy na to wpływu.NIE MA idealnych tv, natomiast ja eliminuję plazmy gdyż mają zbyt wiele istotnych wad.

plejak ty masz w głowie powalone ,zmień dostawce bo cie oszukuje..............
 

krempla

Member
...ale VT30 ma wspaniałą czerń, głęboką czerń no i doskonałe 3D.
Temat do zamknięcia. Nic nowego już nie wnosi. Retoryka przewyższa zdrowy rozsądek i chęć odwzajemnienia pięknym za nadobne.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Twoja plazma chłodzi - inne są gorące.Trudno by firma potwierdziła wady plazm 2011 tak szybko poczekaj do końca roku.Jeszcze nie widziałeś dobrych lcd.Postaw swojego vt30 obok Sony hx 920 lub poczekaj na philipsa 9706 lub toshibę z1 Już Ci napisałem o wadach wielokrotnie po co się powtarzać ,śmiej się śmiech to zdrowie.

Plejak
Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie porównywał TV za 8700z TV za 19000zł. Nikt tu z obecnych nie twierdzi że VT30 to najlepszy TV bez wad. Ale większość twierdzi że za 8700 to najlepszy 55 calowy TV na rynku. Jeśli się mylimy to podaj proszę alternatywę ale w tej kwocie.
A do posiadaczy( to nie Ty Plejak) mam pytanie. Czy zeby skorzystać z funkci PIP muszę wchodzić do Menu. Nie ma innej możliwości? Nie da się tym sterować bezpośrednio z pilota? Trochę mnie to drażni.
 

plejak

Banned
Panasonic vt 30

Plejak
Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie porównywał TV za 8700z TV za 19000zł. Nikt tu z obecnych nie twierdzi że VT30 to najlepszy TV bez wad. Ale większość twierdzi że za 8700 to najlepszy 55 calowy TV na rynku. Jeśli się mylimy to podaj proszę alternatywę ale w tej kwocie.
A do posiadaczy( to nie Ty Plejak) mam pytanie. Czy zeby skorzystać z funkci PIP muszę wchodzić do Menu. Nie ma innej możliwości? Nie da się tym sterować bezpośrednio z pilota? Trochę mnie to drażni.[/QUOT
Toshiba będzie za około 17 tys Sony kosztuje 11500 A philips koło 10 (niestety tylko 46 cali)
W kwocie 8700 zł nie ma dobrego tv 55 calowego.
 

wrx

New member
Bez reklam
Czy masz wątpliwości co do faktu że plazmy panasonica sprzedają się coraz gorzej?Kwestionujesz oficjalne dane.Posty Donbondżoe są tak logiczne i wiarygodne że muszę Ci pogratulować że Go rozumiesz i to bez wizyty w Ełku.Mnie pomogli , może pomogą i tym co mają przed oczyma tylko i wyłącznie Vt30 i poza nim świata nie widzą.Pozdrawiam.:bober:
Nie. Mam dosyc xxxxxxx postow nie na temat.

Mam nadzieję niemniej że dzięki nam znajdą się osoby, które jednak zrezygnują z takiego zakupu i oszczędzą sobie rozczarowania co do jakości tego odbiornik
To WNIES cos do tematu!
Dam Ci szanse:
jestem zdecydowany na 55VT30 - slucham fachowca, co jest LEPSZEGO w tym rozmiarze, za taka kase (<10 000) - ma niesmuzyc i miec porzadne 3D (ja w sony widze 6D) i SD bez pikselozy.

KONKRETY, kolego plejak.
 
Ostatnia edycja:

Tomik23

New member
To WNIES cos do tematu!
Dam Ci szanse:
jestem zdecydowany na 55VT30 - slucham fachowca, co jest LEPSZEGO w tym rozmiarze, za taka kase (<10 000) - ma niesmuzyc i miec porzadne 3D (ja w sony widze 6D).

KONKRETY, kolego plejak.[/QUOTE]

Dołączam się !!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wrx

New member
Bez reklam
Oczywiście że jest. Moim zdaniem VT30 nie jest idealnym telewizorem dla wszystkich. VT30 jest dla osób które potrafią dla tego odbiornika stworzyć dobre warunki pracy. Żeby nie stał w pokoju bardzo nasłonecznionym w którym nie da się zasłonić okien. To nie jest TV dla osób które niestety muszą się liczyć z każdą wydaną złotówką. On jest dla osób które szukają bardzo wysokiej jakości i są w stanie za nią zapłacić (ale nie przepłacić jak u konkurencji). Wreszcie moim zdaniem nie jest to TV dla osób które całe dnie siedzą przed telewizorem i gapią się na jeden kanał. Moim zdaniem ten TV to strzał w dziesiątkę dla osób szukających wysokiej klasy odbiornika do swojego kina domowego. Za nie wygórowaną cenę kupią wybitne urządzenie. Z całą świadomością twierdzę że za 8700zł nie ma na rynku lepszego telewizora. A po przesiadce z Sony i długich poszukiwaniach wiem co mówię.
Dziekuje za powyzsze!
Choc to i tak pewnie niczego nie zmieni...
Nie mogę pomyśleć bo mam duże braki intelektualne
Ciezko sie nie zgodzic...
jestem po ciężkim leczeniu
Potrzebne jest ciezsze...
 
Ostatnia edycja:

hawk11

New member
Witam. Przyglądam się od dłuższego czasu temu wątkowi i zastanawiam się ile lat mają co niektórzy.
Nie stać mnie na ten panel więc kupiłem G30 z pełną świadomością wszystkich wad . Czy żałuję? Nie, gdyby było mnie stać pewnie bym kupił flagową plazmę Panasa. Gdybym miał jeszcze więcej pieniędzy to pewnie bym kupił topową toshibę i nie krytykowałbym ludzi, że kupili taki czy inny telewizor. Wychodzi z was panowie typowy polski charakter, zazdrość i zawiść.
Przepraszam za off topic ale nie mogłem.
Pozdrawiam wszystkich normalnych posiadaczy TV zarówno plazm jak i TFT z każdym rodzajem matrycy.
Niech sygnał FHD będzie z wami.:smile:
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
A jak tam odpowiedź na moje pytanie? W tym całym zamieszaniu mogło się zgubić więc powtórzę.
Czy jeśli się chce skorzystać z funkcji PiP to za każdym razem trzeba wchodzić do Menu. Nie ma możliwości korzystania z tego bezpośrednio z pilota?
 

plejak

Banned
Panasonic vt 30

Nie. Mam dosyc xxxxxxx postow nie na temat.


To WNIES cos do tematu!
Dam Ci szanse:
jestem zdecydowany na 55VT30 - slucham fachowca, co jest LEPSZEGO w tym rozmiarze, za taka kase (<10 000) - ma niesmuzyc i miec porzadne 3D (ja w sony widze 6D) i SD bez pikselozy.

KONKRETY, kolego plejak.
Nie jestem fachowcem, ani moja wiedza i doświadczenie nie upoważnia mnie bym doradzał w wyborze tv.Nie potrzebna mi Twoja szansa, widzę że nerwy puszczają i moderator zmienia Twoje wpisy.Gdybym był bezczelny albo bezkrytyczny wobec technologii edge led(a wrogo nastawiony do plazm) może bym Ci zaproponował:samsung 55d8000 czy lglx9500 czy nawet sony nx810.Ale nie polecam tych tv zdecydowanie.
Proszę napisać do Pana Kikiego opisać swoje warunki domowe - co ma diametralne znaczenie , budżet jakim dysponujesz na pewno Ci pomoże.Zrobi testy i wskaże silne i mocne strony.Ewentualnie zgłosić się do jakiegoś specjalistycznego sklepu ze sprzętem rtv - powinni pomóc.Za taką kwotę nie można nabyć dobrego tv 3d ,dobre tv led lcd nie smużą w przeciwieństwie do migotających plazm .Jeśli nie posiadasz tv Sony skąd możęsz wiedzieć że jest tam efekt 6 d?.Lepiej zrobić BADANIE MEDYCZNE CZY ZDROWIE TWOJE POZWALA na oglądanie 3 d ,gdyż ta technologia rani oczy i nie każdy może z nią obcować.Kłopoty z błędnikiem mogą się ujawnić.Bóle głowy mogą być nie do zniesienia.Jeśli widzisz 6 d w Sony lepiej szybko skorzystać z rad okulisty póki nie za późno , za rok zobaczysz może 12 d.
Jeśli chcesz odbierać sd bez pikselozy- wróć do czasów gdy rządziły kineskopy- one były i są nadal najlepsze do tak słabego sygnału, tylko niestety nie ta przekątna.
Panasonic vt30 z którym obcowałem w warunkach domowych jest bardzo przeciętnym tv .O wadach nie będę pisał po raz kolejny - klika osób poza mną dostatecznie dobrze je wymieniły ostatecznie kompromitując ten produkt.
Jeśli posiadasz 10 tys jesteś już całkiem blisko by myśleć o zakupie dobrego tv w tej przekątnej - dozbieraj troszkę pieniążków i na pewno po zakupie (nie vt30) będziesz usatysfakcjonowany.
W tym wątku już większość postów jest nie na temat , niestety.
 

plejak

Banned
Panasonic vt 30

Witam. Przyglądam się od dłuższego czasu temu wątkowi i zastanawiam się ile lat mają co niektórzy.
Nie stać mnie na ten panel więc kupiłem G30 z pełną świadomością wszystkich wad . Czy żałuję? Nie, gdyby było mnie stać pewnie bym kupił flagową plazmę Panasa. Gdybym miał jeszcze więcej pieniędzy to pewnie bym kupił topową toshibę i nie krytykowałbym ludzi, że kupili taki czy inny telewizor. Wychodzi z was panowie typowy polski charakter, zazdrość i zawiść.
Przepraszam za off topic ale nie mogłem.
Pozdrawiam wszystkich normalnych posiadaczy TV zarówno plazm jak i TFT z każdym rodzajem matrycy.
Niech sygnał FHD będzie z wami.:smile:
Lat mam więcej od Ciebie.Nie krytykuję nikogo za zakup Vt 30 .Krytykuję sam produkt bo z nim obcowałem.Nie jestem zawistny i nie zazdroszczę nikomu tego vt30.To błędna ocena mojego zachowania.Gdybym nie widział z autopsji jego wad - sam pewno bym go nabył.Ja też pozdrawiam wszystkich , a w szczególności posiadaczy Vt30 którzy są zadowoleni z zakupu.W myśl zasady Twoja Kasa Twój wybór Twoje życie.To ludzkie i normalne popełniać błędy.Do moich warunków - bardzo słoneczne mieszkanie technologia plazmowa się nie nada.Nie będę wymmieniał po raz kolejny wad które zupełnie dyskwalifikują ten tv w moich oczach a jest ich niemało.
Ważne byśmy byli zadowoleni z zakupu.Wszystko na świecie jest względne a nasze opinie rzadko obiektywne raczej subiektywne.
 

Tomik23

New member
Lat mam więcej od Ciebie.Nie krytykuję nikogo za zakup Vt 30 .Krytykuję sam produkt bo z nim obcowałem.Nie jestem zawistny i nie zazdroszczę nikomu tego vt30.To błędna ocena mojego zachowania.Gdybym nie widział z autopsji jego wad - sam pewno bym go nabył.Ja też pozdrawiam wszystkich , a w szczególności posiadaczy Vt30 którzy są zadowoleni z zakupu.W myśl zasady Twoja Kasa Twój wybór Twoje życie.To ludzkie i normalne popełniać błędy.Do moich warunków - bardzo słoneczne mieszkanie technologia plazmowa się nie nada.Nie będę wymmieniał po raz kolejny wad które zupełnie dyskwalifikują ten tv w moich oczach a jest ich niemało.
Ważne byśmy byli zadowoleni z zakupu.Wszystko na świecie jest względne a nasze opinie rzadko obiektywne raczej subiektywne.


Plejak - wiem, że już nie raz pisałeś, ale mam prośbę o wypisanie w 10 pkt wad tego telewizora
THX
 

Jacko222

New member
Nie jestem fachowcem, ani moja wiedza i doświadczenie nie upoważnia mnie bym doradzał w wyborze tv.Nie potrzebna mi Twoja szansa, widzę że nerwy puszczają i moderator zmienia Twoje wpisy.Gdybym był bezczelny albo bezkrytyczny wobec technologii edge led(a wrogo nastawiony do plazm) może bym Ci zaproponował:samsung 55d8000 czy lglx9500 czy nawet sony nx810.Ale nie polecam tych tv zdecydowanie.
Proszę napisać do Pana Kikiego opisać swoje warunki domowe - co ma diametralne znaczenie , budżet jakim dysponujesz na pewno Ci pomoże.Zrobi testy i wskaże silne i mocne strony.Ewentualnie zgłosić się do jakiegoś specjalistycznego sklepu ze sprzętem rtv - powinni pomóc.Za taką kwotę nie można nabyć dobrego tv 3d ,dobre tv led lcd nie smużą w przeciwieństwie do migotających plazm .Jeśli nie posiadasz tv Sony skąd możęsz wiedzieć że jest tam efekt 6 d?.Lepiej zrobić BADANIE MEDYCZNE CZY ZDROWIE TWOJE POZWALA na oglądanie 3 d ,gdyż ta technologia rani oczy i nie każdy może z nią obcować.Kłopoty z błędnikiem mogą się ujawnić.Bóle głowy mogą być nie do zniesienia.Jeśli widzisz 6 d w Sony lepiej szybko skorzystać z rad okulisty póki nie za późno , za rok zobaczysz może 12 d.
Jeśli chcesz odbierać sd bez pikselozy- wróć do czasów gdy rządziły kineskopy- one były i są nadal najlepsze do tak słabego sygnału, tylko niestety nie ta przekątna.
Panasonic vt30 z którym obcowałem w warunkach domowych jest bardzo przeciętnym tv .O wadach nie będę pisał po raz kolejny - klika osób poza mną dostatecznie dobrze je wymieniły ostatecznie kompromitując ten produkt.
Jeśli posiadasz 10 tys jesteś już całkiem blisko by myśleć o zakupie dobrego tv w tej przekątnej - dozbieraj troszkę pieniążków i na pewno po zakupie (nie vt30) będziesz usatysfakcjonowany.
W tym wątku już większość postów jest nie na temat , niestety.

kolego plejak ja posiadam SONY HX920 WRX MA RACJE 3D NIEPOWALA NA KOLANA....
 
Do góry